Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 26.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ти не си у реднови [re: БATKO]  
Автор Skywalker (непознат )
Публикувано11.02.03 17:33



ти пак си много наред! малоумик ти си доста невеж! войната не е тероризъм!



Тема Re: Ти не си у реднови [re: БATKO]  
Автор Skywalker (непознат )
Публикувано11.02.03 17:36



Батко!?!?!? ти си луд за връзване



Тема :(нови [re: desi]  
АвторДea (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 18:26



Съмнявам се , че ако сме на страната на сащ ще сте спокойни със сем. си...Америка ни въвлича във война, което означава, че сме застрашени като съюзници, кого мислите ще бомбандират Иракчани, нас или америка, която е на другия край на планетата...( въпрос със отворен отговор).Ако америка не ни въвлича в конфликтни ситуации никой няма да нападне страна като България



Тема Re: Изходътнови [re: balgarin v amerika]  
АвторДea (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 18:28



Аз мога ли да задам въпрос, щом е толкова добро правителството ни, защо сте в Америка и не сте ли пристрастен....



Тема Правилнонови [re: Бълrapин]  
АвторДea (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 18:34



Защо ли съм напълно съгласна с тези разсъждения :) Ако утре циганите ни решат да си оформят автономна "цигания", за америка ще е в интерес разпаданетони, както и на Югославия, е тогава наистина, кой ще ни защити, може би америка ще каже : спокойно избивайте си циганите....съмнявам се .Но не е в това въпроса, цяла Европа е срещу военна намеса, само ние ли сме ...най-хитрите.Някой бе казал: " България винаги е била на губещата страна", дано да е така, дано и сега не измират хора, защото при война умират най-много невинни, и 2 годишни също, не искате да сте на тяхно място нали...



Тема Re: Никой ли не е против!?нови [re: Дea]  
АвторПapтизaн (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 18:39



Премиера и целия парламент са Национални предатели заедно с опозицията .



Тема Reнови [re: Skywalker]  
АвторДea (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 18:40



Странно, затова ли влизате във форумите, за да обиждате хората и да ръсите простотии, ако няма как да си защитиш мнението ще те помоля да си спестиш обидите по мой адрес....Другото, което исках да отбележа е , че благодарение на такива....апатични, към които мисля и ти спадаш, държавата ни пропада. Правителството ни е... под всякаква критика, нима войната е изход, аз говоря за това, в случай че има неразбрали, аз съм против войни, те носят смърт, смърт на невинни- деца, жени и мъже, има изход да се справи светът с кризата в Ирак, и той не е война, нима не виждаш, останалите страни имат други предложения и решения, защо си за война?!



Тема Re: ДЕа ти си ЛУДО детенови [re: Skywalker]  
АвторДea (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 18:42



Луда определено не съм повече от останалите, а те са много и навсякъде....А и никой не ти говори за комунизъм...е сега незнам кой не е наясно...;)



Тема Re: Браво Деанови [re: Skywalker]  
АвторДea (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 18:45



С удоволствие бихме се борили, но за по-добро , по-мирно положение, когато не разбираш нещо недей да обвиняваш другите в малоумие, говори лошо за самия теб, освен това се съмнявам че ако това беше орткрита дискусия очи в очи, би дръзнал да говориш такива...



Тема Re: Никой ли не е против!?нови [re: Ceco]  
АвторДea (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 18:51



Незнам, Садам не го познава, а досега не ни е заплашвал, не си ли съгласен, остави революц. аз съм против война...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.