Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 30.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ВЪПРОСИнови  
АвторSocrates (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 18:41



ИМАМ НЯКОЛКО "ДРЕБНИ" ВЪПРОСЧЕТА КЪМ ЛИЦЕМЕРНИТЕ "ПАЦИФИСТИ":
1. КАКВО СЕ ЧЕСТВАШЕ СЪВСЕМ СКОРО - НА 03.03, ЧЕ МАЙ СЪМ СЕ ОБЪРКАЛ - ГОДИШНИНА ОТ ДОГОВОР, ПОДПИСАН МЕЖДУ РУСКИЯ ЦАР И СУЛТАНА В РЕЗУЛТАТ НА МИРНИ ПРЕГОВОРИ, ИЛИ В РЕЗУЛТАТ НА СОВОБОДИТЕЛНА ВОЙНА???????
2. ДА СТЕ ЧУВАЛИ КАК ПРЕДИ ВТОРАТА СВ. ВОЙНА ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ НА АНГЛИЯ И ФРАНЦИЯ СЕ ЗАВРЪЩАТ ТРИУМФАЛНО И ОБЯВЯВАТ НА СЪНАРОДНИЦИТЕ СИ КАК СА СЕ СПОРАЗУМЕЛИ С ГЕРМАНЦИТЕ И ВОЙНА НЯМА ДА ИМА? А ПОСЛЕ ДАЛИ ХИТЛЕР БЕШЕ ОЗАПТЕН С МИРНИ СРЕДСТВА? И КАКВО НАПРАВИ ТОГАВА ОБЩЕСТВОТО НА НАРОДИТЕ ИЛИ КАКТО ТАМ СЕ КАЗВАЛА ВЪПРОСНАТА ОРГАНИЗАЦИЯ?
3. КАК ПРОТЕСТИРАХТЕ ВИЕ И "СВЕТОВНАТА МИРОЛЮБИВА ОБЩЕСТВЕНОСТ" /ЦИТИРАМ ПО ПАМЕТ СЛАБОУМНАТА КОМУНИСТИЧЕСКА ПРОПАГАНДА/ В СЛЕДНИТЕ СЛУЧАИ:
- КОГАТО ВЪРШАВСКИЯ ДОГОВОР ПРЕГАЗИ ЧЕХИЯ И УНГАРИЯ
- КОГАТО ДРУГАРИТЕ ЧЕРВЕНИ КХМЕРИ ИЗБИХА МИЛИОНИ В КАМБОДЖА
- КОГАТО МИЛОШЕВИЧ НАПАДНА СЛОВЕНИЯ
- КОГАТО НАПАДНА ХЪРВАТСКА / И РАЗРУШИ ПЕРЛАТА НА АДРИАТИКА - ДУБРОВНИК/
- КОГАТО НАПАДНА БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА
- КОГАТО ВЕЧЕ ДОСТА ВРЕМЕ ДРУГАРЯТ ПУТИН МЕТОДИЧНО ОПУСТОШАВА ЧЕЧНЯ, А В ГРАД ГРОЗНИ /ПРЕДИ НАБРОЯВАЛ ОКОЛО МИЛИОН ЖИТЕЛИ/ НЯМА ОСТАНАЛ КАМЪК ВЪРХУ КАМЪК /ТОВА МОЖЕ ДА СЕ ВИДИ ПО РУСКИТЕ ТЕЛЕВИЗИИ, А НЕ ПО CNN/
- ТУК ЕДИН ПОДВЪПРОС - КАТО КАК ТАКА ПАЛЕСТИНЦИТЕ ИМАТ ПРАВО НА СОБСТВЕНА ДЪРЖАВА, А ЧЕЧЕНЦИТЕ - НЕ
4. ЗАЩО ВСЯКА ГОДИНА ОКОЛО 200хил. МЛАДИ БЪЛГАРИ ПУСКАТ ДОКУМЕНТИ ЗА "ЗЕЛЕНА КАРТА" /МЕЖДУ ТЯХ ЕСТЕСТВЕНО ДЕЧИЦАТА НА КОМУНИСТИТЕ/ ТА ДА ОТИДАТ В ОМРАЗНАТА АМЕРИКА, А НЕЩО МАЙ НЯМА НАПЛИВ ЗА ИРАК, СЕВЕРНА КОРЕЯ ИЛИ КУБА?
5. ДА МЕ ОСВЕДОМИТЕ, ЧЕ ЯВНО НЕЩО НЕ СЪМ РАЗБРАЛ - ЗЕТЯТ НА ПРАВЕШКИЯ СЛАБОУМНИК, ИЗВЕСТЕН ОЩЕ КАТО БАТЕТО - ЗАМИНА ЛИ ЗА ИРАК, ИЛИ Е МАХМУРЛИЯ НЕЩО?

