Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 07.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Тема Буш - "войната ще е по-трудна от очакваното"нови  
Авторinfo (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 20:23



Единствените успехи на американската армия се състоят в лъжливата пропагандна еуфория на контролираните медии по Света, които съвсем нагло лъжат ежечасно за превзети от USArmy иракски градове.

Досега американските части са "превзели" две изоставени писти в северозападната полупустинна част на Ирак.

Нито един иракски град не е под контрола на американската армия.

Другият успех на американците е умъртвяването и раняването на иракски деца дистанционно с над 1000 крилати ракети, изсипани над Багдад през последните два дни.





Тема ако имаше убити децанови [re: info]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 21:17



ирак нямаше да пропуснат да ги покажат пред целия свят. засега от иракска страна съобщават само за ранени, а щом те го казват значи е така.
предполагам че имаш пряка вътрешна информация по астралната поща с ирак, щом знаеш кое как е :)))))
е, аз нямам, така че гледам по телевизията.



Тема Re: Буш - "войната ще е по-трудна от очакваното"нови [re: info]  
Автор ckakayeцa (непознат )
Публикувано22.03.03 22:12



не че ги оправдавам ама "Не без дъщеря ми " е потресаваща книга ./Но е за Иран/ предполагам че и там е същото



Тема Re: Буш - "войната ще е по-трудна от очакваното"нови [re: info]  
Автор lluwenar (***)
Публикувано22.03.03 22:19



Za tezi bombi deto im izsipaha 200 "raneni" sa nishto pred ubitite ot samiq Saddam edinstveno poradi razli4ni politicheski ubejdeniq. Gledahte li BTV v 17.30-Seizmograf sxs Svetla Petrova-edin irak4anin pokaza snimki na tolkova mnogo hora-daveni v 4uvali,puskani v baseini s kiselina,beseni i razstrelvani,snimki v moment,v koito im rejat edin po edin prxstite. Tova e potresavashto! Saddam zaslujava samo edin Tomahawk v zadnika i da go nqma!...no horata tam nqma da zabravqt lesno!

ERIN GO BRAGH!


Тема Re: Буш - "войната ще е по-трудна от очакваното"нови [re: lluwenar]  
Автор BA3_21O3 ()
Публикувано22.03.03 22:33



ako amerikancite bqha oswoboditeli dobre. . . nqma da imam nishto protiw. Samo, 4e te iskat:
1. da si izhwyrlqt starite raketi i uryviq, za da proizwedat nowi itaka da si wyzstanowqt padashtiq postoqnno wytr. brut.produkt.
2. da si probwat nowite uryviq.
3. da zemat petrola.
4. da u4astwat w sledwoennoto wyzstanowqwane na iraq (po-toq na4in se pe4eli baq.. ako ne zaete)
5. da si syzdadat nowi bazi (napr. awganistan, sarafovo - te go kupiha de... wie usetihte li neshto ot parite koito sa dali, ne ee e e lapat gi carq i gadnoto ewrei4e)
p.s. az li4no poznawam irak4ani i znam 4e sadam gi ma4ka ... no te nikoga ne sa imali demokraciq(BTV). A towa 4e sa bedni ne e zaradi saddam a zaradi embargoto na USA, to za twa sadam4o gi mrazi tolkowa qnkite i iska da im napylni gashtite s antraks.
ako ne sym praw nekoi da me poprawi... nadqwam se da e kulturna zabelejka

Мене Не Ми Требе Джокер...Я Го Знам Бе..
СКАКАУЕЦ


Тема Re: Буш - "войната ще е по-трудна от очакваното" [re: lluwenar]  
Автор lavender ()
Публикувано22.03.03 22:39



I az imam chuvstvoto , che tazi voina se prevurna v Osvoboditelna za naroda na Irak! За да се предават толкова самоотвержено хората, нито им се умира за бита кауза , нито им се живее в такъв режим повече....



Тема Re: Буш - "войната ще е по-трудна от очакваното"нови [re: BA3_21O3]  
Автор lluwenar (***)
Публикувано22.03.03 22:44



Embargo imat ot 12 godini,a Saddam e na vlast sled prevrata ot 1979 godina. ot togava dosega...neshto da kajesh? A qvno si gledal i BTV predi nqkolko chasa...kakvo komentiraha tam-nqma konstituciq,nqma sxdebna vlast,nqma sigurnost,nqma pari i usloviq za kakvoto i da e-ima ubiistva,strah,bednotiq,mizeriq,bolni i gladni hora,a Iraq e super bogata prirodno strana! ne moga da vi razbera vsi4ki tuk,koito ste "ZA" vsi4ko tova,no zabeleji-samo zashtoto ste protiv USA!

ERIN GO BRAGH!


Тема Re: Буш - "войната ще е по-трудна от очакваното"нови [re: lavender]  
Автор BA3_21O3 ()
Публикувано22.03.03 22:46



moje i da oswobodqt irak4anite no ot robi na sadam she stanat robi na usa. i ako sadam iska samo da go hwalqt i da wikat imeto mu to usa iskat da se ba4ka za tqh. taka 4e swoboda za iraq nqma da ima dokato ne po4nat te da se borqt za neq.. naprawi si sprawki s nashi slu4ai i koga idwa russia...
ps nqkoi ot iraq da e wikal usa, az li4no ne sym 4uwal

Мене Не Ми Требе Джокер...Я Го Знам Бе..
СКАКАУЕЦ


Тема Re: Буш - "войната ще е по-трудна от очакваното"нови [re: lluwenar]  
Автор BA3_21O3 ()
Публикувано22.03.03 22:51



prawilno si me razbral protiw namesata na usa . namesa koqto e nenujna!!!!!

IMA OON ZA TAKIWA SLU4AI aaa USA ne mu obryshtat wnimanie kakto sega taka i w kosowo a towa e prestypno .... ili ti kato bylgarin si reshil 4e prawoto na silniq i pogatiq tree da waji na wsqkyde.

ps pred 4erwenoto kop4e na putin wsi4ki sa rawni..

Мене Не Ми Требе Джокер...Я Го Знам Бе..
СКАКАУЕЦ


Тема за флойд.бунта в САЩ..нови [re: info]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано08.01.21 08:44



сектанти долни..




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.