Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Доста време мина...нови [re: Ha живo]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано24.03.12 22:12



Ами оцветявам ти ги в червено, а в по-горните ми постове има и обяснения.

Удостоверение за наследници се вади лесно и бързо. Пък и то в никакъв случай не е "проблемен документ за собственост". Нито пък е пречка да се подаде и извади удостоверение за тежести.

Говорим за законни начини!



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано25.03.12 02:08



гледай си там доносите и не си пъхай носа където не ти е работа.

Точно това правя - гледам доносите, които сама пишеш срещу себе си.





Пример:

ще ти пожелая никога да не ти се случва да се налага да вадиш удостоверение за тежести на имот от 1928 година, ама надстрояван след 44 г, за който имаш съдебна делба от 68 година, вписана през 1998 г, но нямаш първия нотариален акт за собственост, а купувачът изисква тежестите от периода ПРЕДИ делбата. Пък собственикът от делбата е починал преди 20 години, а пра-пра внукът му няма никакви предишни документи и отказва да съдейства за удостоверението за наследници (добавям) на пра-пра баба си, защото и хабер си няма дори как се казва, камо ли кога е починала или какви наследници е имала, пък и щото той самият няма нищо общо с настоящата сделка и е последният жив от рода....


Това ли ти е най-сложния "казус"? И защо трябва да се чете, а не да се блее по форумите?
Сега разбра ли защо никой не ти възлага други задачи, освен да пазиш ред по опашките?



Тема Re: Доста време мина...нови [re: donald trump]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано25.03.12 02:14



Говорим за законни начини!

Аз за други начини не говоря.
Въпрос на практика е явно.



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Ha живo]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано25.03.12 02:16



Попитах те два пъти едно и също.. ще те попитам и трети...
Ще ми извадиш ли удостоверение за наследници, на посочен от мен човек... ?
Да или не?



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Слънчо]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано25.03.12 02:18



Ще ми извадиш ли удостоверение за наследници, на посочен от мен човек... ?
Да или не?


Не. Отдавна приключих с услугите към теб специално.



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Ha живo]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано25.03.12 02:27



Ха ха ха.... изниза се...
Няма услуга.. споко, ще ти дам да ми извадиш такова от минала сделка... Става ли?
Пак ще се изнижеш нали...?



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Ha живo]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано25.03.12 09:32



Това ли ти е най-сложния "казус"? И защо трябва да се чете, а не да се блее по форумите?

Миии.... кво да ти кажа...

Аз вече ти го казах, де. Преди дни. Аз ПРОДАВАМ. Адвокатката на агенцията на КУПУВАЧА (с 30 години стаж), нейният нотариус и нотариусът на купувача десет дни вече си блъскат главите около този казус. Вярвам да са "чели" достатъчно, докато ти още си ходел прав под масата. Или си бил в дълбока нелегалност в корема на майка си.

Обаче имам идея. Да им дам ли твоя телефонен номер? Да ги консултираш срещу съответното заплащане?




Точно това правя - гледам доносите, които сама пишеш срещу себе си.

Какво гледаш - това вече всички го разбраха...
Започвам обаче да се издигам в собствените си очи - БОЖЕСТВО като теб е дотолкова обсебено от моята особа, та знае КАКВО СЪМ ОБЯВИЛА ПРЕЗ 2004 ГОДИНА, нещо, което аз самата вече не си спомням... Ти моите годишни декларации на нощното си шкафче ли ги държиш?



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано25.03.12 15:12



Интересно твоето участие в случая какво е, освен да търкаш чипиците по огледи и опашки.
Що се опитваш да изкараш лично участие, та даже и въпрос имаше дали нещо се било разбрало от тъй "тежкия" казус?



Ти се радвай, че сравнително бързо ще ви се реши въпроса, щото ако за имота имаше през годините назад и малко градоустройствена история или неистински документ или две-три дела (не за делба) щеше още два чифта обувки да изтъркаш от маане насам-натам.


ПС
Мнението ти е било пуснато в 04.17 тази сутрин. После - изтрито и се появява в същия вид в 09.32 ч.
Споко, лельо, никой не би си помислил, че си гризала нокти цяла нощ.
Кого си мислиш, че лъжеш, освен себе си?



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Ha живo]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано25.03.12 16:15



Мнението ти е било пуснато в 04.17 тази сутрин. После - изтрито и се появява в същия вид в 09.32 ч.Споко, лельо, никой не би си помислил, че си гризала нокти цяла нощ.
Кого си мислиш, че лъжеш, освен себе си?



Хехехехе...ти не само данъчните ми декларации следиш, а и всяко мое влизане и излизане, всяка моя редакция и изтриване...ТОВА ако не е фиксация...що не отидеш на психиатър?

Ами, пиленце, НЕ Е в същия вид. Има поправки. А на това, дето го правих "цяла нощ", преди да се върна вкъщи в 4 часа, вие, младите, вече гризане на нокти ли му викате?





Тема Re: Доста време мина...нови [re: Ha живo]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано25.03.12 16:25



И си изтрих поста заради поправките, защото знам, че ти не одобряваш редактирането, а аз съм силно чувствителна към твоето одобрение!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.