Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 01.07.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Съчинения...нови [re: info]  
Автор Ceлянин ()
Публикувано30.03.03 16:07



Вярно са съчинения по картинка. Докопал си линк/статия, взел си картинките, и си си лепнал своя интерпретация. Резултат - картинки извън контекста на събитията с много 'категорично и компетентно' мнение по тях.
Аре сага, ако имаш доблест, дай линка, и ще бъдеш 'помилван'.



Наше село - топка не видело,
га видело - я пратило в друго село.


Тема що да ти дава линка, да не си неграмотен?нови [re: Ceлянин]  
Автор Caмия Инжинep (минаващ)
Публикувано30.03.03 16:15



Че като не можеш да боравиш с браузър, чий го дириш във форумите?

http://wwwi.reuters.com/images/2003-03-29T211231Z_01_DSK04D_RTRIDSP_2_IRAQ-FAMILY.jpg

http://wwwi.reuters.com/images/2003-03-29T210755Z_01_DSK01D_RTRIDSP_2_IRAQ-FAMILY.jpg

http://wwwi.reuters.com/images/2003-03-29T211200Z_01_DSK020D_RTRIDSP_2_IRAQ-FAMILY.jpg



Тема Re: Садисти педофили/"трофеите" на Американови [re: uzunoff]  
Автор b.v.a (новак)
Публикувано30.03.03 16:30



Abe Uzunov ,ti si goliam umnik iavno,kakvo iskash da napraviat irakchanite ,da svaliat gashtite i da se nadupiat tochno kakto napraviha nashte mudri polititzi?Tia koito obichat rodinata si shte se biat sreshtu amerikantzite i tova e!I irak niama da e edinstvenata durjava ,sled irak shte se oburnat kum Siria ,Iran i t.n.



Тема Re: що да ти дава линка, да не си неграмотен?нови [re: Caмия Инжинep]  
АвторSgromolenko (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 16:30



Nali si e napisal che e seljanin choveka. Toku sto se e nauchil da puska browser i da otvarja dira, ti iskash ot nego da widi URL-to ot kartinkite. Ama si i ti...



Тема Re: садисти педофилинови [re: info]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано30.03.03 16:37



И какво педофилско има в случая?



Тема Хехе, нещастници...нови [re: Sgromolenko]  
Автор Ceлянин ()
Публикувано30.03.03 16:42



...особено инженера!
в един нормален WebSite картинките са ВИНАГИ отделно от HTML-a, т.е текста, в различна директория.
Та къде е статията?



Наше село - топка не видело,
га видело - я пратило в друго село.


Тема връзкинови [re: Ceлянин]  
Авторinfo (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 16:47











Тема Неправилно предположение...нови [re: Ceлянин]  
Автор Caмия Инжинep (минаващ)
Публикувано30.03.03 16:53



... са направили от Ройтер. Те са предполагали, че тези снимки са достатъчни, за да се образува мисъл у този, кйто е способен на това. Затова са ги сложили без текст в "галерия"


А може и да са прави, ти не намери снимките сам. И да щракнеш наготово на линка, едва ли има смисъл. Мисленето става с глава, не с URL. Нали ги вида ТУК, в ДИР-а, ама мисъл ти се не образува?

Редактирано от Caмия Инжинep на 30.03.03 16:56.



Тема Re: Узунов,нови [re: uzunoff]  
Авторstanly (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 17:00



Аве мухльо, да беше използвал КИРИЛИЦА, знаеш ли колко ми беше трудно да ти разчета патагонския език. А още по-трудно ми беше да ти разчета мислите, контекста така да се каже. Американците имали чувства, АВЕ ТИ ОТ ЛУНАТА ЛИ СИ ПАДНАЛ??? ТА ЗНАЧИ ИРАКСКИТЕ ВОЙНИЦИ НЯМАТ ЧУВСТВА, ИРАКСКИТЕ ДЕЦА НЯМАТ ЧУВСТВА???? Я ПАК МИ КАЖИ БЕ НЕЩАСТНИК, ЧИИ ДЕЦА УМЙРАТ НА ФРОНТА??? АМЕРИКАНСКИТЕ ЛИ?? Нещастник, колкото повече пиша толкова повече се ядосвам на слаобумието на некои глупаци които оправдават агресия при това породена от чисто икономически интереси, заради единия петрол тъпите американци са готови да избият цял един народ.
А като си говорим за деца, значи ако аз ТЕ ПРЕДУПРЕДЯ ДА СИ НАПУСНЕШ ДОМА, И ТИ ПЪК ВЗЕМЕШ ЧЕ НЕ ГО НАПРАВИШ, АЗ ЗНАЧИ ИМАМ ПЪЛНОТО ПРАВО ДА ВЛЯЗА В ДОМА ТИ, ДА РАЗРУША ДЕ ЩО ИМА, ДА ИЗБИЯ СЕМЕЙСТВОТО ТИ, И НАКРАЯ ДАЖЕ ДА ТЕ ОСЪДЯ ЗАТОВА ЧЕ ИМАШ НАГЛОСТТА ДА СЕ СЪПРОТИВЛЯВАШ.
А, да, за кефа с който американците се биятспоко, те не се бият за кеф, те се бият за пари, за много пари, за много много пари както се казва в една реклама, откъде ги изкопа тия чувства не ми е ясно



Тема Re: садисти педофилинови [re: info]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 17:03



info, брато, това ми прилича на измислената от теб история със сваления американски хеликоптер, който не беше американски, а руски и не беше в персийския залив, а в японско море и не беше свален а сам си паднал.
Накрая сигурно ще се окаже, че това момиченце го носят към примерно лекар, макар че в този момент ти ще кажеш, че това е поредната дезинформация на ЦРУ, ФБР,CNN,NSA и който още се сетиш. Ама аз като прочета, че си написал "добър вечер" вече първо поглеждам къде е слънцето.

Съчинение по картинка се правеше в 4-5 клас до колкото си спомням. Разбирам, че не ти харесват американците, ама спри малко откровените тъпотии, които публикуваш. Не знам защо си мислиш, че хората, които четат тия форуми са малоумни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.