Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 12.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Жертвите на войнитенови [re: ZaphodX]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 22:49



А ти да не мислиш, че не е имало американци, които точно така са реагирали? Има ли начин да направиш справка за две седмици след 11 -ти септември само в Тексас колко застреляни араби, собственици на малки магазинчета е имало?
Насилието поражда насилие и който го провъзгласява за начин на уреждане на нещата, трябва да знае, че е потенциален потърпевш.
Лошото е, че покрай сухото гори и суровото. И то предимно!



Тема Re: Жертвите на войнитенови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор ZaphodX (минаващ)
Публикувано02.04.03 22:54



Сигурно е имало такива. Ама идеята ми беше че ако бяха заляли медиите с подобни кадри щеше да е масово, а то не беше...
Не искам да кажа че няма жертви в Ирак, нито пък че трябва да се крият - НЕ нямам това предвид. Само че информацията - всички знаем - може да се използва, и да не се използва за още омраза а по-скоро за обратното.



Тема Re: Жертвите на войнитенови [re: ZaphodX]  
АвторMK84 (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 00:10



Mi da, zashto da se nasajda izlishna omraza. Ja ekipite da se napynat malko, da porabotjat scenaristite. Znaesh li kakyw reportaj moje da stane samo - Amerikanski voinici se razhojdat iz pustinjata, a irakchanka im sviri na mandolina. Dechica si igrajat naokolo i berat cvetenca, a tatkovcite im pushat nargile. Ehhh...



Тема Re: Жертвите на войнитенови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 01:11



Това е интересно. Я кажи сега колко точно араби са застреляни в Тексас след 11.09.. Щото според мен са точно 0 (нула). Подобни случаи биха се раздули до истерия от всякакви правозащитници, антиглобалисти и прочие исти. Пък аз не съм чул за нито един подобен случай. Вместо това слушах как във Флорида няколко араби си правели майтапи че ще вършат атентати от същият порядък, а "бдителни" граждани ги обадили на полицията. И по тоя повод правозащитници взеха да гълчат американското общество да не изпада в излишна подозрителност към арабите, че нещо към сегрегация можело да се тръгне по тоя начин. Сигурно е обаче друго. Ако 11.09. се беше случил в някоя арбска държава извършен от християни, то щеше да има масирано клане на християните в тая държава и вероятно не само в нея. Което само показва, че съответните тарамбуки в съответните им арабски страни имат нужда от една хубава и здрава усмирителна риза.

И разбира се бой по тарамбуките.



Тема Re: Жертвите на войнитенови [re: ZaphodX]  
Автор JON 3 VOLTA (VOYAGE)
Публикувано03.04.03 05:31



Ami taka e prav si. Az ne6to se pootplesnah i.....

YOU TALK TO ME ???


Тема Шматканови [re: MK84]  
Автор ZaphodX (минаващ)
Публикувано03.04.03 08:59



Като не знаеш за кво става дума що постваш???
Прочети си хеадинг постинг-а.



Тема Re: Жертвите на войнитенови [re: ZaphodX]  
АвторMisho (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 14:38



Bratochka, ili si mnogo naiven, ili mnogo si se uvljakal v spora i se mislish za naj-umnija ot vsichki, pyk ne ti se iska da si priznaesh, che prikazvash gluposti - naprimer ot roda, che amerikancite ne iskali da ozlobjavat horata. Ami kato si tolkova inteligenten bi trjabvalo da se setish, che posmyrtno ne razpolagash s cjalata informacija po vyprosa, koeto avtomatichno te pravi ujazvim - pone ot hora, koito sa informirani po-dobre ot teb. A za zlobata na seljanite ot Texas sled 11.09. moze bi neshto shte ti kaze faktyt, che vsichki studenti v edno tjahno selo, koito imaha malko po-tymna koza, bjaha prebiti oshte na sledvashtija den ot mestnite seljani-skinari, koito narichat tova "svoboda"!!! Eh, myka, myka... bezkrajna e choveshkata glupost!



Тема Re: Жертвите на войнитенови [re: ZaphodX]  
АвторMisho (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 14:44



Informacijata trjabva da se dava svobodno na vsichki hora, pyk kojto dokolkoto mu e akylyt, taka da ja razbira i izpolzva, razbirash li ;-)

Shtoto ako njakoj kato teb ili men, kakto na praktika pravjat v momenta USA, reshava, na kogo kakvo trjabva da pokazva, tova e oshte po-strashno, chudja se dali me razbirash...

A Saddam i ostanalite arabi ot anti-USA-klikata njama kakvo da krijat - dostatychno e da pokazat istinski fakti na ubitite ot USA deca! A drugoto, za "golemite" im voenni uspehi i na decata e jasno, che e lyza, pone za momenta, no ne se znae...

No nali ti kazvam - chovek trjabva da ima kolkoto se moze poveche info, t.e. i ot dvete strani, a naj-veche - i ot treti, chetvyrti i prochee, ako moze i lichno - i togava moze sam da precenjava!



Тема Някой е тъп...нови [re: Misho]  
Автор ZaphodX (минаващ)
Публикувано03.04.03 15:40



Ако помислиш, дори малко, дори ти, върху това което каза ще видиш че става дума за село в Тексас, а не повсеместно пребиване и убиване.... ама кво да ти обяснявам на тебе точно...



Тема Re: Жертвите на войнитенови [re: ZaphodX]  
АвторB52 (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 13:30



Vednaga iskam da napravya edin komentar, koyto se bazira na fakt. Ot nachaloto na voynata do sega po "pogreshka" padaha amerikanski bombi i raketi kude li ne...v siriya, iran, turkey, ne sum siguren za kuwait, i jordania...Obyrnete vnimanie: nito 1 (edna) raketa ne e padnala v Israel. Dosega si misleh che e sluchaynost :))) no ot kakto otkrih che chifutite sa bogoizbran narod ....vsichko mi stava yasno ..... sam gospod gi pazi :))) ta priyateli, gospod da vi pazi ot hamerikanska raketa :))) i ne znam kakvo da si mislya i kogo da namrazya poveche ...evreite ili amerikancite




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.