Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 02.07.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Истината за 11 Септември 2001 и войната с Ирак!нови  
АвторRiki (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 13:00



Който се интересува от истината за терористичните атаки и войната с Ирак нека прегледа долните адреси. Информацията е от предимно американски източници 1-ва ръка и е необходимо да имате познания по английски или поне руски език. А може някой от Вас да се навие и да ги преведе на български ако желае. Някой може и да се учуди, но зад всички тези събития стоят евреите и Израел. Доказателства по-долу:

http://www.davidduke.com/writings/howisraeliterror.shtml
http://www.davidduke.com/radio/transcripts/oneyearlater911.htm

А това е превод на руски на 2-рия от горните адреси:

http://www.voskres.ru/taina/duke2.htm

Ето Ви и още интересни сайтове на английски:

http://www.mikemalloy.com
http://www.peterwerbe.com



Тема Re: Истината за 11 Септември 2001 и войната с Ирак!нови [re: Riki]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано24.02.03 13:13



Под информация "първа ръка "разбирам Мохамед Атта.......но,поради технически причини/закриха му сайта:)/,не мога да я получа.......
тия сайтове са пълен жмел,но трябва да ги има!Иначе не е интересно:)



Тема Re: Истината за 11 Септември 2001 и войната с Ирак!нови [re: Riki]  
Автор a3 (член)
Публикувано24.02.03 13:29



Това е поредния глупав американец, мразещ евреите.... въпреки, че ако не бяха те САЩ нямаше да е това, което е днес....

А хммм, да се обвинява даден народ, човек или който и да е, че иска световно господство е смешно по своя характер, тъй като всеки в една или друга степен иска същото, и в една или друга степен действа по въпроса.

Да давам ли примери?....

Аз съм!


Тема Re: Истината за 11 Септември 2001 и войната с Ирак!нови [re: WARRlOR]  
АвторRiki (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 13:49



Съжалявам ако не знаеш английски или поне руски, но вината не е в мен. Наистина е най лесно за човек който гледа само телевизия и от време на време прочита някой цензуриран вестник да отхвърли и най сериозните доказателства. Но когато фактите говорят и боговете мълчат - надявам се поне това да знаеш. 99% от всички поддръжници на САЩ и Израел са точно такива са такива като теб, хора които не са прочели дори една книга през живота си, и мнението им по каквато и да е тема е това което му насаждат медиите. Тоест човек без собствено мнение. И поради тази причина американците толкова лесно Ви манипулират и ще продължават да го правят и съответно вие ще бъдете техните любимци. Но, добре, че не ти е известно какво са намислили твоите благодетели за такива като теб след като им свършите черната работа. Ако знаеше нямаше да можеш да спиш. Разбира се това няма как да го научиш от любимите ти медии. Ще го разбереш когато е толкова късно.



Тема Tapotia do shiaнови [re: Riki]  
АвторBalamurnik (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 14:02



Obraz, vypreki che i gornite dvama sa ti go kazali - ti zamislial li si se ,ako mozhesh da mislish, kolko typ ili zaslepen (ili i dvete navednyzh) trjabva da e chovek za da stigne do takiva "genialni" razkritia... Ti i drugite ot vashia otbor na edno mjasto pishtite che Amerika bila upravliavana ot evreite i ja pljuete zashtoto podpomaga Israel - sega pyk Israel bil reshil da atakuva Amerika!! Takiva typotii dosega se chuvat samo ot arabi: hem se radvat che WTC veche go niama, hem evreite sa go saborili. Vsyshtnost kakvo da se chudja - bashtata na Mohamed Atta i dosega ne viarva che sinyt mu e bil v samoleta, a tvyrdi che vsichko bilo postanovka da se ochernjat dobrite arabi... Ochakvam da vidia sledvashtata ti publikacia-razkritie kak evreite sa si izmislili konclagerite i che Hitler vsyshtnist bil evrein.



Тема Re: Tapotia do shiaнови [re: Balamurnik]  
Автор a3 (член)
Публикувано24.02.03 14:09



и да е бил,... какво от това?

Аз съм!


Тема Re: Истината за 11 Септември 2001 и войната с Ирак! [re: Riki]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано24.02.03 14:11



Олеле!В какво ме въвлякоха моите благодетели?!О,Велики проницателю,благодаря ти ,че ми отвори очите и разума към просветление.......Че ти си истината,и пътят ,и живота.............Как аз,неграмотния,невежата,си позволих да се усъмня в клесавите сайтове?????Как можах!!!Колко силно съм бил манипулиран!Добре,че го разбрах навреме.........Благодаря,ти О,Велики Анархисте!
П.П.Направо се чудех, защо напоследък нещо със съня ми не е наред.....а то било,защото заспивам със CNN.....пък защо ли,като не знам английски.......



Тема Koj kakvo da e bil??нови [re: a3]  
АвторBalamurnik (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 14:23



Za Atta li stava duma?



Тема Re: Tapotia do shiaнови [re: Balamurnik]  
АвторRiki (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 14:32



Аз ти представих факти - ако можеш обори ги. Относно весникарската теза няма нужда да преповтяраш като папагал. Тази теза всички я знаем. Или може би искаш да повярвам, че от целият самолет не е останало нищо, обаче паспорта на единият от така набедените терористи незнайно как е изхвръкнал от джоба му и цял целеничък се е отзовал на стотина метра от мястото на трагедията. Ами, че дори ти не вярваш на това. Да не говорим за другите от подобен род "доказателства". Ами, че дори Исус Христос не е правил такива чудеса?! Явно за тебе всичко което не може да се вмести в тесния ти мироглед е тапотия до шия. Ами я вземи се погледни - ти самият си затънал в тъпотия до шия. Май ще трябва да викаме танк да те издърпва.



Тема Re: Tapotia do shiaнови [re: Riki]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано24.02.03 14:41



О,Велико творение на природата,добре,че си ти и такива като теб,защото по едно време,ми се прииска да изляза и да демонстрирам против войната........Заради добрия тон на инакомислещите,достойни за уважение.Но ти подхранваш вярата ми за неизбежното асимилиране на такива като теб ,чрез всякакви методи и средства,разрешени от ООН/или евреите,както ще кажеш ти/:)
Дерзай,О,Велики Мислителю!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.