Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:03 10.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Българите се интересуват единствено отнови  
АвторБeнжи (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 02:14



.....СВОЯ МИКРОКОСМОС!!!!НЕ СА И ВСЕ-ОЩЕ НЯМА ДА ДОСТИГНАТ ''СЪСТОЯНИЕТО ГРАЖДАНСКА АКТИВНОСТ''(стотици милиони хора протестират против агресията в Ирак!!!!!!!)
Здравейте,
Имам един много сериозен проблем.Знаете ли какъв е той???
Роден съм в България преди повече от 30 години и повече от 25 години живея в чужбина.Майка ми е Българка.Проблемът е че:Не мога вече и съм полудял,срамувам се да кажа даже че съм роден в България и то не в дребнобуржоазния еснафски смисъл по който се срамуват повечето хора във форумите-т.е. сегашния хал,ниските заплати,чуждопоклониците на запада едновремешните насладници на тези,които седяха пред Корекомите и въртяха черна борса и т.н.(в момента в който пиша този текст радиоводещия от Дарик радио пита слушателите “Кажете ми една причина за да остана в България!!!!!!???????).Аз съм роден в София.Разни селяндури спечелили стипендии или зелени карти за САЩ(или другаде)или просто нелегал-емигранти се срамуват от това че са Българи НО от ЕСНАФСКА ГЛЕДНА ТОЧКА.
Примерно:”КАК ЩЕ МЕ ПОГЛЕДНЕ МЕН,ЕДНА ТЪРГОВИЩКА(надявам се да не ме разберат накриво жителите на Търговище) ДРЕБНА КУРВА(пък било и висшистка) ЕДИН ТЕКСАСКИ СЕЛЯНДУР,КОЙТО НЕ Е ПРОЧЕЛ ЕДНА КНИГА ПРЕЗ ПРОСТАШКИЯ СИ ЖИВОТ И КОЙТО ДАЖЕ НЕ ПОЗНАВА ПРЕЗИДЕНТА СИ,КАТО МУ КАЖА ЧЕ СЪМ БЪЛГАРКА(-ИН)??.
НЕ,Аз не се срамувам от по-горните неща.........Аз се срамувам от дупедавщината,от дупелизщината на болшинството “граждани”,както и НДСВ и СДС!!!!!!!
КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА ИЗРОДИ- НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ!!!КАК НЕ ГИ Е СРАМ ЗА ТОВА КОЕТО СТАВА В ИРАК??????????????????????(В родилни домове падат бомби)!!!!
Но знаете ли какъв е проблема?ВИЕ БЪЛГАРИТЕ НЯМАТЕ ДОСТЪП ДО ИСТИНСКА ИНФОРМАЦИЯ!!!Освен CNN,NBC,etc,имате ли някакъв друг достъп??????
Браво на тези 200 души(червени боклуци и бабички според ИЗРОДИТЕ)протестиращи срещу нападението срещу Ирак,които и показаха пред света че в България има някаква съпротива!!!!!!!СРАМ ЗА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ДА ЖИВЕЕ НРБ,ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ 1944-1989г- ДЪРЖАВА С АВТОРИТЕТ И ДОСТОЙНСТВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Българите се интересуват единствено отнови [re: Бeнжи]  
Авторminuva4 (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 02:20



Leleee! Kolko si tup! Da ti imam razbiraniqta za dostoinstvo! Idi se grumni!



Тема Re: Българите се интересуват единствено отнови [re: minuva4]  
АвторБeнжи (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 02:33



Абе,тъпанар гледаш ли въобще какво става по света????Идиот с идиот!!!!!!



Тема Re: Българите се интересуват единствено отнови [re: minuva4]  
АвторБeнжи (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 02:54



абе простак как не ти е мигнало окото срещу геноцида на малки деца в родилния дом?????Да не би дядо ти да е бил фашистки слуга ааааааааа??????



Тема Re: Българите се интересуват единствено отнови [re: Бeнжи]  
Авторбeнжи (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 03:18



Някои извънредни изроди се опитват да сравнят Ирак с Чечения...Как не ги е срам тези изроди-Чечения е част от руската федерация,докато Ирак е на десетки хиляди мили от САЩ!!!!!
ЗА ЛУДИ ЛИ НИ ВЗИМАТ ТЕЯ ЯСТРЕБИ ОТ САЩ???????????



Тема Re: Българите се интересуват единствено отнови [re: Бeнжи]  
АвторБeeeнжи (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 03:28



ДА ЖИВЕЕ НРБ,ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ 1944-1989г- ДЪРЖАВА С АВТОРИТЕТ И ДОСТОЙНСТВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ЕДИНСТВЕНАТА ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ ПЕТДЕСЕТ ГОДИНИ ДЪРЖАВА,КОЯТО ЗАПАДА УВАЖАВАШЕ(питайте западните дипломати)!!!!!!!!!!!!!!!!
БРАВО БАЙ-ТОШО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Българите се интересуват единствено отнови [re: Бeнжи]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 03:36



Аз съм напълно съгласна,Всички на улиците!



Тема Re: Българите се интересуват единствено от [re: Бeнжи]  
Автор x1y1 (непознат)
Публикувано04.04.03 03:59



Ако говориш с разумни хора няма да те оценяват по това къде си роден, а по теб самия. Може да има някакви предубеждения, но от теб зависи дали ще ги затвърдиш или напротив. Точно обратното също може да стане, мнението му за теб да се прехвърли и върху страната от която си. Така че спокойно казвай от къде си, то е ясно, че никои не избира къде да се роди.

ДА ЖИВЕЕ НРБ,ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ 1944-1989г- ДЪРЖАВА С АВТОРИТЕТ И ДОСТОЙНСТВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Може да е имало повече авторитет и достойнство, но по света все още сме известни като бившата 16-та република. Да не би това да трябва да е основание за гордост?



Тема Re: Българите се интересуват единствено отнови [re: Бeнжи]  
АвторRGB (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 04:09



Вай, камарадите останахте без още една родина като падне Садам .
03:59ч. FOCUS, Свят: Дворецът на Саддам е подложен на бомбардировка

Авиацията на коалицията нанася удари по президентския дворец в столицата на Ирак, предаде Газета.ру
- от руска газета е, да не помислиш, че е манипулация от си-ен-ен.



Тема Re: Българите се интересуват единствено отнови [re: Бeнжи]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано04.04.03 09:01



Да живее НРБ.........хихихи.....Около теб летят молци.Откъде се извади толкова архивен?

П.П......мирише ми на Валтер:)

BAGDAD OR BUST



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.