Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 25.05.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Тема Da pogovorim za Severna Korejaнови  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано06.02.03 12:12



Eto edno mnogo razumno mnenie ot klub politika:


Ne smjatate li,che Amerika moje da dokara sveta do katastrofa ne zaradi agresivnostta si,a tochno zaradi bezdeistvie?



Тема Re: Da pogovorim za Severna Korejaнови [re: stranger]  
Авторздpaвoмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 21:31



При толкова много ненормалници,и всичките с ядрени оръжия,рано или късно някой ще докара гибел,пък кой точно ще е-трудно може да се прецени,а и едва ли има голямо значение-Буш,Садам,Ким,все едно.Тримата глупаци



Тема Re: Северна Кореянови [re: HELlUS]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано06.02.03 23:34



ти явно не можеш да си представиш някой да прави нещо без първичен килипир. как ще го строите този комунизъм като нямаш вяра в ЧОВЕКА? :)))))
ех, то се е видяло че вашата няма да я бъде, виж как мръсните капиталисти ви смачкаха в калта:))))) руснака, твоя идол, хленчи на запада за заеми! и то при положение че не е като да няма ресурси:)))))
айде бягай да пълниш гушата на работодателя си, щото и неговото беемве бензин гори!



Тема Re: Северна Кореянови [re: zaphod]  
Автор Meйджъp™ (провокатор)
Публикувано07.02.03 00:38



Много жалко, че не си го разбрал, но всичко е за килипира.
Всъщност по-добре, че не си го разбрал. В заблуда се живее някак по-лесно .

Стига с тези ебавки...


Тема Re: Da pogovorim za Severna Koreja [re: stranger]  
Автор Люб (дете)
Публикувано07.02.03 01:52



кaкво бездействие ? а какво действие ?
зависи какво имаш предвид под това ...

аз казвам - единствено общонародният път на уреждане е решението - и засега има такава алтернатива,проблем е че начело на страни като САЩ,Ирак,Сев. Корея ... па и България ... кажи - речи на целия свят - стоят хора,които имат свои си планове ...



Тема прос чиляк съм аз, не разбирамнови [re: Meйджъp™]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 08:46



ама щом вие умните казвате.... аз къде по прости работи не разбирам! знайш колко пъти ми се е случвало като си пиша програмите да се окаже че 2+2=5! нещо дето става пред очите ми (а не в белия дом) и дето го гледам със дебугера (а не по новините) и дето имам достъп до цялата информация (а не до избрани от пресслужбата фрагменти) пак не го разбирам! и чак след часове блъскане на главата ми просветва и работите се оправят! е как ги правите тия работи - кажат нещо по новините и вие веднага се сещате каква е отзаде истината! ех, надявам се някой ден и аз да се науча:)))



Тема Re: Da pogovorim za Severna Korejaнови [re: stranger]  
Автор Kpъr ()
Публикувано07.02.03 14:07



e то от този списък се вижда хронологията ?

Сащ започват с провокациите че те нали, позволяват си да имат програма ( и ядрени ел. централи).
после им спират горивото. остава им значи да имат само ядрени централи.
следващото в точките е че те започват да си ги развиват (по програма!?) за да имат ток, след което вече Сащ им пращат войници щото много си позволяват...

споко, тука това няма да се случи. и централата ще си спрем, ако трябва и без гориво ще се топлим, ние сме и винаги сме били за цар САЩ



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.