И НАКРАЯ - ЗА ВСЕКИ Е ЯСНО, ЧЕ ВОЙНАТА Е НЕЩО МНОГО ЛОШО - АЗ САМИЯТ МИСЛЯ ТОЧНО ТАКА, САМО ДЕТО МАЛКО МЕ ДРАЗНИ ЛИЦЕМЕРИЕТО И В ТАЗИ ВРЪЗКА - ЕДНА МЕДИЦИНСКА ОПЕРАЦИЯ Е НЕЩО НЕПРИЯТНО И ОПАСНО, НО ПОНАКОГА ЛЕКАРСТВАТА НЕ ПОМАГАТ ..........

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ! ПРАВЕТЕ ЛЮБОВ!
И МИСЛЕТЕ СЪС СОБСТВЕНИТЕ СИ ГЛАВИ, А НЕ СЕ ПОДВЕЖДАЙТЕ ПО КЛИШИРАНАТА ПРОПАГАНДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ВЪПРОСИнови [re: Socrates]  
АвторJVC (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 18:49



Примерите ти са толкова неподходящи и неуместни, колкото не можеш да си представиш. Много време ще ми отнеме да ти репликирам, затова няма да го правя. Пък и дори и да го направя и да те убедя в нелогичността ти, каква полза под слънцето? А?



Тема Re: ВЪПРОСИнови [re: JVC]  
Автор optimist (непознат )
Публикувано23.03.03 18:53



Няма какво да кажеш явно



Тема Re: ВЪПРОСИ [re: Socrates]  
Автор Karl Terzaghi (Не. Познат.)
Публикувано23.03.03 19:01



Ще ти кажа само за Батето: преди минути по ТВ каза, че е поръчал на "онова момче" (Пасиев) да му докладва на всеки 30 минути каква е обстановката в Ирак. Батето сам ще реши кога да замине.

Peace sells... but who's buying.


Тема Re: ВЪПРОСИнови [re: JVC]  
АвторSocrates (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 19:02



Thanks - много аргументирано.
Разбрах - война и жертви има само ако участват лошите американци.
И въобще - "Съветският атом е най-мирния атом" , а калашниците се използват изключително и само за блоготворителни цели.



Тема Re: ВЪПРОСИнови [re: Karl Terzaghi]  
АвторSocrates (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 19:08



Оооо, ще се радвам да ме осведомяваш на всеки 30мин. кога ще замине "батето" да га изпратя лично - че то един бунак по-малко в България все си е от полза...



Тема Re: ВЪПРОСИнови [re: Socrates]  
Автор Karl Terzaghi (Не. Познат.)
Публикувано23.03.03 19:14



Аз да те осведомявам?!?
К'ъв си ти, бе, селски?

А Батето като замине, после ще се върне

Peace sells... but who's buying.


Тема Re: ВЪПРОСИнови [re: Socrates]  
Автор Karl Terzaghi (Не. Познат.)
Публикувано23.03.03 19:16



За калашниците не знам, ама М-овете определено са за мирни цели. С такива дървета човек може само овце да подкара...

А калашникът отдавна е станал легенда, независимо кво сънуваш ти.

Peace sells... but who's buying.


Тема Re: ВЪПРОСИнови [re: Karl Terzaghi]  
АвторSocrates (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 19:24



Aaaaa, сигурно ще се върне, щото и там не са виждали такава простотия и ще го натирят



Тема Re: ВЪПРОСИнови [re: Socrates]  
Авторtimolink (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 21:45



dali tova e




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.