Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 04.07.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Бaбa Яra]  
АвторBarney (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 15:09



Демократично настоена Яга,

виждам, че вместо Калашников предпочиташ MG.

Твоите братя по оръжие правят в момента точно това, което ти ми предлагаш.

Да живее демократично наложената окупация!



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Ekзюпepи]  
Автор DUMBl (изкушение)
Публикувано27.03.03 15:12



ia pak pomisli,koi osvobodi evropa ot hitler.



Тема Mai i dva jivota da jiveesh pak niama da razbereshнови [re: Ekзюпepи]  
АвторBudha (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 16:27



Podobre si zadai vaprosa koi dava parite za taia voina i komu e nujno Amerika postoianno da vliza vav voini !
Poznai ot parviat pat chii intersi zashtitava Bush i na koia strana ot blizkiat iztok prechi Irak. E ako otgovora ti vkluchva Evreite to si mnogo blizko samo pribavi oshte i tova che Sinedriona na sionskite madrezi sega e New York a i viangi sa mrazeli arabite i shte stignesh do izvoda che zaradi tiah sme na praga na 3ta svetovna voina!
I ako se varnesh v istoriata shte razberesh che Rokfeler i Rothshild sa finasirali Hitler a po kasno i Stalin,blagodarenie na tiah i tehnite pari e sazdadena i 1vata svetovna voina.
Ako proverish faktite shte razberesh che Amerika e vaorajavala do 1990 godina Irak s zel da ima vlianie i kontrol nad blizkiat iztok. Sashtata tazi strana svali iranskiat Shah i sazdade Ayatolah Humeini,koito sega sashto im prechi da kontrolirat trafika na narkotizi ot iran-a ot tam ZRU pecheli nai mnogo ot orajie i narkotizi.
Taka che priatelu vsichko e zaradi mnogo pari koito veche trudno stigat do Evreite i blizkiat iztok veche ne iska da gi tarpi.Arabskiat sviat dalgo niama da tarpi agresia-za razlika ot nas belite te vinagi sa bili edinni po vreme na voina!

Amerika nikoga ne e imala lichni interesi v arabskiat sviat,no everiskoto lobi v New York i petrolnite Krale reshavat koga i kade da se namesi "Velikata Strana" E mojebi nabljava kraia i na tazi velika strana kakto vsichki imperii i tia shte se samoiziade ot alchnost i strah..........



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: nepip]  
Автор Пивo (naive)
Публикувано27.03.03 16:56



Нещо бъркаш. Студената война я почва СССР, а желанието на Сталин да влезе в НАТО е дипломатически трик.

Ad astra per aspera


Тема хехнови [re: Budha]  
Автор Пивo (naive)
Публикувано27.03.03 16:59



Лелееееееее , ебати миш-маша си спретнал.
Те евреите и за глобалното затопляне са виновни, недей забравя.

Ad astra per aspera


Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Ekзюпepи]  
Автор stanly ()
Публикувано27.03.03 17:07



Аве нещастник, американците били освободили Европа, ТЪПАНАР, прочети малко история бе малоумник, прочети как държавата с доста нисък стандарт, току що преживяла "ГОЛЯМАТА ДЕПРЕСИЯ", как тази държава изведъж дръпна рязко напред след Втората Световна Война, познай с какви пари, на същите онези евреи, нацисти, че и с парите на тези които уж освобождава. Май тогава тъпите американци си научиха урока, когато икономиката върви на зле....... дай да си спретнем една война, а после икономическия ни подем е в кърпа вързан.
НЕЩАСТНИК СМОТАН, ЧЕТИ ИСТОРИЯ.



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Ekзюпepи]  
Автормиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 17:08



чел ли си "цитаделата", малко е в страни от темата, ма карай



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Maлoинтeлekтyaлeц]  
Автор Toмac Kиpx (Магнат)
Публикувано27.03.03 17:10



Ника ти е точно на място!!!!

www.premiere.de

Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Пивo]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 17:22



che e trik trik e,no toi qsno dava da se razbere che prez 1949 dosegashnite ``saiuznitzi``veche ne smqtat ussr za takav,i nqkolko godini po-kasno se sazdava dryg ``otbranitelen saiuz,poznai koi,termina stydena voina se ypotrebqva za parvi pat ot churchil v negova rech proiznesena vav grad fulton,za domashno vizh prez koq godina



Тема Re: Крайно време е да почнем да мислим....нови [re: Ekзюпepи]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 17:26



E, tova naistina me razsmia. Koga tochno sa osvobodili polovin Evropa? Kogato prez 42 Purl Harbur izbuhna? Te mai i ot turcite ni osvobodiha :) Amnogogodishnata studena voina vodiha shtoto gi beshe shube. A ne shtoto sa si misleli kak li se chuvstvash ti. I predi da izcepish niakakva prostotia procheti malko istoria.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.