Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 28.09.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Статистиканови  
Автор KwarK (един друг кварк)
Публикувано19.03.03 00:16



Здравейте,

Имам слабост към статистиката и сметките вообще, та реших да направя малък анализ на това което се пише тук. Взех най-обсъжданите теми (общо 847 постинга ) и реших да преброя кой-какво и как е казал. Ето и резултатите:


Nick ------------------------ postings


WARRlOR . . . . . . . . . . . . 178
Boвaтa . . . . . . . . . . . . . .144
Reptile . . . . . . . . . . . . . . . 37
zaphod. . . . . . . . . . . . . . . 34
lvailo. . . . . . . . . . . . . . . . . 28
Eвreни. . . . . . . . . . . . . . . .27
ThePatriot. . . . . . . . . . . . . 22
Дea. . . . . . . . . . . . . . . . . . 22
uzunoff. . . . . . . . . . . . . . . 17

Всички останали имена са с под 15 постинга. Силно впечатление ми направиха няколко факта:

1) Лицата назоваващи се Warrlor и Вовата са изказали около 38.01% от мненията.
2) Гореспоменатите двама хубавци защитават проамерикански тези.
3) След кратък прочит на част от техните мнения ми се стори (това е моя и само моя преценка), че обсъждайки поставените теми държат език, който бих окачествил като абсолютно неприемлив - разбирай самомнителен, арогантен и на места циничен.
4) Естествено пак според мен тезите са необосновани, едностранчиви и пълен с пропагандни фрази (като реч на Буш)
5) Почти не съществува тема, по която да не са взели мнение.

Замислих се аз върху гореизложените числа и наблюдения и никак не можах да не стигна до извода, че на тези двама "friend-a" нещо не им е чиста работата.

Помислих си колко ли време на ден отделят за да споделят с нас безценното си мнение, проникновените си анализи и да ни изяснят как стоят нещата в исторически, геополитически, стратигически, военнотактически и какъвто се сетиш още план.

Като знам аз колко време отделям на тези форуми ми се струва, че тези двама радетели за правда прекарват по около 25 часа на денонощие за да прочетат написаното, дълбоко да вникнат в него и да дадат непогрешим отговор или коментар, да изкажат мнение или да поднесат на ахналия читател някоя блестяща идея. И се притесних - имат ли време да поспят, да ядат, да пият, да загледат някоя девойка... Наистина се притесних.

Ама още повече се притесних като си помислих, че за ядене, пиене и девойки трябват парички. Направо ми се смръзна кръвта. Абе не че ми е работа ама...как стават тия работи.

Но след това се успокоих. За какви парички си мислиш ти бе тъпак с тъпак, българин с българина ти, завистливец неподправен, момчетата мило и драго дават да се разясни на народа каква е истината за нещата. Апостоли са един вид! А ти все в чуждите панички гледаш.

Нехранимайко ... Вагабонтин ...

Още си се ядосвам за това какви съмнения ме обхванаха относно искреността и безкорисността на двамата Апостоли на политическото просветление.

Смирен поклон пред тях и моля ви простете ми че се поддадох на изкушението.

...
...
...

Ех, ама дявола си няма работа, изкусителят му с изкусител. Още ме глождят въпросите как и най-вече защо тези двамцата имат толкова много да ни кажат. И защо толкова много държат да ни го кажат.

Работа ли си нямат или какво....? Или това им е работата...

Хм, не знам ... чудя се, терзая се ...

Моля ви, помогнете ми, избавете ме от съмнението... Да мога да си спя спокойно а не да мисля такива глупости...

Каква е истината според вас за тази тъй необичайно висока гражданска активност на Warrlor и Вовата.

П.П. Предишният ми ник беше FloOoD, ама като видях горната статистика реших че никак не ми подхожда, та го смених

Свободата, Санчо, ...


Тема Re: Статистиканови [re: KwarK]  
Авторvpe4atlen (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 00:22



RESPECT!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))))



Тема Re: Статистиканови [re: KwarK]  
АвторKoтapak (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 00:34



Evalata batka,
Ne se kosi tolkowa mnogo, spinkai spokoino - tiq sa nekiwi amerikanofilski pedalski prodavni gyzolizci. Na stat kym nqkoq us propagandna agenciq ili ministerstwo. wyw wseki forum si ima po dwama trima takiwa.



Тема Re: Статистиканови [re: Koтapak]  
Автор KwarK (един друг кварк)
Публикувано19.03.03 01:03



Грубо изказване пич !

Не че не си мисля същото, но за всяка мисъл трябва да се намери приемлива форма - иначе приличаме на тях, което не е гот

Свободата, Санчо, ...


