Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 02.07.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: до БГ-2нови [re: WARRlOR]  
АвторReptile (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 14:43



Днес си особено схватлив!! Още малко напъни и евреите ще разберат, какъв ВОИН ВОЙНА ВОЮВА в тяхна защита!! Те евреите добре се справят и сами, ама ти нали често си предлагаш услугите безплатно......



Тема Re: до БГ-2нови [re: Reptile]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано12.03.03 14:48



Идея си нямам как и с какво се справят евреите. По тази част си ти.
Иначе пак нещо не си разбрал,но нейсе.....дерзай.Може някой ден да започнеш и да си оправяш сутрин леглото.



Тема Re: до БГ-2нови [re: WARRlOR]  
АвторSick Ofdullards (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 15:04



Ти носиш името на Свирепия Воин и си тюлен на Дик Марчинко, изчел си всичките му13 или повече книги по темата. Със сигурност знаеш десетте заповеди на сержант Барет за тюлените. Мога ли да ти напомня една? "Не си ВъобГъзявай, защото в момента в който си въобГъзиш, вече си станал на ... " и си направил и други такива. Виждали сме всякакви носители на Единствената Истина и за всички сержантът се е оказвал прав.

Профилът ти в клуба и главата ти са пълни със Шести американски флот, самолети, крилати и други ракети и прочие, които, извинявай, са сериозни теми за неаматьори.
Самият ти с твоята биография, която e "military secret", при местопребиваване "near Bagdad", и да приемем всичко за шега, би изглеждал доста бутафорно.

ИСКАМ ДА ТЕ ЗАЩИТЯ ОТ ГРУБОСТИТЕ, НЯМА СМИСЪЛ ДА ДОКАЗВАШ ЧЕ НЕ СИ КАМИЛА, ТИ СИ ЧОВЕК КОЙТО ЗАЯВЯВА ПОЗИЦИЯТА СИ ПУБЛИЧНО, А В СЛУЧАЯ ТЯ НЕ СЪВПАДА С ТАЗИ НА ПОВЕЧЕТО ОТ БЪЛГАРИТЕ и дразни, НЕ БЪРЗАЙ ДА СЕ ОТРИЧАШ ОТ ТЯХ. Ти имаш своята позиция, а всеки от нас - неговата си.
Клубовете са за спорове, а те имат смисъл не само за да изложиш и защитиш своята позиция, но и да разбереш тази на другия. Това не е толкова въпрос на толерантност, колкото на интелигентност.

Не се засягай, не се прави на по-възрастен отколкото си. Вовата е друга работа, не че имам нещо общо с позициите му, но при него има повече жизнен опит, явно има по-широки интереси, очевидно не се образова с Дик Марчинко, набира ерудиция, каквито и да са възгледите му - едва ли е догматик, човек цял живот се учи и еволюира в някаква посока.
Разделителна линия има, и тя не е само войната, но хората трябва да са мислещи, а фанатизмът доказано е най-глупавата и най-опасната глупост.

Е, ти сигурно ще си завършиш образованиятя за които говориш. А с годините и животът учи, макар да излиза по-скъпо.
Виждам, че в някои случаи участваш с повече от две изречения, като в диалога ти с Вовата. Няма ирония! Да не ти звучи като поднасяне или даскалско поучение, но това е добре.

Go ahead!



Тема Re: до БГ-2нови [re: WARRlOR]  
Авторпpoвokaтop (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 15:12



Браво на теб! Вземам си думите за сексуалната ти ориентация обратно. Всъщност за мен няма значение каква е. Важното е, че интелекта ти е доста над средния в този форум. Моля обаче, да не ме причисляваш автоматично към "болшинството". Аз съм сам за себе си. Не съм сляп за реалностите точно толкова, колкото не ми е чужда и романтиката.
Не се изразявам по начина който посочваш - с майките, роднините и лизането. Навярно си разбрал още от прякора, че постинга беше не толкова за теб и Вовата колкото за войнстващите националисти - ей тъй да им капне медец на сърцето и да се упият от собствената си глупост.
Не че съм съгласен с теб по всички въпроси, но ти поне мислиш.
Въобще - извинявай ако съм те обидил с нещо!

