Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 16.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: имa ли знaчeниe]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано20.03.03 11:34



Звучиш като "Работническо дело" Тук си имаме един такъв-Валтер.Така,че мястото за антиимпериалисти и антиглобалисти в управителния съвет на форума е заето.



Тема Re: Ей сега ще видишнови [re: Sexolog]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 11:43



Хаиде като прочетеш малко книжки БАТЬОВОТО пак да дойдеш да критикуваш другите.... иначе и ти си ГОЛЯМ специалист (сигурно пишеш в списание "оръжие") , явно си на ти с стрелковото оръжие можи и казармата да си карал .......... знае ли човек ?



Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: WARRlOR]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 11:46



направо ме просълзи ....... знаеш ли то и мястото за ПРОМИТИ МОЗЪЦИ вече си го ЗАЕЛ



Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: нямa знaчeниe]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано20.03.03 11:55



Не го знаех,но щом казваш...........



Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: Hoвa]  
Авторtutin (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 12:05



Bravo Nova, tochna taka e.

Kompleksa trese iako balgarskia narod. Edin dostatachno inteligenten chovek vinagi moje da nameri prichina da spori i oborva vsiako mnenie, vaprosa obache e da moje da bade obetktiven i realistichen, ne samo da pliampa. I tova koeto kazvash che nostalgiata ti se izpariava kato chetesh podobni post-ove, e podobno i za men. Malko kato gi vidish neshtata po otstrani i vijdash s kakvi gluposti se zanimava po-goliamata chast ot naselenieto vmesto da rabota. Vseki kradne i pliue drugia. USA sucks.. aha tochno taka.. BG rocks.. uhh ? niama nachin.



Тема Re: И Сталин беше отменил земетресениятанови [re: Блoндинka]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 12:23



Ох ,милата тя ............ и се изказваш като БЛОНДИНКА !
Хайде МИЛИЧКО като прочетеш малко книжки , пак да се пробваш по форумите



Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: ima li znachenie]  
Авторtutin (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 12:24



>Ти като си толкоз отворена , що се върна стой си там и яж хормоналните и >генетично обработенитеим им храни , тъпчисе всеки ден в "макдоналдс" и се >ГРЕЙ. Такива като теб ИНТЕГРИРАНИ не НИ трябват тук. Или просто се върна >да се ПОИЗФУКАШ малко на бедните си роднини и познати?


Batka kolko si patetichen s komentarite si prosto predstava si niamash.

Zavist do dupka. Kakvo obshto imat bratvejite ti s nachalnata tema ? Fakta e takava , che v amerika (kakto i v evropa, az ne sam v amerika a v belgia, koiato e protiv voinata) mojesh da si izberesh kakva hrana da iadesh. Mojesh da iadesh mcdonalds kogato ti se iade ili izobshto da ne go iadesh. Mojesh da iadesh hormoni mojesh da iadesh selski domati (!! bil li izobshto izvan bg che da znaesh tolkova mnogo za izbora na hrana??). Hodi iaj edin bigmac na slaveikov che da si gazar i si vaobraziavai che kato si v BG v hranata ti niama otzvetiteli i izkustveni tori. Za tvoe svedenie tochno v BG shte si hapvash tova keto ti davat i shte pravish tova koeto ti pozvaliavat prosto zashtoto stranata e ogranichena. Liderite razprodavat predpriatia kato topal hliab za bezpari, horata se pliuiat edin drug i nai veche obichat da pliuiat po naprednalite ot tiah.

Abe ia basta.

Ne vijdash po dalech ot nosa si. Smeshin.

P.S. Sajeliavam za tona, no tova e emotziata koiato podbujdash



Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: tutin]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 12:35



Знаеш ли проблемът ТИ е че изобщо не си ме разбрал (не че съм го очаквал) ставаше въпрос за НАДУТАТА кака която е велик АМЕРИКАНО ФИЛ........ а за другите неща които си писъл за мен ...... ЕЙ БОГУ повярвай ми щях много да се кефя ако бяха вярни . ИСТИНАТА Е ЕДНА аман от наядени ГЛУПАЦИ ЖИВУЕЕЩИ В ЧУЖБИНА КОИТО СА ГОЛЕМИ ПАТРИОТИ !!!!!
ЩО не дойдеш да работиш за 200 лева пък пак си бъди толкоз ОТВОРЕН



Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: Dakota]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано20.03.03 12:39



Каквито и да са американците ... ТЕ СА ...



Тема Re: САЩ - вече няма такава държаванови [re: Kpeйз]  
Авторtutin (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 12:51



Hahahaha :)

Da doia kravi ? LOL :)
Sajeliavam da te razocharovam no nivoto mi e dalech nad srednoto dori za belgiitzite :)

No komentara ti e pouchitelen zashtoto naistina srednoto nivo na balgarite tuka ne e hit parad. Az az sebe si sam blagodaren da sam popadnal na pravilnoto miasto v pravilnoto vreme.

No inache vijdam che i ti izkazvash mnenie po nachalnata tema zasiagashta USA..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.