Тема Re: Статистиканови [re: vpe4atlen]  
Авторne vpe4atlen (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 05:16



Kav respekt be, aman ot analitici tuka



Тема Re: Статистиканови [re: ne vpe4atlen]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 05:48



Аз не съм чела по-цинични и по-мръсни думи от тези, които опонентите на Вовата и Уориър отправяха към тях. Даже някъде направих и статистика също като теб на всички тези писания. Самочувствието на Вовата, Уориър и другите проамериканци се дължи само на това, че знаят, добре се изразяват и добре дискутират - не с озлобени обръщения. Никак не си честен в статистиката си - даже имаше и отделна тема за педалите Вовата и Уориър, не я ли видя? Много ти е субективна статистиката, а защо и аз почвам да се чудя? Каква е тази безкористна жертвеност, като не е в името на истината? Много съмнително ми изглежда, а за намеците ти няма да говоря. Ясно прозира ти от кои си. И за сведение, цитирам статистика от пресата:
30-те оповестени имена на проамериканската коалиция, сред които е това и на България, са на Великобритания, Италия, Испания, Дания, Холандия, Япония, Австралия, Турция, Унгария, Чехия, Полша, Словакия, Латвия, литва, Естония, Румъния, Македония, Албания, Грузия, Азербайджан, Узбекистан, Колумбия, Салвадор, Никарагуа, Филипините, Южна Корея, Афганистан, Етиопия и Еритрея.

Понятно. Май всички тези страни също като Вовата и Уориър са съмнителни, така ли? Жалко е да го кажа, ама наистина си жалък.



Тема Re: Статистиканови [re: ne vpe4atlen]  
Автор KwarK (един друг кварк)
Публикувано19.03.03 05:49



А как според теб да реагирам, когато трима - четерима човека обсебват целия форум и налагат своето мнение по най-безобразен начин?

Свободата, Санчо, ...


Тема Фактитенови [re: KwarK]  
АвторБлoндинka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 06:09



Вовата е пич и аз го знам от форумите на Гювеча от преди година - година и половина. Въпреки че аз съм седесарка, а той постоянно се дрънкаше с наште, в неговите постинги винаги се откриваше онова чувство за хумор, което липсва в ганьовците, населяващи Балканите. И тъй като и аз съм в САЩ и работя в един среден университет, а и от мъже разбирам доста, това си го обясних с ошлайфянето му в САЩ. Защото моята съвсем нескромна практика сочи, че българчетата сте селянчета, пълни с комплекси. Все някой ви пречи, я да го дигнете, я да изкарате някой честен лев с ум и талант.

BTW, потърси в Гювеча форум Политика и ще разбереш за какво става дума. Също и Секс и Еротика, където Вовата беше най-големия пич на фона на селяните и чикиджийците там. Там ще видиш и моите ограмотителни уроци за въпросните пишковци.

Блондинка

П.П. А тоя форум разкрива само какви комплексари сте пред американците.



Тема Re: Фактитенови [re: Блoндинka]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 06:20



В допълнение искам да кажа, че Вовата и тези като него наистина събудиха всички балкански комплекси за малоценност на хомо балканикус, от което на мен ми става наистина мъчно. Да се обиждаш, че някой е обсебил форума, направо пък е смешно. Че обсеби го ти и издръж на тези нападки, на които издържа той по същия начин и със същите отговори като неговите.



Тема Re: Статистика [re: Hoвa]  
Автор KwarK (един друг кварк)
Публикувано19.03.03 06:22



Да, спомням си за това, че ги бяха обявили за педераси, което определено не е в рамките на добрия тон, но с риск аз да стана циничен, каквото повикало, такова се отзовало...

Но на темата. Аз нямам нищо против да се изказва каквото и да е мнение. Това, че аз не симпатизирам на щатите си е за мен. Който симпатизира си е за него. Това за което си направих труда да напиша един awk-скрипт беше, че никак не ми харесва дискусията като цяло да бъде обсебена от трима-четирима, па независимо каква е тяхната позиция. По този начин всяко друго мнение се губи - не му се обръща достатъчно внимание. Знаеш, естеството на форума е такова. Най четени са най-активните потребители и топици. Но не всеки има възможност да виси по 10-15 часа на ден, само да си защити мнението т.е. то да не бъде flood-нато от такива "активни" писатели.

Всичко останало е просто едно по цветисто изразяване на тази мисъл. В което няма лошо според мен.

А що се отнася до проамериканската коалиция пак ще цитирам една статистика. За жалост не съм я правил аз и не мога да застана твърдо зад нея:

1)
72% от българите са против войната. Колкото и да се напъват с техните 38% изказвания общественото мнение няма да се промени особено. Само не ми казвай, че 72% от българите хабер си нямат от нещата и са изпаднали в непростима заблуда.

2) Градските съвети на над 150 града в щатите (между които Ню Йорк, Лос Анджелис, Чикаго) приеха декларации, че са против войната.

3) Държавата Еритрея не съм я чувал.
Погледни какви страни са в "Коалицията" - изключвайки Великобритания, Италия, Испания, Япония, Австралия и Турция, другите ти е трудно да ги намериш на картата. Ако ти се занимава със сметки събери населението на всички раздели го на 6 000 000 000 и резултата умножи по сто. Не бърчи чело на малкото чисълце което ще получиш. А тази война засяга всички ни, вкючително жителите на Папуа Нова Гвинея, които очевидно не са в списъка. На земята има над 200 държави все пак

Не ми се пишат още глупави неща.

А за жалкото жалко.

Свободата, Санчо, ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.