Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 27.04.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Billingнови [re: Ц++]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано22.06.06 16:05



Хе-хе - нищо лично. Такова ти беше обръщението - "пич", а пичовете имаме пи.ки :)

Опитваме се да помагаме, брат, не да продаваме :)

А на Мис-ката сега ще й напиша едно мило мненийце



- Всичко за VoIP

Тема Re: Billingнови [re: миc]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано22.06.06 16:09



Мис-ке,

Не работя в IT фирма - тя работи за мен



Ако искаш да ме опознаеш по-отблизо, ASL на ЛС и може и да ти пратя хабер :) Надявам се си single (виждам чаткисваш английския)

И само да ти припомня - клуба се казва "IP телефония", а не "Недоклатени изказвания в стил 'Кой ма ущипа'"

Всичко хубаво ти желая,

- Всичко за VoIP

Тема Re: Billingнови [re: Ц++]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано22.06.06 16:15



/*
виж, съвсем случайно съгледах клуб IP телефония, и понеже също движа разни неща в тази сфера, си викам я да погледна за някакви решения, коментари, за приказки SIP/H323 спорове, идеи, решения, вътрешни номерационни планове ...
*/
mi dobre doshul, ako ne si zabeliazal tova e open forum .. tuk se pishe vsichko .
ima i prodazbi ima i temi za mislene ima i prosti vaprosi i burzi otgovori. kakto kazah ima sichko. az se draznia na postingi "prodavam ....." no da otgovoris na chovek kolko struva nesto pri teb ne e nikakuv problem.
ako iskas nesto da se obsuzda ili imas problem ili prosto tursis informacia ne e losho da orvoris nova tema.. viarvam che vse niakoi ste se opita da ti pomogne.

/*
и за това, което мислиш - си и прав и грешен. не си прав, че съм посерко, но си прав, че се чудя с какво да си запълня времето. мисля, че можеш да се досетиш каква трябва да ми е длъжността (въпреки че аз длъжност не съм си дал още, но да го кажем така) ...

*/
ti si anonimen nick (pone za sega) i taka ste budes tretiran. dali si poserko i dali ne si ste se oceni ot tova koeto kazvas tuk. za sega si poserko. ako iskas mozes da go promenis. za momenta pokazvas zaiazdane i bezpredmetno duene.

/*
П.С. Francky, който и да си, помогни му ... (повечето призовават господ в такива случаи, може пък и да си от някоя секта, знае ли човек)
*/
vuprosa beshe che ne si vzemas medikamentite. kakto sam vizdas (nadiavam se) nick-a mi e DrFrancky .. toest doktor Francky....
ako se chudis kakuv tochno doktor sam .. az sam ginekolog lubitel. i kato takuv ti predlagam da si odaris edna v baniata i da doides pak.

DrFrancky

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !


Тема Re: Billingнови [re: DrFrancky]  
АвторЦ++ (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 16:30



брех, ей го Франки, бе! ти много яки правила постанови ... явно си от 'разбирачите' ... ще си ги запиша и ще внимавам точка по точка в коя категория спадам ... щом казваш (майтапя се бе, сега остава да седна да си записвам олигофренски изказвания).

между другото нещо интересно да споделя докторе - погледнах на drfrancky.org - много забавно четиво. колкото до това, че санчо не може да направи автомобил, не е вярно. проблема е, че санчо прави автомобил и ние го ползваме без пари. но проблема е на санчо.

замисли се, колко народ изкара пари чрез проксиране на wholesaler трафик с GnuGK? колко народ го прави и с SIP Express Router (особено в латинска америка, където цели VoIP телекомчета си сглобиха чрез него). мда, проблема е на санчо, че прави хубави и безплатни неща и накрая гризва дръвцето.

но също така това е косвен проблем и удар срещу програмистите и фирмите, занимаващи се с разработката на интелектуално know-how и продажбата му като ресурс.

иначе за санчо приказката всички я знаем ... но санчо е факт и безплатния му софтуер ... и за съжаление няма да се промени (всъщност и за радост, зависи от коя страна го гледаш - да му ползваш софтуера FREE и да изкарваш пари, или да разработваш и продаваш конкурентен продукт).

айде докторе, на следващия посерко, който се появи му напиши диагнозата или му шитни 3-4 циферблата от ония с големите червени букви. някой ден може би не е зле и ти да идеш на преглед ...

П.С. хайде да пишем всички на кирилица, моля ви, це ми е трудно да цета като писете по тоси нацин ? какво ще кажете ?



Тема Re: Billingнови [re: Ц++]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано22.06.06 16:48



Хе-хе: Отзaд - напред:

Всеки пише както си пожелае - всеки чете каквото пожелае - щом си го прочел - било е важно за теб - see?!

Циферблати - колкото искаш - тук почти никой не обича кабинкаджиите - но ги има и са пазар - какво да си чешем езиците?!

