Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 04.07.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Aве еи ЧИФУТ МРЪСЕНнови [re: Лeвин]  
АвторAДOЛФ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 03:22



това именце Левин, май нещо а?



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Ekзюпepи]  
Авторkiril (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 03:24



I PLEASE nedeite da pishete sreshtu RUSSIA stoto ne chestno ,,, jiviahme na tiahen grub 40 godini neft bez pari tva onova bez pari .eee iska se i malko POSLUSHANIE ama kvo da se prai.. elate tuka v amerika da vidite koia sistema e i 'Beshe "po dobra MISLETE ei hora vie ko si mislite che amerikanzite ne iskat poslushanie li ?????? mislete s tikvite si !!!!!a i te naiiiii--mnogo si gledat TIAHNIA si interes mrasnizite s mrasnizi
PRIVET OT "TUKA"



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: kiril]  
Авторinfo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 03:27



haide komuniagite vun ot TUKA , kakvo pravish samo da se muchish, aman ot nedovolni emigrantcheta, deto se praviat na Rusofili
laino falshivo shto ne emigrira v Rusia be??????



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: info]  
Авторkiril (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 03:30



ei skapan maloumen promit mozak ta az tva prava be ,raznosvach na PIZA beden i smotan ..gladen glupak na mesez hoda pone 3 puti mejdu moskva i new york .... tztztztz lele male



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: kiril]  
Авторinfo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 03:42



ostani si v moskva be neshtastnik, komuniagite tam vurviat, tuka ne,
lajno skapano doshlo tuka da govori shto ne go kajesh na priatelite si be ciganin, na susedite i na kolegite????
aman veche ot bukluci deto sa doshli v USA i se praviat na hushove
ej na tova mu se vika BUL shit



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: kiril]  
АвторKИPИЛ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 03:49



КАКТО ТИ КАЗАХ И ПРЕДИ ПУРВО ОБИКОЛИ СВЕТА РАЗСХИРИ СИ ммирогледа и тогажа сте гожорим а до тогажа си вози ПИзата за 7 долара на цхас и си траи глупако беден и гладен В АМЕРИка емигрант.



Тема Re: Aве еи ЧИФУТ МРЪСЕНнови [re: AДOЛФ]  
АвторЛeвин (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 09:43



Аз се бях зарекъл да не отговарям на глупости ама какво да се прави, не бих искал да ти се намерят последователи дето ще ме изкарат за виновен за световния тероризъм... Левин е герой на Толстой от "Ана Каренина". Не очаквам да си чувал някои от тези имена, но все пак да е информирам.



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: nepip]  
АвторEksupery (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 13:32



Ти въобще не си в час! Общо взето ми е неудобно от това че имам подобни сънародници!>>>>>



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: kiril]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 17:11



Ei tuk ne sam saglasen. I nie dadohme 40 godinki neshto na toia grab. No e fakt, che mnogo ruski voinici sa umriali na nasha zemia , za da ni osvobodiat. A sled tova sa ni dali i moshtno ramo da zaraboti darjavata normalno pri vremennoto rusko pravitelstvo sled Osvobojdenieto. Naistina ne e got da gi pluem. Osven tova v chujbina edinstveno rusnaciteni priemat kato ravni i v svoite obshtestva.



Тема A kade se skri Ekzuperi?нови [re: Ekзюпepи]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 17:14



Ili samo puska temichki, bez poveche da uchastva v diskusii i da otstoiava izkazvaniata si. Ili go pravi kato si smeni nik-a i zapochva da psuva :))) Eh, decata niamat spirachki.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.