Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 29.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Какво разбирате вие, бенови  
АвторПoлитиk (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 20:41



Какви глупости дрънкате, бе хора? Вие чувате ли се кви ги говорите?
Само се вижте:
"BALGARINO PRESTANI DA LIJESH GAZA NA AMERIKANECA!!", "GEORGE BUSH-TERORIST N 1", "da se prebroim? az sum PROTIV! a vie?", "Ne mi se davat vazdushni koridori...", "В нашето правителство има ли нормални хора?", "Na kade Otiva tazi bulgaria.", "Докога ще сме американски подлоги?"
А вие давате ли си сметка, че ако не сме съюзници на американците, автоматично ставаме съюзници на иракчаните? И тогава ни НАТО ше видим, ни ЕС, ами ако стане война, България като съюзник на Ирак (който със сигурност ще бъде победен) ще си го отнесе много зле? Не, че в противен случай ще спечелим кой знае какво още, но поне няма да бъдем толкова ощетени, колкото ако подкрепим Саддам. В крайна сметка всеки трябва да си гледа интереса, а интереса на България трябва да стои над всичко.



Тема Ауу, какъв си умен !!! Далтонизъм в черно-бяло, а?нови [re: Пoлитиk]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано05.02.03 20:45



Познах ли диагнозата ?

Ну НАТО, ну, погоди !!!


Тема Re: Ауу, какъв си умен !!! Далтонизъм в черно-бяло, а?нови [re: ЯPOCTcлaв]  
Авторvvv (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 20:49



Диагнозата си е написана.....политик



Тема ,,Политик'' обикновено е другонови [re: vvv]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано05.02.03 20:51



В България най-често значи ,,чуждопоклоник'' & ,,гъзолизец''.

Ну НАТО, ну, погоди !!!


Тема "ако не сме с американците,сме с иракчаните"нови [re: Пoлитиk]  
Автор Люб (дете)
Публикувано05.02.03 21:18



не съм съгласен
поради що мислиш така , да питам ?
според мен трябва да сме на страната на справедливостта

а за победата над Ирак не бъди толкова сигурен,за да не се окажеш сред глупаците

Редактирано от Люб на 05.02.03 21:22.



Тема Re: "ако не сме с американците,сме с иракчаните"нови [re: Люб]  
Автор musovir (handsome)
Публикувано05.02.03 21:38



страната на справедливостта - ти ли си господ, справедливост - а по чий критерий, само не намесвай религиите. аз имам дете жена и работа, не че съм осъществил американската мечта но знам какво мога да загубя ако някой реши да ни прави Косово - ти тогава на коя страна ще бъдеш "за да не се окажеш сред глупаците "...



Тема Ех, наивници...нови [re: Пoлитиk]  
Автор Meйджъp™ (провокатор)
Публикувано05.02.03 21:46



По света ни се подиграват, че сме по-американци от самите американци... Щеше да е смешно, ако не беше жалко...
НАТО и ЕС ще ги видим през крив макарон независимо на чия страна сме в този конфликт. Да не се заблуждаваме, не са им притрябвали аборигени на белите държави... Сега само ни използват с щедри обещания за членство, но като им свършим работата, ще ни изхвърлят като мръсен парцал... Това е положението.

Стига с тези ебавки...


Тема Re: Ех, наивници...нови [re: Meйджъp™]  
АвторПoлитиk (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 22:21



Може, ама поне няма да ни се случи това, което ни се случи след 2рата световна. Ако не друго, то няма да има (съществени) орязвания на границите ни и плащания на чудовищни репарации и други простотии... Абе по - добре да сме на страната на по - силните, щото иначе в каквото състояние сме, едва ли ще преживеем 3 национална катастрофа. А другите може и да ни се подиграват, ама не на тях ще им режат от територията, нали?



Тема Re: шефе,ти не разумяваш майнови [re: HELlUS]  
АвторПoлитиk (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 22:24



Чувал съм за неутралитет, а ти чувал ли си за това как великите сили обичат да зачитат неутралитета на малките незначителни държавици като нашата?



Тема Re: Ех, наивници...нови [re: Meйджъp™]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 23:19



"po sveta ni se podigravat"
kade e tova po sveta osven moje bi v Sarbia I Cherna Gora?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.