Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 22.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: sas]  
Автор kaбинkитe (Лентяй)
Публикувано12.08.08 23:50



Не мислих да се намесвам повече, но след като споменахте автора на темата...
Аз поне преценявам професонализма по свършената работа, а не по портфолиото. Говоря конкретно за моя случай. Аз не видях професионализъм, нито свършена работа. Имате ли възражения към тези мои думи ?
Нали не искате да ни убедите, че незнаете за проблем с клиент платил ви 8 000 лв ? При персонал от 6-8 човека никой незнае какво прави другия ? Според вас проблем няма, според него има... по разбираеми причини ще повярвам на него.
По въпроса с подръжката. За да предложите подръжка, е желателно 1-во да дадете готов продукт на клиента. Една от причините да избера вашата фирма, е точно тази подръжка. Дефакто тя не ми свърши кой-знае каква работа, при условие, че не получих работещ продукт. ( тук малко се дублирам с един от горните ми постове, но пак се спомена прословутата гаранция и подръжка и настройка в срок от 2 години та...)
С това, темата остава отворена. Нито е имало нецензурни изказвания, нито преки необосновани нападки.

1. Темата отразява реалността в моя случай, а както пролича и не само моя. Мисля по този въпрос, спор няма.
2. Нападки няма от никой. Всеки изказва мнение и не можете да се сърдите на това, че клиентите ви са недоволни. Изглежда си има причина за това. До тук всичко има отношение само и единствено към вашата фирма.
3. До тук двама недоволни. Мисля, че все още темата не е изчерпана, а е в началото си. Ако наистина мислите, че темата няма отношение към Хибридни Системи АД лица... значи просто не сте чели внимателно постовете.
4. Това не е черен списък на фирмите. Темата е пряко свързана само с една фирма. Вашата.

Та както споменах на няколко пъти, целта на тази тема е да преразкажа накратко опита ми с вашата фирма. Целта е тези които са се замисляли да работят с вас, да се замислят още веднъж преди да го направят. Не един път сме обсъждали тук една или друга фирма. Коя с добро, повечето с лошо. Отново със същата цел. Клиентите споделят опита си с дадена фирма и ако са доволни от нея, я препоръчват и на останалите.

Ако не искате да срещате негативни отзиви за вас по форумите, просто променете начина си на работа. Спазвайте обещанията си.

Съжалявам, че колегата горе не е споделил опита си с вас преди мен. Ако го беше направил в този форум, щеше да спаси мен, а сигурно и други от пропиляването на значителна сума пари + време.

И сега лично мое мнение, което можете да приемете за нападка: До тук с нищо не сте доказали, че сте сериозна фирма.
В интерес на истината, за момента "Хибридни Системи АД " повече ми прилича на пирамидка.

Точно мислих да приключа и... не видях с какво се защитихте досега ? Ако е със:

1. Не отразява реалността;
2. Превърна се в тролене и нападки към нямащи отношение към Хибридни Системи АД лица;
3. Изчерпа се;
4. Не е за този клуб, а да речем за "Черен списък на фирмите" - щом така смята автора на темата.

Не видях друго, освен думи. Никакви доводи, никакви обяснения... нищо. Нито признавате вина, нито отричате.
За едно единствено нещо съм съгласен със SAS. Всеки допуска грешки. Идеална фирма няма. Просто добрите фирми се стремят бързо да поправят грешките си.

SAS - както си разбрал предполагам, нито съм повишил тон някога, нито съм си искал парите, нито каквото и да е друго. Всеки друг на мое място щеше да е бесен. Единственото нещо което искам от вашата фирма е... извинение. Публично. Тук във форума. Толкова ли е трудно да признаеш вина ?



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: kaбинkитe]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 08:30



Здравейте отново.

Няма нищо по-лесно от това да Ви се извиня, който и да сте. Моля, опишете проблемите си на офис ат хибсис дот бг и ще се радвам да помогна.

С извинения,

sas





Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: sas]  
Автор kaбинkитe (Лентяй)
Публикувано13.08.08 19:16



"Няма нищо по-лесно от това да Ви се извиня, който и да сте. " - това си е чиста проба подигравка според мен.

