Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.04.11 00:51



"факт"

И двамата знаем, че визирам теб и твоята фирма.
Линкове ли искаш?




Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.04.11 00:54



Брокерите, са брънка в продажбата на НИ, но не задължителна, а законовата база е задължителна, но тя трябва да се промени

Добре!






Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано13.04.11 01:00



Опитваш се да ме дразниш ли?





Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.04.11 01:12



А, що, и сама се справяш екстра!!



Интересно е, че законовата база е задължителна, но тя трябва да се промени - остава впечатлението, че сега я има, но не е добра и трябва да се промени.


Дерзай, има напредък!




Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано13.04.11 01:34



Визираш МОЯТА фирма? Ааааа, значи имало и ДРУГИ подобни фирми, освен тази на брата Аргиров и Денис Ризов...



Не започна ли твърде често да размахваш реални факти в един анонимен виртуален клуб? Да ти напомням ли някои от правилата на дир-клубовете? Или искаш да направя официално оплакване до... арменския поп и всичката останала сволач в ръководството на тези клубове??

Твърде си жалък, пинокио. Прибягваш до драстично крайни мерки, а сам не усещаш колко драстично се излагаш. Истерията те мори отвсякъде.

Интересно защо смяташ, че ще ме изложиш по този начин? Дали е останал някой в този клуб, който още отпреди 3 години да не знае ЛИЧНО ОТ МЕН, че имам музикално образование? Ще откриваш топлата вода ли?

ДЪРЖАВАТА ми е дала всички възможни права за посредническа дейност с недвижими имоти. ВЪПРЕКИ музикалното ми образование, пинокио. Може би трябва да уважавам твоето мнение повече от това на държавата?

Ми - иди се оплачи ТИ... на арменския поп.

ПП - Може да се заровиш в прочутите линкове и да прочетеш, че в същата фирма СЪсобственик и СЪуправител е човек със съвършено ДРУГО образование. Това - между другото. Без значение е в случая.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 13.04.11 01:43.



Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.04.11 01:49



Не започна ли твърде често да размахваш реални факти в един анонимен виртуален клуб?
vs
али е останал някой в този клуб, който още отпреди 3 години да не знае ЛИЧНО ОТ МЕН, че имам музикално образование?







СЪсобственик и СЪуправител е човек със съвършено ДРУГО образование.
Амчи не си ли ти брокера тук, на живо, във вселената и навред?




Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано13.04.11 01:58



АЗ имам права върху собствените си данни и линкове. Но не и ТИ.
-----------------------------------------------------------------------------
Амчи не си ли ти брокера тук, на живо, във вселената и навред

Останах с впечатление, че коментираш РЕГИСТРАЦИЯТА НА ФИРМАТА МИ , а не "тук, на живо, във вселената и навред". Изразявай се по-точно, пинокио, ако това ти е възможно.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.04.11 02:14



АЗ имам права върху собствените си данни и линкове. Но не и ТИ.

Данните си ги предоставила със съгласие в публичен регистър.
Публичен = свободен достъп. Мога да ги постна и без твое съгласие, но съм кавалер и печелиш отсрочка.




Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано13.04.11 02:32



Мога да ги постна и без твое съгласие
--------------------------------------------------------------
Не, НЕ МОЖЕШ да ги постнеш без мое съгласие.

УСЛОВИЯ ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ НА УСЛУГИТЕ НА DIR.BG
...

ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да:

а) формулира, изпраща или предава по някакъв друг начин СЪДЪРЖАНИЕ, което е незаконно, вредно, заплашващо, обиждащо, предизвикващо безпокойство, нараняващо, дискредитиращо, вулгарно, неприлично, клеветящо, нарушаващо конфиденциалността на другия или неприемливо от гледна точка на расови, етнически или други причини


------------------------------------------
В DIR.BG специално, а не в публичния регистър, МОИТЕ ДАННИ СА КОНФИДЕНЦИАЛНИ. Защото не съм се регистрирала В КЛУБА С ТЯХ , а с АНОНИМЕН НИК.


Уж много разбираш от правилници, закони и разпоредби, пинокио, но май не си съвсем наясно... за втори път го доказваш тази вечер.

А ако искаш да докажеш също, че НЯМАШ НИКАКВИ ДРУГИ НАЧИНИ да обориш мои доводи, тези и разсъждения, освен подобни отчаяни ходове - това е твой проблем.

--------------------------------------------
Ехеййй, човече... хора с фирми, регистрирани преди един месец, вадят 36 милиона и купуват Кремиковци... а ти се ровиш из регистрациите отпреди 20 години, търсейки мащабни нарушения... Не е ли време хора като теб да впрегнат енергията си в ИСТИНСКИ дела?(Най-доброжелателно го казвам)

Редактирано от yниKaлнa на 13.04.11 07:50.



Тема Re: Твърде евтино се измъкваш, Унинови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано13.04.11 11:27



остава впечатлението, че сега я има, но не е добра и трябва да се промени.
----------------------------
Както винаги, като започнеш да ръсиш бисери, та чак ти се чудя от къде ги измисляш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.