Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 27.04.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Billingнови [re: Cyber_SAS]  
АвторЦ++ (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 22:21



650 лв, 500 лв ... следващото ? май скоро да очакваме още по-ниско да събуете гащите ...

малееее! вие съвсем сте смъкнали ниско гарда цените на VоIP технологиите и решенията.





Тема Re: Billingнови [re: Ц++]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано21.06.06 07:34



Ние предлагаме - други си събуват гащите



- Всичко за VoIP

Тема Re: Billingнови [re: Cyber_SAS]  
АвторЦ++ (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 14:50



а, ясно. не съм разбрал че вие сте от отдел Sales.

а на процент ли ви държат - колкото повече народ изтероризирате да им шитнете шита, който продавате, толкова повече кинти и за вас или на статични заплати ?

VоIP-а в тая държава хептен потъна в блатото ... за съжаление :( има ли наивници, на които да им пробутвате 'великата технология' ?



Тема Re: Billingнови [re: Ц++]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано21.06.06 15:06



Ако трябва да съм честен - всяко нещо за едни е shit за други deal. VoIP не е безперспективна технология. Просто не е панацея...

Защо, ти от какво живееш? За shit или за deals ти плащат



- Всичко за VoIP

Тема Re: Billingнови [re: Cyber_SAS]  
АвторЦ++ (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:55



баси думата - панацея, чувал съм я досега, ама не знаех кво значи (в българо-английския речник са я превели heal-all). да VоIP не е панацея, въпреки че аз бих казал - че не е този прехвален и моден бизнес, по който да се увлекат ьмного глупаци и да се източат и глътнат сериозни инвестиции и капитали - в замяна на ... малко по-различна действителност.

но по-точно тук в българия не е (гледам, че тук нивото на търсенето и предлагането вече е станало точно като това на джапанките на битака), но в други държавички по- на запад е истински як бизнес с много turnover и profit все още и сериозни инвестиции и решения.

заключавам по това, че по разни изтръпнали форумчета седят и киснат разни VoIP sales люде, дето все едно хептен са огладнели и като се появи някой клиент да попита има ли билинг, или тарифиране за кабинки или търся ей такъв дисплей, като на бомбата в "Умирай трудно" с червени букви и се почва едно наддаване ... и гонене, писане, белким клъвне ... та да хванем процента (т.е. deal-а, нали така го нарече).

а колкото до въпроса ти аз от какво живея - аз съм измамник от общ характер ...



никой не ми плаща нито за shit, нито за deals ... никой не ми дава пари - аз просто си ги вземам



Тема Re: Billingнови [re: Ц++]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано21.06.06 17:33



Ако ще си говорим сериозно - можем и да се запознаем - на ЛС - няма да се плашиш обаче... Защо ли си мисля, че си някой посерко дето само се чуди с какво да си запълни времето?! Ела да си премериме пиш..те и пак ще говорим

Аман от айдуци "Просто си взимам" - кво тва - хапчетата ли?!

Francky - HELP

- Всичко за VoIP

Тема Re: Billingнови [re: Cyber_SAS]  
Автормиc (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 08:34



Този простак да не се предполага да работи в ИТ фирма, че и в "продажби"? Доста го е окъсала държавичката спор няма, след като сейлс говорят за мерене на пишки в публичен форум....



Тема Re: Billingнови [re: Cyber_SAS]  
АвторЦ++ (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 12:06



хе-хе! ти май много се засегна.

ма чакай да ти обясня бе! по-спокойно! без нерви ...

виж, съвсем случайно съгледах клуб IP телефония, и понеже също движа разни неща в тази сфера, си викам я да погледна за някакви решения, коментари, за приказки SIP/H323 спорове, идеи, решения, вътрешни номерационни планове ...

за сметка на това крайно разочарован бях, когато видях тези съобщения и VоIP sales 'акули', които причакват някой да му шитнат един дисплей ...

и за това, което мислиш - си и прав и грешен. не си прав, че съм посерко, но си прав, че се чудя с какво да си запълня времето. мисля, че можеш да се досетиш каква трябва да ми е длъжността (въпреки че аз длъжност не съм си дал още, но да го кажем така) ...

П.С. Francky, който и да си, помогни му ... (повечето призовават господ в такива случаи, може пък и да си от някоя секта, знае ли човек)



Тема Re: Billingнови [re: миc]  
АвторЦ++ (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 12:31



ами така изглежда, че работи в IT фирма и продава VоIP 'решения' и 'оборудване'. но може и да не е простак ... просто малко да се е афектирал и поядосал.

това по-долу ти го казвам в рамките на шегата (отбелязвам го така заради него, че току виж пак го е взел прекалено навътре)

между другото, ако си търсиш 4 дисплея за кабинки с БЕЗПЛАТЕН билинг ще ти струва 500 лв. да си го вземеш от него (за справка по-горе съобщението от него).

но пък ако се видите, когато отидеш да си вземеш циферблатите от него, няма да може да си премерите пишките

(гледам мис си се писала, трябва да е женско), но пък след като не можете да си премерите пишките, можете да си спретнете едно турнирче по надплюване ;)



Тема Re: Billingнови [re: Ц++]  
Автор ToxiNiK (непознат)
Публикувано22.06.06 15:15



Ц++ може да не си посерко, но ясно че се чудиш какво да правиш след като се заяждаш с хората. Най-горе човека пита, а по надолу който може, както може отговаря. Заради такива като тебе не се намират по форумите интересни работи като идеи, решения, номерационни планове и др. Ако можеш да помогнеш с нещо на човека - помогни. Ако не, стига си пълнил форума с глупости.

Ще се радвам ако кажеш нещо интересно на тема VoIP, Aстериск, биллинг и др.
Нищо лично. Поздрави !
A за който го приема лично, по-здрави !

Редактирано от ToxiNiK на 22.06.06 15:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.