Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 30.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Един въпрос ???нови  
АвторДГД CAЩ (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 04:31



Защо сме на страната на коалицията??? Заради 2 милиарда дълг на Ирак към България?? Еми преди няколко дни Русия ни "върна" 37 милиарда и нещо долара, някой да е усетил нещо, да са му ка4или заплатата, да е паднало сиренето, кашкавала или нещо друго.
Та въпросът ми е каква е изгодата на обикновения българин от тази война ????????? Ирак така или иначе няма да си плати дълга, както и България нама да плати своя на редица европейски страни ... просто и ясно нали???
И защо подяволите тогава защитавате америка...

п.с. ако до 1 месец падне цената на салама и аз ще стана американофил ....



Тема Re: Един въпрос ???нови [re: ДГД CAЩ]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 04:43



Виж статията


за да разбереш защо правителството подкрепя коалицията.

(М/у другото допуснал си "малка" грешка в цифрите.)



Тема Re: Един въпрос ???нови [re: x]  
АвторДГД (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 04:53



И колко "малка" ми е грешката ?

Кога ни поканиха за това, и ако мога да попитам тогава пък ирак от къде ще вземе пари да ни плати или това пак ще доведе до увеличаване на техния дълг към нас>?



Тема Re: Един въпрос ???нови [re: ДГД]  
АвторБeнeдeттo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 04:56



Трудно,даже невъзможно е малко олигофренче като теб да си отговори на този въпрос,за целта се изисква добро образование и добро семейно възпитание.Понеже нямаш и двете се заеми с бачкаторство и не бистри световната политика,тя е за учени глави,моето момче...



Тема Re: Един въпрос ???нови [re: ДГД]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 05:00



Абе ти не можеш ли да четеш?? Дал съм ти връзка към статията.
И Русия не са ни връщали милиарди.



Тема Re: Един въпрос ???нови [re: ДГД CAЩ]  
Авторdgd (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 05:13



sori za Russia moq greshka.

Datata e 27(26).03 woinata po4na na 20.03.03 :))

oligofren si ti. az wyzpitanieto si go imam. ma tebe qwno tate s huq te e wyzpitawal



Тема за Бенедеттонови [re: Бeнeдeттo]  
АвторГoвeдoтo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 05:21



Само като ти прочета постинга, дори с моя говежди мозък мога да разбера па на теб какво ти е възпитанието и образованието.
Ммммуууууууууууууууу



Тема Re: Тая приказка вече сме я слушалинови [re: x]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 08:15



- за Косово. "Резулататите" са повече от очевидни - така се замогнахме, че ... направо се преситихме!
Много ми е чудно защо всички, US подлоги, като не могат да намерят какъвто и да бил смислен аргумент в защита на аморалните, антихуманни и ...действия на US господарите си, се мъчат да ни убежадават в голямата финансова далавера дето ще ни сполети "задето сме си продали душата на дявола".
Ми то не ни е за първи път да се надупваме - ама файда .....



Тема Re: Тая приказка вече сме я слушалинови [re: Mинaвaщ]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 08:48



Еми не че някой нещо ти гарантира, обаче Косово май няма петрол, а и не ни дължи пари.



Тема kvi miliardi be [re: dgd]  
Авторgv (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 09:10



KAkvi miliardi be, nauchi se da 4etesh molq! Ot ikonomi4eska gledna to4ka, ako Rusia ni beshe varnala 47 Miliarda (vanshniqt ni dalg po pet) darjavata ni steshe da cufne! Znaesh li kolko ni e GDP-to ? Mejdu 13 i 14 miliarda dolara! TOva ne ti li govori neshto? Ako Rusiq ni beshe varnala takava suma.......
4eti po vnimatelno statiite, stava duma za 47 MILIONA!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.