Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 02.07.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Крайно време е да почнем да мислим....нови  
АвторEkзюпepи (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 13:31



Така се учудвам на хорския малоинтелектуализъм! Почнахме да защитаваме Саддам Хюсеин! Хора! Какво правите бе!? Та тоя човек е нищо друго , а чиста проба престъпник и то от световна класа! Американците са лошите, Саддам добрия-пфу, плюя на това! Това ми напомня пък защо ли не са били лоши , когато освобождават половин Европа от Хитлер, аааа???? Или пак са лоши че водиха многогодишна студена война със цел падането на комунизма? Сигурно пак бяха лоши? Я всички да помислят, поне малко!



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Ekзюпepи]  
АвторMaлoинтeлekтyaлeц (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 13:48



Мъ съм тъп ... мъ глей к'во ми итропа простио мозък...
Садам си е диктатор - спор няма!!! Но и "Тато" и той си беше диктатор нали!!! А и ние си имахме Беляне и т.н.
Само че дойде ли някой да ни освободи от него?
Всеки народ си заслужава диктатора щом си го търпи! Не мисля че е нужно и редно някой да дойде от някъде и да ми сваля диктатора, като междувременно разруши страната и избие сума ти хора!!!
Да - сигурно след войната US компании ще построят отново рафинериите и нефтопроводите. Но слушайки изявленията на Коли Пауъл в ООН какво излиза:
" ...Нека държавите съберат парите за възстановяване на Ирак но ние ще контролираме нещата..."
Така че нека не обявяваме американците и CO за светци!!! те не са там от човеколюбие!!! Не са там и заради оръжията за масово поразяване - до USA те едва ли биха могли да стигнат!!!(пък и до сега освен тях май никой друг не намери доказателства че наистина Ирак ги притежава)
"Интереса клати феса..."



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим.... [re: Ekзюпepи]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 13:57



ami ti sam si otgovarqsh,zavladqvat evropa za da mogat da vodqt stydena voina.re chyrchil rech vav fulton,re stalin iska da vleze v nato,



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Ekзюпepи]  
АвторNlAKOl (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 14:38



A zashto nikoi ne opravdava HITLER sled kato i toi se opitvashe da OSVOBOJDAVA rusnacite ot totalitarnia komunisti4eski rejim???!!!. Imashe li togava totalitaren rejim v Rusia?! Kakvo se sluchi. A sega kakvo moje da se sluchi. Kakva e razlikata!!!??? Da se nadiavame che "VOINATA SHTE ZAVARSHI MIRNO" i skoro shte OSVOBODIAT Irak.



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Ekзюпepи]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 14:54



Ima kitajska pogovorka, koito glasi : "ako dnes razkazvash za tova kakvo si pravil v4era, to utre nqma da imam kakvo da razkazva6"
:)



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Ekзюпepи]  
АвторBarney (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 14:57



Мило Буш-менче,
както е тръгнало, твоите освободители ще освободят човечеството от цивилизацията. Жалко е, че се считаш за хомо-сапиенс, а мислиш по неандерталски



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Mila]  
АвторNlAKOl (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 14:59



no vseki razkazva



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Barney]  
АвторБaбa Яra (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 15:01



Ех, комунистически отрепки,
ми хващайте тогава по един калашник и ходете да морите класовия враг и да помагате на доброто Садамче - зер само по 20 000 на година изтрепва, то няма и 1% даже. Не може изобщо да се мери с любимите ви отрепки и изроди.



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Ekзюпepи]  
АвторDimov (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 15:05



O4evidno i ti si niakoi ot tesi s promitite sedesarski mosatsi.
Amerikantsite mi bili osvobodili Evropa.Sashto ne vsemesh da pro4etesh niakoia i druga kniga, ta da vidish koi sa bili osvoboditelite.
Ne 4e podkrepiam reshima na Saddam, no amerikankite deistvia sa priako dokasatelstvo sa narushavaneto na 4oveshkite prava, dokato sa orushieto na Irak nisto ne se dokasa.



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Бaбa Яra]  
АвторDimov (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 15:08



Samo deto milite amerikantsi sami si butnaha svetovnia targovski tsentar, isbiha svoite si hora, sa da imat povodi sa agresorska voina.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.