Софта може и да е free - зависи как го гледаш. Както е free така 98% от хората не могат да си го подкарат, за да им върши работа... А хардуера ?! Мъка, мъка... Защо да не се печели от Support & Maintenance? Целия Linux свят се издържа от това...

Това, че правиш софтуер, който губи стойността си от "free" софтуерите е лош маркетинг и лош бизнес планинг... Наеми си специалисти, ще помогнат, та
да не си губиш времето следващият път.

Ами и SER и Asterisk и GNUGK затова са направени - евалата, че хората ги ползват и инкасират печалби - то не всичко е Cisco & NetCentrex



10: Прочети пак drfrancky.org, затвори очи и помисли... Ако пак не си разбрал GoTo 10

Мдам, от разбирачите е... И на много хора е помагал... И на теб виждам - помага

- Всичко за VoIP

Тема Re: Billingнови [re: Ц++]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано22.06.06 16:50



/*
ти много яки правила постанови ... явно си от 'разбирачите'
*/
ne sam daval pravila.
a kolkoto do tova kolko razbiram ... ne ispitvam nuzda da se dokazvam.
dostatuchno sam se dokazal che da imam silata da ignoriram takiva kato tebe.

temata za Sancho e savsem druga. no ste zasegna chasta s free soft-a. az ne zalagam na nego. za tova se nalozi da se napisva otnachalo T-tata i V-tata (stiga da znaes kakvo e tova). napisahme SIP i IAX2 stack. za da ne se nalaga da polzvame GPL prostotii. inache koito go kefi da si polzva Open reshenia.

/*
айде докторе, на следващия посерко, който се появи му напиши диагнозата или му шитни 3-4 циферблата от ония с големите червени букви. някой ден може би не е зле и ти да идеш на преглед ...
*/
kakto kazah dosega izglezdas kato poserko. nadiavam se da se promeni.
az ciferblati ne prodavam.

/*
П.С. хайде да пишем всички на кирилица, моля ви, це ми е трудно да цета като писете по тоси нацин ? какво ще кажете ?
*/
kolkoto do kirilicata... mi mozes da prochetes dosta mnenia moi po temata.


DrFrancky

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !


Тема Re: Billingнови [re: Cyber_SAS]  
АвторЦ++ (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 16:57



виж, тук нещо темата хептен зави.

радвам се, обаче че се стигна дотук, защото като че ли бяхте изтървали едно съобщение, в което аз питах за малко съвет и примери. браво - най-сетне получих отговор. вие такива съобщения забелязах, че тук хептен ги изтървате ... гледате само циферблатите да шитнете на някого.

сега хвани и 'goto съобщението', за да не се окаже пак, че съм бил аз питал тъпи въпроси и съм се заяждал - цитирам баш разбирача мистър пич - доктора франки, който и на теб гледам е помогнал, та хептен се бяхте отнесли с циферблатите тук.

радвам, се че получих отговор (макар и откъслечен) на темата, която попитах. ще се радвам ако д-р франки бъде така добър вместо с лекарска диагноза от VoIP Sales 'АКУЛА' да сподели нещо и разбиращо от техническата част, ако разбира се в момента бърка в някоя дупка в (нали гинеколог се писа).



Тема Re: Billingнови [re: Ц++]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано22.06.06 17:00



/*
защото като че ли бяхте изтървали едно съобщение, в което аз питах за малко съвет и примери
*/
/*
да сподели нещо и разбиращо от техническата част, ако разбира се в момента бърка в някоя дупка
*/
pri tezi iziavlenia ochakvas niakoi da ti pomogne ?
ne e losho kogato prosis pomost da go pravis po podobavastia nachin.
i se pak pripomni mi kakvo si pisal...

DrFrancky

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !


Тема Re: Billingнови [re: Ц++]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано22.06.06 17:06



Не виждам какво си питал?!

С тия циферблати ставаш смешен... Ако само знаеш за колко неща ги ползваме - server monitoring, instant messaging, RFID identification status, etc. etc., etc. Айде помисли малко - колко му е да изкараш и един билинг на тях?! 5 мин? 10?

Ами не се заяждам...

Пак казвам - нищо лично... Просто не очаквай някой да ти помогне при това държание - несериозно е... И докато на Мис-ката мога да й направя нЕкоя и друга оферта - за тебе - идея си нямам?!

- Всичко за VoIP

Тема към Cyber_SASнови [re: Cyber_SAS]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 09:17



Писах ти на този адрес за повече подробности, обаче никой не ми отговори. Да не съм сбъркал адреса? office@alinea.bg
Интересува ме в тази сума от 500лв. какво е вкючено(само дисплеи, дисплеи + софуер...) и работи ли системата под Линукс?
Можеш да ми отговориш на cbp64@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.