Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 14.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ДА ВИ ПИТАМ АЗ УМНИЦИ!!! - лъснахте!нови [re: Socrates]  
Автор Karl Terzaghi (Не. Познат.)
Публикувано23.03.03 19:13



През нощта писах, че НЕ СЪМ ПАЦИФИСТ И НЕ СЪМ ПРОТИВ ВОЙНАТА, НАПРОТИВ!!!!

Аз просто мразя американците и се кефя на Саддам и на иракския народ.

СМЪРТ ЗА АГРЕСОРИТЕ!!

Peace sells... but who's buying.

Редактирано от Karl Terzaghi на 23.03.03 19:15.



Тема Re: ДА ВИ ПИТАМ АЗ УМНИЦИ!!!нови [re: Дoдж Baйпъp]  
АвторLudo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 19:42



Lichi si !!! Mnogo si umen malko poweche ot dwama prosti kakto se kazwa w edna narodna mydrost. I zashto spored teb USA zapochna tazi wojna? I zashto France i germany se dyrpat tolkoz? Aide sega dokagi che si umen?



Тема Re: ДА ВИ ПИТАМ АЗ УМНИЦИ!!!нови [re: lluwenar]  
Автор dma (irq)
Публикувано23.03.03 19:52



Е, обясни ми ти кой и защо поддържа диктаториалните режими в раьона, че аз не се сещам. Кажи ми кой поддържа най-фрапантния сред тях - Саудитска Арабия.

Редактирано от dma на 23.03.03 19:53.



Тема Re: ДА ВИ ПИТАМ АЗ УМНИЦИ!!!нови [re: chris]  
Автор Skywalker (WISHMASTER)
Публикувано23.03.03 20:00



ako mojeh bih oti6yl s kef. oba4e sam bylgar4e i ne stava!!!
ne moga da razbera, kakaw e tiq gnqw sre6tu amerikanskite woinici, ta te sa tam po zapoved, da ne mislite 4e im i golqm kef?

L'ARROGANCE, C'EST MOI


Тема Re: ДА ВИ ПИТАМ АЗ УМНИЦИ!!!нови [re: Skywalker]  
Автор Karl Terzaghi (Не. Познат.)
Публикувано23.03.03 20:25



А ако му заповядат да иде да убие майка си, а?
Червей!

Peace sells... but who's buying.


Тема Re: ДА ВИ ПИТАМ АЗ УМНИЦИ!!!нови [re: Бaй Xyй]  
АвторДядoтo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 20:27



Младежо, попълни познаниета си по география - например виж колко жители има Мюнхен, пък после пиши. Как да ти повярвам на останалата информация, като едната е абсолютно неверна?



Тема Re: ДА ВИ ПИТАМ АЗ УМНИЦИ!!!нови [re: BAl HUl]  
АвторДядoтo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 20:31



Пак скромно ще отбележа, че от това, че не излизаш да протестираш, съвсем не значи, че си привърженик. Освен това, дълбоко се съмнявам, че поне един милиард души изобщо не са в течение на нещата- веднага казвам, че на индианците от амазония им е през оная работа и Буш и Садам. Айде преди да пишеш вземи да помисляш, не много, а така зя да посвикваш. Ще ти се наложи, осабено ако мислиш някога сам да си изкарваш прехраната.



Тема Re: ДА ВИ ПИТАМ АЗ УМНИЦИ!!!нови [re: Karl Terzaghi]  
АвторДядoтo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 20:35



Малка поправка наборе, от възрастта си пропуснал накъде по - нагоре в списъка да сложиш - християнин, поне си мисля, че си такъв. Не че имам нещо особено против другите религии.



Тема Re: ДА ВИ ПИТАМ АЗ УМНИЦИ!!!нови [re: Skywalker]  
АвторДядoтo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 20:39



По изключение имам по особено мнение за тези момчета. може за звучи грозничко, но за мен те са наемни убиици. Наемен убиец е човек, който у готов да убива срещу заплащане, поне така си мисля аз.... така, че за мен между американските войници във Виетнам и сегашните има съществена разлика. Във Виетнам бяха войници, сега са наемници...



Тема Re: ДА ВИ ПИТАМ АЗ УМНИЦИ!!!нови [re: lluwenar]  
Авторdissident (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 21:39



И аз се срамувам от такива като теб щото си толкова прост, че даже и не знаеш че Садам и Осама не са един и същ човек!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.