п.п. Абе к`во все за тоз Нострадамус? Вярно бях чел една тъпа книга преди 15 години, ама не ма впечатли с нищо... Пълен бред! Даже май не я дочетох. Искрено се смея над тъпите копелета, които вярват на предсказания, пророчества, врачки, магии, екстрасенси, дядо господ с брадата, дядо коледа и всички такива дивотии

бъди здрав!



Тема Ne, be ne sa. Te sa gejove.нови [re: пpoвokaтop]  
АвторEuropean (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 15:22



Mislja, che ne sa pedali, a sa gejcheta - zmejcheta, i ne se rezvat, a se syvokupljavat s myzhe. Osven tova go pravjat za parichki.



Тема Ohooo, tuka ima motorist, maj?нови [re: honda]  
АвторEuropean (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 15:28



Davash li gaz na zadna guma, a? E, az sym na Suzuki.



Тема Re: до БГ-2нови [re: Sick Ofdullards]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано12.03.03 15:43



Много благодаря за това,че ми разказа кой е Дик Марчинко.Наистина не знаех.
Профилът ми в клуба,също така повечето от изказванията са ми иронични.Точно ,защото знам колко сериозни теми са това.Но,тъй като във този форум хората,които го осъзнават са двама /ако продължиш в тоя дух те включвам веднага!/,нищо друго не ми остава,освен да иронизирам и да се подигравам на преждеспоменатите от мен участници.Не се съмнявай,няма да подмина и теб,ако някъде изразиш някоя гениална глупост.
Въобще не искам да ме защитаваш от нищо.Не доказвам тук нищо,също така.Попита ме,отговорих.
Защо мен не ме дразни позицията на "повечето "българи?Може би .защото смятам,че всеки има право на мнение?И защото всеки може да получи отговор ,който да не му хареса?И за по-лесно казвате,че съм евреин?
Давате ми още един повод за подигравки.За толерантност не ми говори.Ако видиш някъде да кажа обидна дума срещу някого или да го наричам с обидни епитети..........
Възрастен съм точно толкова,колкото съм! Не ме сравнявай с Вовата.Несъвместими сме.
Никой не е догматик.Всеки се развива в някаква насока,но не си мисли,че кто гледам в посока,различна от твоята,седя на едно място.Всичко е относително.Аз съм намерил положението,в което съм в душевен мир със себе си.Много помага за да не мразиш околните.Но тук,както казваш е нуже изключително и само интелект.
Разделителната линия всеки индивид си я поставя сам за себе си.Когато определя мирогледа си,светоусещането,т.е.още от най ранна детска възраст.
Благодаря за пожеланието,относно образованието ми,но завърших .Засега поне нямам планове за още.И цената много добре я знам.
И тук участвам с повече от две изречения,защото имам опонент,който може/надявам се/да прочете повече от две изречения.В случая ,за който говориш/диалога с Вовата/,имам интереси и назнайвам по нещо.А дали си разбрал нещо ми е все едно.
Ясно е,че се опитваш да разговаряш леко иронизирайки ме,за което те поздравявам.Уважавам много хората,които притежават това качество.

Let"s go to Bagdad !



Тема I ti si pedal, i to zashtoto...нови [re: Skywalker]  
АвторEuropean (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 15:45



... zashtoto lyzhesh. Ti si Warrior s drugo ime t.e. shtom Warrior e pedal, sledva, che i ti si pedal!



Тема Re: Ne, be ne sa. Te sa gejove.нови [re: European]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано12.03.03 15:48



Ohaaaa.......Прати оферта,моля!



Тема Slivi za smet... ne mersi!нови [re: WARRlOR]  
АвторEuropean (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 15:52



Az was, momcheta ne vi plashtam. I bez pari pak ne stava. Gnusnichko mi e.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.