Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 22.05.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема САЩ - вече няма такава държаванови  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано18.03.03 11:29



В момента, в който САЩ започнат атаката си над Ирак, в разрез с международната общност, за мен представат да бъдат изобщо някаква държава. Finito.

Не че съм ги уважавал някога...както избиваха индианците и им налагаха своя lifestyle, така се опитват да го направят и сега - да наложат своя ценностен модел на една независима държава.

Като са толкова морални, защо не ни освободиха от комунизма толкова години?

За Великобритания и Испания нищо не мога да кажа...лижат...явно се налага.

А какво става в щатите направо не ми се мисли...става въпрос за ЧУДОВИЩНА ПРОПАГАНДА, която дори и покойният д-р Йосиф Гьобелс не би могъл да проведе.

В САЩ хората страдат от две заболявания: национализма и вярата в божествената роля на САЩ. Още от най-ранна възраст това се вкарва в главата на всяко американче...дотолкова, че в един момент никой американец не бива да има съмнение, че те са богоизбрания народ, който да спасява света...

Малко се поотплеснах...въпреки всичките им недостатъци, до момента са търпими...до момента са държава...още 72, 71, 70...часа.

Май ще падат още небостъргачи...

Great minds discuss ideas;
Average minds discuss events;
Small minds discuss people.


Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: Dakota]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано18.03.03 12:08



Браво!Получаваш овации от ложите!Велика мисъл,гениално прозрение!Ама на кой му пука какво мислиш?



Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: Dakota]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:11



съгласна съм



Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: WARRlOR]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:33



A на кой му пука ти какво коментираш???



Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: Dakota]  
Автор Ceлянин ()
Публикувано18.03.03 12:49



В допълнение - Великобритания - туко-виж вече няма такава монархия :)

Кралицата упорито мълчи, парламентът се тресе, че не го саферят за нищо,
близките министри до Блеър се спасяват поединично.
Май от Кромуел насам, това им е най-големият трус.

Демокрацията ще победи навсякъде.



Наше село - топка не видело,
га видело - я пратило в друго село.


Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: Dakota]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:56



Ако трябва да сме исторически точни не съществува ГДР а бившите и граждани щурмуваха оградата. Но някои още им се иска да се чувстват като царе сред овчедушни нищожества.



Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: Mapия]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано18.03.03 12:55



Що така,бе Миме?Ами на теб,например.Иначе,нямаше да си направиш труда да ми отговориш.
Или си нова или не знаеш ,че аз тук си имам фен клуб.И антиглобалистите стоят разтреперени,в очакване на всяка моя дума.:)
Ако проявиш нужното усърдие,винаги ще се намери място и за теб.
Дерзай!



Тема Re:нови [re: WARRlOR]  
АвторBlack Sheep (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 13:09



Не се ласкай толкова, първо тези които не те харесват нямат много общо с антиглобалистите и второ не бих казал, че някой трепери от тебе. Струва ми се, че ти си единственият човек във форума, който няма позиция по въпроса, просто ти харесва да опонираш на всеки който ти се хване, а такива има доста. О, извинявай, забравих че ти искаш правото да си на различно мнение, ами то твоето винаги е различно. Доколкото съм те чувал да казваш нещо по темата, то е че война ще има и така трябва. Поправи ме, ако съм те цитирал грешно. И защо така да трябва? На мен лично ми е любопитно с какво ще аргументираш мнението си.



Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: Dakota]  
Автор Skywalker (WISHMASTER)
Публикувано18.03.03 13:09



Твоето мнение пич, не струва пукната пара! Целия свят вчера видя, че САЩ карат влака! А, и не знам как да нарека човек, който се бори против войната, а в същото време се кефи, че видите ли пак ще падат небосръгачи:

1. Малоумник, 2. БАТКО, 3. Кретен, 4. Историка, 5. Дебил, 6. Комунист, 7. Дакота,
8. Изрод.

the choise is yours buddy!!!!

L'ARROGANCE, C'EST MOI


Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: Skywalker]  
Автор Ceлянин ()
Публикувано18.03.03 13:20



Кой влак, бре? Влак без вагони.
Но маймуната-машинист Буш се е надупила и дава 'червено' на мнението на ООН, другите държави, на хората въобще.
Те самите американци ще му махнат релсите и траверсите.



Наше село - топка не видело,
га видело - я пратило в друго село.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.