SAS - последният ви пост ме хвърли в паника. Това сигурно отново ще ви прозвучи като заяждане, но колко такива решения за предплатени карти на кабинкаджии правите и колко от тях са недоволни ? Дал съм извадки от мейли и точни дати и отново не можете ( не желаете ) да се сетите кой съм ? Не може да сме толкова много недоволните. Кажете ми, че се шегувате



Споменах броя на мейлите, както и дългите разговори в скайпа с В. Николов. Сега отново искате да ви пиша мейл. Е те това пак намирисва на подигравка. Да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли

Трябва да ви призная, че се измъквате чудесно от всяка ситуация. Нито си признавате вина, за да не накърните репутацията на фирмата, нито отричате, защото знаете, че всичко може да се докаже. Сега последно и дори незнаете кой съм. Подобно поведение не ви прави чест, но защо ли не съм учуден.



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: Whols]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 19:38



Гарантирано поне три от "референтните" фирми нямат нищо общо с Вас. Едната много отдавна е купила 1 (един) брой телефон от Вас, и след това го е изхвърлила и решила да разчита на друга марка (на гърба и пише сиско).
Определено мисля, че списъка е фалшив.



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: kaбинkитe]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 20:09



Не виждам защо трябва да се сещам. Напишете мейл и ще се опитам да помогна.

Не смятам за уместно да коментирам Вашите твърдения преди да съм запознат със случая.

Успехи,

sas



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: дpyr]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 20:11



Ти да не си бизнесмена с многото минути



Кой си слага в портфолиото фирма, която е купила единично устройство?!

Ти една "нереална" фирма ми кажи... Остави трите

Смешльо.



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: sas]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 20:37



Не мисля, че сте дорасли да ми говорите на"ти".

Фирмата е купила от Вас устройство за проба, и не и е харесало.
Това и е бил единствения контакт с Вас, но въпреки това присъства в списъка на "референтите". Фирмата не е малка, и мога да публикувам името и тук, ако искате (ще ми дадат разрешеие за това).

Другите две фирми нямат спомен да са Ви чували. И биха го потвърдили.

П.С.
Следващия път, когато се направите на отворен, ще постна тук доста интересен разговор между Ваш служител и Ваш клиент, записан на новото оборудване на клиента. Само още веднъж се направете на гъзар, когато Ви пишат културно и без обиди (както Вие не сте свикнал, явно)



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: sas]  
Автор kaбинkитe (Лентяй)
Публикувано14.08.08 00:24



1-во да се извиня на съфорумците и на модератора, че тук малко на чатче го обърнахме.... че и зациклихме на едно и също място.....

SAS - прочети 1-вия ми пост. И последния. Мисля, с вашата фирма сме си сменили достатъчно мейли. В тези постове има и описанията на събитията и името на човека с който съм контактувал. Предолагам можете да почукате на вратата на колегата си и докато си пиете сутрешното кафе да се запознаете със случая , ако наистина незнаете за него. ( което честно казано ме съмнява )

М/у другото тези ТВЪРДЕНИЯ както ги наричаш са ФАКТИ :)

Като се запознаеш със случая, пиши отново и защити фирмата ви. Но моля те, не ме карай отново да ви пиша мейл и не ме карай да чета портфолиото ви.

За това че не си запознат с проблема и незнаеш кой съм, хайде прочети 1-вия си пост в тази тема.

"Здравей,

До колкото съм запознат с проблема, той идва от кериърите - не от билинга. Ако не се подава правилен кол прогрес няма билинг система, която да отчита. " - това мисля, го оборих.

"Последно: относно изнасянето на корпоративна кореспонденция в публичен форум - проява е на лош вкус (негативен ПР) а и може да има последици. Съветвам те да изразяваш личното си мнение, без да публикуваш комуникацията си (с фирми). Отделно - не е хубаво да "дописваш" и да вадиш текстове от контекста, в който се отнасят."

В един момент донякъде си запознат с проблема, във втори вече си нямаш и идея кой съм, в трети си нямаш никаква идея за какво става въпрос....

Ако случайно сте затрили кореспонденцията си с мен, колегата ти ми има скайпа. С удоволствие ще ви я пратя да си я припомните, за да можеш да защитиш твърдението си, че "дописвам" и вадя текстове от контекста.

Ако искаш да защитиш фирмата ви, направо го по правилния начин. Обори 1-вия ми пост и докажи, че сте си свършили работата. Че всичко си работи ОК при мен, но просто аз съм решил ей така от нищото да злепоставя фирмата ви. Ще успееш ли ?



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: дpyr]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 08:01



Аз колко съм пораснал и как говоря можем да го обсъдим лично.

Пускай каквото искаш, само спри да дрънкаш глупости.

Успехи,

sas



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: kaбинkитe]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 08:03



Явно не желаете помощ.

Съжелявам, че (Ви) си загубих времето.

Поздрави,

sas




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.