Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 12.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Тема Тъжен антивоенен митинг в Софиянови  
АвторДядoтo (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 18:29



Преди малко в София завърши един тъжен антивоенен митинг. Около 4000 участници, средна възраст над 50 г. Лоша организация - липса на озвучаване, липса на начало, липса на край. Както добре знаем БСП никога нищо не е мотла да организира - тя главно сдава властта, когато някой почти насила й я е набутал. Явно за това сега много внимава антивоенните настроения да не би случайно да я изкарат на власт.... Тъжно и жалко.... Оказва се, че българинът, ако не е за, то определено няма нищо против войната. Итересно ми е дали някоя от арките антивоенни "шпаги" от форума, се занесе днес до НДК и ако да, дали споделя моето тъжно мнение.... Щото е тъпо в милионен град дане се намерят и пет хиляди души, които да са ярки противници на войната.... Или може би вече съм много стари не ми е ясно за какво става дума....



Тема Re: Тъжен антивоенен митинг в Софиянови [re: Дядoтo]  
АвторДДT (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 19:01



Не разбрах кефи ли те факта или наистина ти е тъпо?



Тема А защо не се ...нови [re: Дядoтo]  
Автор Aнaл_Фaбeт (Тарантула)
Публикувано30.03.03 19:15



регистрираш, БСП фен ?

Слънце Сурия блести.
Ти си аз и аз съм Ти!
"Песен за Бхагават"


Тема Re: А защо не се ...нови [re: Aнaл_Фaбeт]  
АвторДядoтo (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 19:23



Щото съм много тъп индивидуалист и не обичам да членувам в каквото и да е. Отнасям се сериозно към нещата които правя, т.е. и към потенциалните си задължения ако ще членувам някъде, та за това неща. А пък аз в хотели мразя да се регистрирам... За за фен на БСП пък изобщо не ставам, верно че съм дърт, но определено съм мислещ човек, а при тях такива няма или са сериозна рядкост - ако се съди от изявите им през последните 13 години.



Тема Ами тогава що ...нови [re: Дядoтo]  
Автор Aнaл_Фaбeт (Тарантула)
Публикувано30.03.03 19:26



си натъжен толкова.

Слънце Сурия блести.
Ти си аз и аз съм Ти!
"Песен за Бхагават"


Тема Re: Тъжен антивоенен митинг в София [re: Дядoтo]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 19:33



e dado ti kvo ochakvash nqkoi deto ne sa strelqli po nego da tragne da protestira protiv voinata,za sazhalenie tyk povecheto si mislqt che vzemaneto na strana po konflikta e ``tzivilizatzionen`` izbor i v tova se izrazqva tragediqta na sporeshtite



Тема Re: Ами тогава що ...нови [re: Aнaл_Фaбeт]  
АвторДядoтo (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 19:40



Щото имам смътен спомен от бонбордировките в София - хем смътен хем асен - като усешане за голям ужас.... После си спомням добре и унгарските събития и чешката пролет, когато това, което вършат американците (сваляне на неудобен режим) го правиха руснаците... Помня и караибската криза, когато светът беше на ръба на ядрена война... Но тогава и на САЩ и на руснаците държавните глави бяха по качествени... Нищо, че вторият си беше откровен простак, по важните въпроси обаче успяваше да мисли...

Та за това ми е тъжно, щото в началото на двадесети век, войната все още се възприема кото нормално средство за решаване на въпроси.... и за търсене на келепир, това което ние правим...

Пъки божем нали съм христиенин и то вси по - близо до Него, та си мисля по някои негови препоръки...



Тема Re: Да ве и комунистите пуснаха Джон Ленаннови [re: Дядoтo]  
Авторпaцифиcтa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 19:56



Можеш ли да си предствиш, довчера те го бяха забранили, сега им стана много мил.



Тема И какво ...нови [re: Дядoтo]  
Автор Aнaл_Фaбeт (Тарантула)
Публикувано30.03.03 20:47



предлагаш тогава ?
Пък и ти си тъжен не заради спомените, а заради рехавия митинг на БСП.

Слънце Сурия блести.
Ти си аз и аз съм Ти!
"Песен за Бхагават"

Редактирано от Aнaл_Фaбeт на 30.03.03 20:49.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.