Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 22.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема do SASнови [re: sas]  
АвторAs (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 10:48



И къде каза че си искал да помогнеш БЕ? Хората многократно ти написаха че елементарно си ги измамил. И ще можеш ли?
Резил!! Вече си известен с чалъмите си на всички.



Тема Re: do SASнови [re: As]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 11:29



Забавния тип...

Само три пъти по-горе съм предложил помощ.

Ти да нямаш проблем с очите?! Айде стига спамил. Поне броя на мненията в темата станаха повечко от обичайното





Тема Re: do SASнови [re: sas]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.08.08 12:05



Добре де - човека е пуснал части от своята кореспонденция с вас. Или е лъжа - или има достатъчно за какво да се закачиш и да разбереш кой е.
Според твоите думи - е част от кореспонденция. Тоест не е лъжа. Тоест можеш и сам да разбереш кой е.
Не знам и не ме интересува кой крив кой прав. Но ако случайно той е прав, в смисъл наистина сте му дали система която не покрива поне основните (най-важните) елементи от спецификацията - тогава и аз да съм щях да искам само да си кажа мнението и да не чуя повече за вас. А от това което чета - не само от него, но и от твои мнения - излиза че по скоро той е прав - и системата ви не покрива основните изисквания.

Единствения ми контакт с вашата фирма беше преди няколко години. Тогава видях че предлагате Дигиумски продукти с доста голяма надценка, но пък част от тях ви бяха на склад - така че определено - който бърза би могъл да си направи сметката.

Bеer? Mоre?




Тема Re: do SASнови [re: bira_more]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 13:04



Може и да мога да разбера кой е, но определено не мога да разбера за какво се бори... Предлагам помощ - човека явно не я иска. Сега какво, да го издирвам, за да го питам какво бих могъл да направя, защото... защо?!

Ако идеята е да се каже - ОК, HybSys са некъдърни - не купувайте от тях - има си специален форум "Черен списък на фирмите".

А на хората им е ясно, нямам притеснения. Нали се сещаш, че няма много мениджъри на големи фирми във форума на дир.бг. По други места се срещаме



Та така...

Един недоволен клиент + един перко + един "инсайдър" при доволен клиент тема не правят. То който е имал взимане-даване с нас (особено след като се отделихме) - много добре знае за какво става въпрос.

А за да работим с най-сериозните телекоми в страната (без бТК), значи не страдаме от липса на самочувствие и не очаквам да си го повдигам или свалям във форум с образователни цели. Тук съм, защото чат-пат има интересни въпроси и когато мога - помагам - това се вижда с прост преглед на темите. Освен това смятам, че форумите на дир-а се посещават от много млади хора, които трябва да видят бъдещето в комуникациите и когато порастнат - може и да се обърнат към IP платформите, т.е. към нас

Обяснявам ти го, защото и по другите форуми гледам си точен и не залиташ като нЕкои други наоколо.

Успехи ти желая,

sas



Тема Re: do SASнови [re: bira_more]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 13:10



Според мен не е проблема в надценката - всеки да продава на каквато цена намери за добре.
Но пък срещу тази цени трябва да се получава това, което се рекламира и обещава.

Иначе си е просто измама.

Добрия тон, макар и не толкова задължителен все още, също е добре да се спазва.

От всичко казано по-темата, а и до колкото ми е позната въпросната фирма, оставам с впечатление, че се набляга на взимането на парите. Т.е. дори да избереш да си купиш нещо скъпо от тях по някакви причини (наличности, т.н.), при демонстрираното отношение не се знае какво ще получиш - например като гаранция на продукта. А и най-добрия хардуер струва малко, ако не е покрит с подходяща гаранция. Или с две думи - накрая може и тройно да ти излезе.

Просто мина времето на подобни фирми, според мен.



Тема Re: do SASнови [re: sas]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.08.08 13:38



В същност - има реално само един недоволен клиент.
Другото - няма смисъл да се обсъжда.
Ако бяха казали конкретна фирма - тогава да.
Иначе е - ама сестра ти е курва, а ти доказвай че нямаш сестра.
А и ако има такава фирма - има и други начини да се изиска да не е сред референтите.
ПП
Случи ми се да внасям малко "играчки" - и след това как да го кажем - почнах да разбирам по добре ценообразуването на българските търговци



Bеer? Mоre?



Тема Re: do SASнови [re: дpyr]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.08.08 13:44



А бе не съвсем. На времето, когато търсех конкретен хардуер - тяхния беше адаптиран към нашите стандарти, а този който ползвахме - не беше.
И между другото - купихме хардуер директно от Дигиум. Спестихме малко пари, но за сметка на това - повечко време. Включихме платките. И едната гръмна в момента на включване. Обърнат кондензатор. Е във фирмата имаше хардуеристи - смениха кондензатора - нямаше проблеми. Ама - върви се оплаквай ако си нямаш работа. Та - идеални фирми няма - то е ясно. Винаги има и ще има някакви компромиси. Номера е да се търси баланс.
Факта че хибсис се развива - показва че доволните им клиенти са повече от недоволните.

Bеer? Mоre?




Тема Re: do SASнови [re: bira_more]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 15:10



Ние затова започнахме да работим със Sangoma - много по-малко проблеми; дистрибутора е в Европа; направиха гаранцията до живот, а и имат пълната гама - Аналогови (до 48 порта); дигитални (BRI - 24 порта и PRI - 8 порта).

За цените съм съгласен, но пазара е още твърде малък и не може да се печели (само) от оборот. Иначе, наистина, дай ми - на ти е най-готино



sas



Тема Re: do SASнови [re: дpyr]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 15:17



Съжелявам, ако съм засегнал някого. Малко е неприятно като се трепеш по цял ден и нощ - разни хора да обясняват кое - как е.

Съгласен съм, че е възможно наш служител да е омазал нещата, но гарантирам, че не е "правен проблем" от клиента, иначе щях да съм в час (а и проблема нямаше да го има

).

В конкретния случай - човека (явно) си е решил проблема сам и просто споделя впечатления. При това положение - освен да си играя с "бизнесмените" по форума, които се обиждат на "наркоман" - аз не виждам какво друго да направя.

Та още веднъж: ако съм бил рязък - съжелявам. Връщам се от отпуска и заварвам куп работа и това 'Ако тука

Хем е смешно, хем ти разваля настроението...

Поздрави,

sas



Тема Re: do SASнови [re: sas]  
АвторPaдko (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 21:59



ГЕНИАЛНО!

За пореден път победа на САС над "някакви досадници, които смеят да вдигат глас срещу великата фирма". Че и рекламка пак успя да промъкне - ключови думи за индексиране, малко скромен фасон - фръц-пръц.

Само така, човече - пиши до последно - нищо че е не свързано и не логично - само така ще откажеш опонентите да пишат и ще излезе "истината" - щом се отказват, значи лъжат :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.