Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 23.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: не всичко, което тече се пиенови [re: ThePatriot]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 21:57



Мисля, че е твърде лесно след като Садам е опасен и зъл, да решим, че в името на мира, той и режима му трябва да бъдат унищожени по който и да е възможен начин. наистина това е първата асоциация и трябва да си призная, че първоначално, преди да се замисля по-сериозно по този въпрос и аз си мислех така. Обаче историята не веднъж е показвала, че такова подценяване серозността на нещата води до какво ли не страшно. След като пообмислих нещата стигнах до изводите, които неведнъж излагах вече тук. И именно поради това съм против тази война
Само искам да напомня един доста трагичен случай на проявена недълновидност - егоизмът и опитите за лично и локално облагодетелстване на балканските владетели по време на османското нашествие



Тема Re: .нови [re: Дea]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 22:04



За съжаление освен че ставаме за смях пред целия свят друго няма да намажем
(това в случай, че се разминем с терористични удари.
Всъщност и аз се чудя защо си хабя здравето пред този компютър да обяснявам едни и същи неща..



Тема Re: Не на демагозитенови [re: He нa дeмaroзитe]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 22:17



Напълно си прав, Садам е ненормален изрод. Невероятно опасен, невероятно зло за света. И света трябва да се отърве от Садам. Но ако вярваш, че тази война има подобни задкулисни цели, наистина много се лъжеш. Американците ще си играят със Садам на котка и мишка, както си играха и с Бен Ладен. И далеч няма да го ограничат да върши зверства. Вместо това ще го предизввикат наред с другите ненормалници
Мислиш ли че той ще постъпи като Хитлер - да се гръмне в бункера си(ако го е направил наистина)
Струва ми се, че войната на Садам е друга и това, че ще загуби Ирак, ще е за него просто временно отстъпление. Обаче след това инициативата ще е негова



Тема Re: не ти прави чест!нови [re: WAR]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 22:27



на практика не казваш нищо смислено, а само се излагаш
Мислиш ли че Деа се интересува от мнениео ти?
По всяка вероятност дори не я караш и да се притисни



Тема Re: .нови [re: Дea]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 02:58



А така. Усмихвай се по често и ще ти мине. Що се отнася до "животеца" и "келепиреца" налага се пак да отбележа че това е нещо което само сами може да си изработиме или просто да си го вземеме, а не някоя друга "печелифша" страна да ни докара.



Тема Re: не всичко, което тече се пиенови [re: ..]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 03:06



Е и аз не пия нафта

Ама това за Османската империя и паралела със САЩ изобщо не е уместен. Идеите как САЩ тръгнали да завладяват света са си чиста параноя за всеки поне малко трезвомислещ човек.



Тема Re: не всичко, което тече се пиенови [re: ..]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано27.02.03 11:04



Ако искаш,нека пообмислим в ООН още 500-1000 години какво да правим с такива като Саддам,а?Да не вземем нещо да сбъркаме.......



Тема Re: Свят на омраза или свят на човека...нови [re: WAR]  
Автор WARRlOR (seal)
Публикувано27.02.03 11:11



........and his face is US Army !



Тема Re: не всичко, което тече се пиенови [re: ThePatriot]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 22:12



От икономическа гледна точка бих казал че не са.
Сравнението им с Османската империя разбира се си е параноя, но аз не съм ги сравнявал. Общото е недооценяването на нещата и гледането им само от една страна. Падането на балканите е пряк пример за глупост, водена от моментни интереси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.