Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 15.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Made in Bulgariaнови [re: Cyber_SAS]  
Автор3лия™ (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 14:03



Хай на всички, чета си аз тука, и не разбирам.... що някой, като има някакъв проблем не си го отнесе, към който трябва. Във форумите не се ли пишеше по теми, за които другите драскачи да могат да Ви помогнат. Сега секи съчувства на всеки, а тези, които трябва най-вероятно и не знаят за проблемите, които имате. Мноо яко, ама и безмислено. Поне е яко за такива странични, като мене да гледат жалки оплаквания към вселената.... бездарна работа,

btw имам система от тази фирмица и когато съм имал проблем и съм се обадил, са ми го решили в рамките на ден, два....

Ноо як пост...



Тема Re: Made in Bulgariaнови [re: 3лия™]  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано18.08.08 14:41



И на теб благодаря. Зная, че рано или късно ще се появят и доволни клиенти.

Як флейм се заформи тук - сори.

Важното е - да е весело - виж как беше умрял форума, а сега като че ли се посъживи.

Жалко че ние сме изкупителната жертва, де... Но все едно.

Важното е оборот да има



sas

- За теб ли е?

Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: kaбинkитe]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 17:08



Такаааа... Спирам скриптчето, той модератора ще ме разбере...

Туй Дир-а е утепана работа...

И аз това казвам - да се видим и да си изясним позициите. Ма те - наплашени хората. Споко - не сме "Батковци" и не ходим с охрана. Наистина искаме да решим проблемите - fun някакъв, как да го обесня :)

Аз съм доста симпатичен, леко слаботелесен и НЕ ХОДЯ С ОХРАНА. Можем спокойно да се срещнем.

SAS



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: kaбинkитe]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 19:26



По препоръка на модератора пиша мнение по тази тема, за да излезе хронолигочно там, където и е мястото. Той каза, че е нормално САС да избутва стари теми нагоре с цел да "избута" назад теми, които са в разрес с неговите бизнес интереси.



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: kaбинkитe]  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано19.08.08 11:46



Как приключва историята:

Проблема: Лоша комуникация между наш клиент и наш служител.

Защо: Входящата точка е в гр. Бургас и има код 056 отпред (нещо, което чак сега става ясно)

Решение: Добавена е входящата точка с правилния код

Статус: Всичко работи

Обобщение: Кой крив- кой прав... Не е ясно как е проспан кода за достъп, но това е било причината.

Спете спокойно,

sas

- За теб ли е?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.