Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 18.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Въпроснови  
Автор Peace (Миротворец)
Публикувано21.03.03 11:33



Да попитам само следните неща:

1. Колко български емигранти има в САЩ и колко в Ирак ?
2. Колко процента от българите желаят да заминат и да живеят в САЩ и колко заминават годишно, а колко са тези които искат да живеят в Ирак и съответно заминават за там ?
3. Колко е бройката на българите участващи в лотарията за зелени карти ?

Понеже отговорите на тези въпроси са ясни да попитам и още нещо :

Защо като са толкова лоши американците всички се натискате за там ?

Спирита е тъпо парче


Тема Re: Въпроснови [re: Peace]  
Автор upass (непознат )
Публикувано21.03.03 11:43



Този въпрос поне за втори път го виждам. Той няма нищо общо с темата, а и е поставен тенденциозно, но все пак ще ти кажа:
1. Никак не се натискам да ходя в Америка и мисля, че малко от участващите в дискусиите тук са приритали. Че има желаещи - има, но това просто по никакъв начин няма допирни точки с военната политика на САЩ. Силната реклама, която Америка си прави по всякакъв начин, не на последно място с игралните филми, естествено привлича хората към "страната на неограничените възможности".
2. Американците не са лоши. Може би са тъпички и ограничени като цяло. Лоши са управниците им. А Буш е сатаната



Тема Re: Въпроснови [re: upass]  
Автор Бeйби (познат)
Публикувано21.03.03 11:51



Аз мразя войната. Още повече мразя хората, които я обичат. Не обичам американците (меко казано), но искам да попитам - с какво е по-добър Садам от Буш? Скрил се е на топличко шест етажа под земята и заради неговия инат ще пострадат невинни хора и деца.
Аз, ако бях на негово място, не бих позволила да стане това, с цената на всичко. И не го оправдавам.



Тема Re: Въпроснови [re: upass]  
Автор Peace (Миротворец)
Публикувано21.03.03 11:52



Такаа лоша са им управниците ами именно като са лоши управниците и ти идеш в тяхната страна ( не говоря конкретно за теб а по принцип за многото желаещи българи и за тези които вече са там ) не значи ли това че точно тези лоши управници ще те управляват ? Дори нещо повече Сатаната ще те управлява значи всички се натискат за ада така ли ?
Всичко хубаво ама почти всички казват че са много добре там и в никакъв случай няма да се върнат обратно. Нещо не се вързва май ?

Спирита е тъпо парче


Тема Re: Въпроснови [re: Peace]  
АвторNlk (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 11:59



Защо Българите искат да заминат за САЩ може да попиташ HIS MAJESTY остават още има няма 200 дни! И в кой век живееш?Ми утре Буш ще реши че Китай е страна на злото и какво правиме удряме Китай, така ли! В тези форуми хората не знам с коя част от тялото си мислят ти включително.



Тема Re: Въпроснови [re: Nlk]  
Автор Peace (Миротворец)
Публикувано21.03.03 12:04



Защо въпросът ми е доста логичен ама май е неудобен да ми отговориш ? А преди въпросният HIS MAJESTY българите въобще не искаха да ходят в САЩ ? Абе много сте късопаметни нещо. Вземи си спомни ако можеш и тогава говори за мислене.

Спирита е тъпо парче


Тема Re: Въпроснови [re: Peace]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано21.03.03 12:41



Не виждам какво общо има това с войната.

Че има хора, които се натискат, за да живеят там, има...и сигурно винаги ще има.

Мен американският начин на живот ме отвращава...така че и пари да ми даваш едва ли бих отишъл да "живея" там.

Но искам да отида в САЩ, за да разгледам природните забележителности...да ходя по Скалистите Планини, да посетя резервати на индианци, да изкача връх Мак Кинли, да посетя резерватите на остров Колдиак...Както искам да посетя люлката на цивилизацията, долината на Тигър и Ефрат, Багдад.

Но едва ли бих живял в една от двете държави, освен ако няма някаква основателна причина да го направя, каквато за момента не виждам.

Great minds discuss ideas;
Average minds discuss events;
Small minds discuss people.


Тема Re: Аз не се натискам за тамнови [re: Peace]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано21.03.03 12:54



Всички не се натискат за там. Аз никак не съм желаещ. Просто там е друг свят, тъп, свързан с бачкане ,долари в къщи. И това е. Крайно тъпо нали?



Тема Re: Аз не се натискам за тамнови [re: Pyиз]  
Автор Peace (Миротворец)
Публикувано21.03.03 12:58



Верно е тъпо бил съм там и знам какво но все пак голяма част от нашенците желаят да живеят там - може би там има най - много българи от където и да е другаде извън БГ.

Спирита е тъпо парче


Тема Re: Въпроснови [re: Dakota]  
Автор Peace (Миротворец)
Публикувано21.03.03 13:01



На пръв поглед няма много общо ама не е баш така - тук прочетох колко лоши са американците, други казват че не американците са лоши а тези които ги управляват ама явно не е така щом голяма част от хората се стремят да живеят точно там в Америка а не в тоталитарен Ирак.

Спирита е тъпо парче



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.