Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Неканови [re: jamie]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано27.06.10 23:42



За теб всички знаем, че освен от зарзавати, от друго не разбираш



Спрете земята - искам да сляза!

Тема Re: Неканови [re: seymour_stz]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано27.06.10 23:55



И юрист може да пита това, и неюрист може да пита. Зависи кого пита.
Пак се правиш на неразбрал - въпросите към арви не са обикновени въпроси, защот тя не е обикновен брокер.



И, понеже стана въпрос и ти вече прецака цялата работа, пък арви не смее и гък да каже, преди да си дал тон за песен, ще те светна, че и към настоящия момент тя си носи всички тия отговорности.

ПП
Аз отдавна те питах ти верно ли си юрист или си просто брокер, който бленува. Обидил си се, май.



Тема Re: Бравос!нови [re: jamie]  
Автор moreol ()
Публикувано28.06.10 00:05



Мръднах, мръднах, подадох си документи в сап и скоро ще те тормозя





Тема Re: Неканови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано28.06.10 00:05



Пак се правиш на неразбрал - въпросите към арви не са обикновени въпроси, защот тя не е обикновен брокер
--------------------------------
На живо, хайде не ме забърквай във вашия спор...и хайде не тъй лично, ако обичаш.. това аз какъв брокер съм, ама хич не те интересува..
но хайде да вкараме малко яснота в твоя образ.. искаш ли...
моля коментирай това:


и това:

Просто, след като ме коментираш като брокер, аз пък искам да знам, кой ме коментира...

ПП пък арви не смее и гък да каже аз не стоя непрекъснато пред компа за да ти отговарям на въпросите.. това първо.. и второ ако незнаеш има световно по футбол и волейбол.. предпочитам да гледам нещо позитивно и истинско от колкото да се занимавам с твоите.. леко казано безсмислени въпросчета...


Аз виждам всичко....

Тема Да,нови [re: seymour_stz]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано28.06.10 00:06



Лукчо. И Тиквичка да заповяда



От такива репи като вас разбирам, ясни сте ми от километри.



Тема Re: Хитър Петърнови [re: npubem]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано28.06.10 00:08



Събирането на документи и справки от АВ, община, кадастър, данъчна оценка и прочее е консултантска услуга

Събирането на документи НЕ Е консултантска услуга. То е просто висене по опашки.
И, понеже си наясно, според теб колко брокери имат дори и бегла представа от имоти, строежи, документи, да не посочвам и закони.
2-3 %, по мое мнение. Останалите те водят на ПЖ в ЗЗ и ти викат, че е къща с дворно място. "Парцел", даже му казва една от тук.
Е, ше ме извиняват и ше ме прощават, ама ако аз съм куха лейка на чие мнение да се осланям, давайки капаро на предварителен договор, освен на тяхното, брокерското.
А жената зад щанда е на заплата, не на комисион, и обикновено ми прави знак да взема друго вместо некачественото. Докато брокерът ми изтъква "предимства" и приписва качества на нещо, дето няма нищо общо с търсеното. Щото е на процент и гони подписа ми.



Тема Re: Защо не?нови [re: jamie]  
Автор moreol ()
Публикувано28.06.10 00:09



Бъркаш, жената зад щанда обслужва клиентите, има си други хора, които се грижат за сроковете на годнист. Айде прави разлика, сап е голяма фирма, на този принцип работи, или ти си още с гаражния манталитет, а?





Тема Re: Защо не?нови [re: jamie]  
Автор moreol ()
Публикувано28.06.10 00:11



Един офф. Jamie, в бг университетите няма специалност QA, ти как си станал такъв? Как сап са те взели без диплома?





Тема Ха таканови [re: moreol]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано28.06.10 00:11



дано да влезеш, мен там само Господ ме тормози





Тема Re: Неканови [re: seymour_stz]  
Автор moreol ()
Публикувано28.06.10 00:12



Мисля, че ще поставим световен рекорд за общ бан




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.