Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 25.09.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Свят на омраза или свят на човека...нови [re: Дea]  
АвторWAR (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 17:45



Баси тъпата овца си, честно ти казвам. Ако всеки ден виждам по телевизията плувналите в кръв трупове на убити иракчани, аз ще бъда на върха на щастието, бе! Тия чалми противни треве да бъдат изклани от първия до последния! А такиа като тебе треве да бъдат затворени в лудниците, за да не си пъхат пичките там, където други си мерат куровете.



Тема Re: Свят на омраза или свят на човека...нови [re: Дea]  
Авторkeйт (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 18:29



Здрасти Деа, тук ли се прехвърлихме вече? :-)
Четох всичките ти мнения в предния форум и съм съгласна с повечето от тях. В същото време се ужасявам от хората, които са готови да убиват на приказки и са много смели докато не им дойде до главата.
А пък и всички изглежда са уверени, че ние тук сме си на сигурно място, достатъчно е да кажем, че сме със САЩ и готово. Но все пак ние ще участваме в тази война. Никой не може да каже какво ще стане накрая... Със сигурност знам, че няма да е нещо хубаво, обаче.



Тема Re: Свят на омраза или свят на човека...нови [re: keйт]  
АвторWAR (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 18:47



Аз лично съм готов ако ме мобилизират с радост да коля чалми наред, и повярвайте ми ще го правя с удоволствие. Ше гледам как се търкалят навред арабски глави и със страхотен кеф ще им изнръгна на ония ми ти цигани гръкляните смръдливи. СМЪРТ ЗА АРАБИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ



Тема Re: Свят на омраза или свят на човека...нови [re: ThePatriot]  
Автор dedligan ()
Публикувано23.02.03 19:02



Случайно или не, в момента в България се провежда мобилизация! Но това не ти е известно, нали? Не бъркай нещата с терористичните актове. По тая логика трябва да обявим военно положение и да разстреляме всички престъпници и убийци в Страната ни!


Смъртта ще дойде с мен!


Тема Re: Свят на омраза или свят на човека...нови [re: WAR]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 22:12



А е човек, не ти ли е гадно така?
Питаш как?
Ами убиждаш едно момиче, заявяваш, че би изпитал удоволствие при вида на окървавени трупове на хора. Не искам да ти се меся или да ти обяснявам това онова(с други думи да се правя на проповедник) Просто се чудя, как го разбираш това удоволствие. Защото аз съм виждал трупове на близки и гледката хич не е приятна. Сигурно е трудно защото са ми близки. Но чак пък и окървавени. Разкажи ми, интересно ще ми е



Тема Re: ?нови [re: zaphod]  
Автор Люб (дете)
Публикувано23.02.03 22:41



при теб съм забелязал,че откак си сменил позицията на пацифист, си отишъл в другата крайност



Тема Кръвнови [re: WAR]  
Авторбyry - бyry (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 22:53



Кръв,кръв,кръв,кръв,кръв!!!!!!!!!!!!!
Убийци от всички страни,обединявайте се!!!!




Тема :))))нови [re: Люб]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 23:04



нали знаеш че курвите ставали най-добри съпруги



Тема Re: :))))нови [re: zaphod]  
Автор Люб (дете)
Публикувано23.02.03 23:26



не,това не го знаех



Тема Re ?нови [re: бyry - бyry]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 23:29



А как виждаш реалната полза от едно такова обединение. Защото ти говориш за пречиняване на смърт.
Ти искаш ли да умреш?
Само хора със много сериозни проблеми искат.
Предполагам, че отговорът ти е не.
По принцип също хора с много сериозни проблеми искат лоши неща за себе си.
Приемам, че ти не искаш.
Следователно смъртта е нещо лошо.
Какво мислиш за тези неща?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.