Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано10.04.11 22:51



Ти не си интересна
--------------------------
Благодаря! Радвам се, че го разбра...



Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: arrvv]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано10.04.11 23:01



Ни най-малко!


Въобще не смятам темата за провокативна, но сега разбирам, че положението е нещо като "в къщата на обесения не се говори за въже ".

Защо смяташ, че ако наисина се опитаме да поговорим нормално и всеки да се въздържи от отрицателните си емоции, може би ще стигнем заедно до единомислие / не е задължително по всички ситуации/, но може би до най-основните. Видя, че всички включили се в темата си казаха мнението, запазвайки добрия тон и съобразявайки се с думите си.

Честно ти казвам, нямам никакво желание за безмислени заяжданици, наистина съм отвикнала и ако преди година -две ми носеше някакво удовлетворение, сега по-скоро ми е интересно, че виждам списващите тук във друга светлина.

П.П ако смяташ, че подготвям някаква световна конспирация спрямо брокерите, кажи в какво да се заклевам, че не така ?
Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Редактирано от indepcon/s на 10.04.11 23:03.



Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: indepcon/s]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано10.04.11 23:09



Казах си, каквото мисля!
Тук диалог просто няма как да стане, когато се включат На живо и модератора! Ако искаш прегледай стари теми, когато тях ги няма, няма проблем с темата, в момента в който се появят и става помия. А пък и каквото да си говорим е вече казано. Тук не могат да разберат, че преди всичко си човек със своите морални отговорности /които според мен са основните и най-важните/ и след това следват другите отговорности. Защото ако човек е мошеник, където и да отиде да работи ще бъде такъв и ще гледа да мами, да заобикаля закони и да лъже. Но пак ти казвам, не искам отрицателни емоции.. все пак това е само клуб...



Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: indepcon/s]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано10.04.11 23:11



ако смяташ, че подготвям някаква световна конспирация спрямо брокерите, кажи в какво да се заклевам, че не така ?
-----------------------------------------
не, не смятам, просто си забравила какво си оставила тук, а то не се е променило нищо, повярвай....



Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: indepcon/s]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.04.11 23:16



Ето нещо съвсем човешко, далеч от всякакви заяждания и забавления.

Най-"нормално и възпитано" ще ти кажа следното. Което, апропо, ти казах още веднага в темата ти, напълно нормално и възпитано ти го казах, и не участвам там, точно от уважение към теб, и за да не ме обвиниш, че ти я спамя или разводнявам, или каквото и да било.

НЯМА НИКАКЪВ СМИСЪЛ да се повдигат хиляди пъти едни и същи теми. ПОНЕ АЗ не виждам смисъл, и затова не участвам. В какво точно ме обвиняваш за ТВОЯТА ТЕМА? Че не съм се включила? Ами - не ми е интересно. Смяташ това за лошо възпитание ли?

Проанализирай малко държанието си и ще видищ, че ИМЕННО ТИ създаваш конфликтите, ТЪРСЕЙКИ ПОД ВОЛА - ТЕЛЕ, или по-конкретно казано - негативни реакции в думите ми.

А що се отнася до реакциите ми на останалите ти постове - прощавай, пак възпитано ще ти кажа - ПИШИ АДЕКВАТНИ ПОСТОВЕ, ЗА ДА ПОЛУЧАВАШ ВЪЗПИТАНИ ОТГОВОРИ.

ПП - Още не си ми обяснила това, за което те попитах доста отдавна. Много ли е болезнено да признаеш, че написаното от теб не беше нито логично, нито адекватно? С това сравнение между "решение за покупка" и "подписано и подпечатано споразумение"?? И после търсиш негативи в МОИТЕ реакции...

Честно казано - омръзнало ми е всеки да идва тук с някаква измислена история, и всичките истории - за да доказват нещо за... краставицата.

Толкова ли е трудно да се пишат теми, които НЕ ОБСЪЖДАТ действията на брокерите? Хора, разберете - АНИ е имало откак съществува пазарът за недвижими имоти, има и ще има. Каквото и да правите, колкото и да сте недоволни. Със сигурност ИМА от какво да сте недоволни, но има хиляди хора, които СА ДОВОЛНИ и продължават да работят с нас. Затова - време е да спрете.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано10.04.11 23:20



А моето Решение на съда за регистрация на фирмата ми е от 91 г. И в него пише точно това, което ти казах. Така че...


Посмали, манго



Търговският регистър е публичен. Има ги и учредителните актове. Влез и чети, а после се извини, ако можеш, за грешката.

Ако не знаеш как, питай. Ако пък искаш - наготово, с линкове??




Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.04.11 23:26



Няма да търся сега. Щом си си направил труда да потърсиш - значи има някое несъответствие - или в някоя цифра, или в някоя дума.

ЗА КОЕТО КОЛЕНОПРЕКЛОННО СЕ ИЗВИНЯВАМ!!

И кво сега? Това променя ли факта, че АНИ са ПОСРЕДНИЦИ и като такива не могат да бъдат обременявани с несвойствени отговорности? А?

Първо - не ми отговори за правописа
Второ - не ми отговори на колко години си бил през 91

Сигурно си бил зает да ми издирваш решението в регистъра. Е, сега вече имаш време за отговор.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 10.04.11 23:28.



Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: yниKaлнa]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано10.04.11 23:28



Второ - не ми отговори на колко години си бил през 91
------------------------------------------

..... не питай!.....



Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.04.11 23:30



Защо, и това ли боли - някои да не би да си мислят, че са се родили все така умни, съвършени и зряли, каквито са сега?



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано10.04.11 23:32



Нервна си.
Оспами си темата сама с глупости.
Търсиш под вола теле.
Пий един бейлис.
Чао!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.