Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 20.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Разбрах цената на човешкото достойнствонови  
АвторЛeвckи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 15:30



100 $ на ден.

За толкова човек доведен до мизерия е готов да започне да "работи" за мизерията на себеподобните си.
Нека не се утешаваме с мисълта че няма да държим ножа а банското кесе. За втори път се включваме в една завоевателна война от която НИЩО няма да спечелим - освен презрението на хората.
Честит ви 3-ти март!



Тема Re: Разбрах цената на човешкото достойнствонови [re: Лeвckи]  
Автор EvilRUles (WarLover)
Публикувано01.03.03 16:10



честит и от мен



Тема Re: Разбрах цената на човешкото достойнствонови [re: Лeвckи]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 17:35



dori da ne spechelim-pone niama da zagubim



Тема Бъркашнови [re: Лeвckи]  
Автор ben_gun (anthropoid)
Публикувано01.03.03 19:34



цената е много по-ниска, бих казал че на твойта цена биха се вързали 95% от населението на планетата.останалите така и така си имат пари :)
не знам за какво говориш, предполагам за военния контингент който спрягаме, който си е чиста проба пушечно месо ако се наложи да разчитат на уменията си и недай боже на техниката.
мога да ти кажа че изобщо не им хрумва какво правят :
1. нямат мозък
2. никога не са сънували толкова пари
не сте ли забелязали че в армия, полиция и подобни структури, ангажирани донякъде със защитни функции са се наместили най-големите looser-и, тези, дето не могат да си намерят приложение някъде другаде.изключения има, но за да потвърдят правилото.но тва са други теми
Честита баба Марта и от мен

The Road To Hell


Тема Re: Разбрах цената на човешкото достойнствонови [re: Лeвckи]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 00:22



Аз като по прост все пак да си питам. За мизерията на кои по точно себеподобни биха работили нашите рейнджъри?!?!
Коя е първата "завоевателна" война в която сме се включили?!?!
Съжалявам че не мога да те разбера и писанието ти ми стои като несвързани бръщолевения.



Тема Re: Разбрах цената на човешкото достойнствонови [re: Лeвckи]  
Автор uzunoff (PFC)
Публикувано02.03.03 02:48



NE e za vtori za 3-ti put. Ne zabraviai 1-vata i 2-rata svetovna voina! I mezdu drugoto nashite voinici niama da uchastvat v boini deistvia, te shte sa batalion za himicheska, biologichna i iadrena zashtita. Te shte se zanimavat s predpazvaneto na voinici i tehnika ot himicheski oruzia i obezuraziavaneto ako takiva sa izpolzvani sreshtu tiah.



Тема Re: Бъркашнови [re: ben_gun]  
Автор uzunoff (PFC)
Публикувано02.03.03 02:52



Nedei da podceniavash bulgarskite voenni. Naistina ima mnogo sredi tiah koito neznaiat kakvo praviat, no ima i hora koito si razbirat ot rabotata i sa izstinski profesionalisti, makar i da sa malcinstvo. Na comandirite im e izvestno koi kakuv e v armiata, te niama da izpratiat vcherasnite sulio i pulio, a kvalificiran personal, koito shte predstaviat bulgaria. Ot bulgarskia kontingent v Kosovo ima mnogo dobri otzivi. I kato shte im plashtat 100$ na den sum siguren che shte im dadt i moderna tehnika!



Тема Защотонови [re: uzunoff]  
Автор ben_gun (anthropoid)
Публикувано02.03.03 09:45



Видях по телевизията с какво ги пращат, защото имам нещастието да работя в девоенизирана служба в която 90% са такива, бивши военни и знам какво им е в главата, как нямат самочувствието да поискат нещо ново и гледат да се оправят с каквото има, за да не би техния началник да си помисли че са неспособни да се справят.и се тъпче на едно място.даже не.върви се в обратна посока.защото светът се променя с ужасна скорост.
знам какви непоправими следи оставя соц.армейските порядки в мозъците на иначе нелоши хора.и също така съм виждал как тези, които имат друг начин на мислене рано или късно напускат армията.просто трябва да се подмени изцяло по естествен път целия състав за да се постигне нещо ново, хубаво и различно.но за съжаление няма да е скоро.окопали са се здраво и те пишат правилата и поставят условията.пак се отплеснах.темата ми е лична и имам претенции да имам реални няблюдения :P

The Road To Hell


Тема Re: Разбрах цената на човешкото достойнствонови [re: ThePatriot]  
Авторomrazata (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 18:05



A neka az ti poyasnya-za mizeriyata na horata jiveeshti v stranata narechena Iraq,a shto se kasae do zavoevatelnata voina,ti da si chuval za Ist World War?A za IInd WW?Ako ne si,to togava vzemi uchebnik po istoriya i pocheti za Ist & IInd WWs



Тема Re: Разбрах цената на човешкото достойнствонови [re: uzunoff]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 18:42



Да бе верно. Как забравих Втората световна война. Чак до Австрия стигна завоевателна ни армия помагайки на Сталин да си намести ботуша над Източна Европа. Иначе ако и Първата световна се разглежда в тоя ред значи тук трябва да сложим и балканските ни завоевателни войни. А също и българо-сръбската война 1885, която беше породена от българската агресия в турската провинция Източна Румелия в нарушение със съществувашите международни договорености и норми. Цялата хуманна, прогресивна и пацифистка Европа барабар с Русия се вдигна тогава като едно в защита на старият европейски ред (това баш кат днешните стар ред-нов ред), заклемявайки българският агресор и настоявайки за изтегляне от завоюваната турска провинция. Само тия гадни англичани, като ярки представители на военнолюбивата и тероризираща цял свят англосаксонска раса се опълчиха против благородните пацифистки стремления на Европата, давайки рамо на българският агресор. Мъдрият ни бащица падишахът Абдул Хамид (когото някои чапкъни и хаирсъзи наричат още кървавият султан) обаче като един истински прогресивен човек и виден хуманист и пацифист (все едно Садам описвам тъдява) каза твърдо нье на войната и се отказа да воюва. Тогава скъпите ни православни и славянски братя сърбите взеха че дойдоха да ни поправят грешката и да ни покажат какви лоши завоевателни политики водим. А ония ми ти българи какви са били прости вместо да ги посрещнат с хляб и сол, псувайки собствените си княз и правителство (така де пример да вземат от днешните сънародници) изобщо не можаха да ги разберат братята сърби и взеха че ги опердашиха при Сливница. Срам да ни е с таквъз история завоевателска




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.