Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:20 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Хитър Петърнови [re: seymour_stz]  
Автор apви (ледена)
Публикувано27.06.10 17:36



Сеймор, отдавна съм разбрала, че хората които пишат тук /визирам На живо/ не са такива, каквито се предстатвят. Човек, който няма смелост да каже какво работи.. или се срамува от работата си... или просто се представя за такъв какъвто не е....
Аз си спомням още Дидактична.. незнайно защо На живо твърди, че пишел от нейния ник.. и незнайно защо пишеше в ж.р.
Но както и да е .. решила съм да няма повече лични войни... Хората, които четат тук и имат поне малко познания за имоти и право, сами правят изводи..




Аз виждам всичко....

Тема Re: Хитър Петърнови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано27.06.10 17:44



Не съм учудвам, че само ти не си разбрала какво работя, колко разбирам от имоти и право, коя е Дидактична и най-вече, що е то спам, лични нападки и предупреждение от модератор.

ПП
Темата е много добра и това ще е единственият ми отговор извън нея. Ти и сейми си продължавайте да тролите.



Тема Re: Хитър Петърнови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано27.06.10 17:46



Кой да предположи, че за всяко нещо се консултираш с някой и чакаш защита.
---------------------------------------------------------
Консултациите се правят, на определени места с определени хора, които знаят и застават зад казаното... Ако визираш теб...аз не помня ти да си давал някога консултация на когото и да е...питането не е консултация.. защото на човек, който не се знае въобще какъв е.. няма и как да му се вярва... ако искаш мога да пусна тук.. въпросите ми.. и отговорите ти...


Аз виждам всичко....

Тема Re: Хитър Петърнови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано27.06.10 17:53



Не съм учудвам, че само ти не си разбрала какво работя,
---------------------
Обещавам че ще пусна оф тема.. в която ще попитам.. дали някой знае какво работи На живо.. и ако има и 2 човека, който да знаят, обещавам, че ще ти се извиня...


ПП всички твои отговори са извън темата...


Аз виждам всичко....

Тема Re: Хитър Петърнови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано27.06.10 17:55



Не такава консултация бе арви. Говоря за това, че чакаш сеймур, разбрал-недоразбрал, да излее мъдростите си и почваш да подлайваш и ти до крачола му.

Изцяло в контекста на темата те питам на прост човешки език - усещаш ли чувство за отговорност в работата си, вярваш ли, че когато някой клиент изгори с пари заради твоя грешка, ще понесеш и ти последствията? Или считаш, че всичко се крепи на доблестта на брокера?
Не те питам за твоята практика, не я навирай всеки път, кажи как виждаш принципно нещата?

Толкова ли сложно нещо питам?!



Тема Re: Хитър Петърнови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано27.06.10 18:11



Говоря за това, че чакаш сеймур, разбрал-недоразбрал, да излее мъдростите си и почваш да подлайваш и ти до крачола му.
-------------------------------
На живо, явно много лошо мнение имаш за мен, щом твърдиш, че чакам някой да ми помогне и т.н. Със Сеймор, единственият ми контакт е тук във форума.. а ти да видя някъде молба за помощ...
Кажи ми, за да ти кажа... как клиента може да загуби пари заради мен... защото действително това не ми се е случвало.. и не мога да си представя как това може да стане..
Само едно мога да ти кажа.. брокера е в пряка зависимост от клиентите... когато той не е отговорен към тях... просто загива като брокер...




Аз виждам всичко....

Тема Re: Хитър Петърнови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано27.06.10 18:26



Кажи ми, за да ти кажа... как клиента може да загуби пари заради мен...

Ако и това не си разбрала досега язък че четеш от толкова време тук. Не мисля да повтаряме стари теми. Спомни си например за изгарянето на мода с 500 евро заради брокер. Примерно. И специално ти потретям, че не става дума за теб и твоята практика.



просто загива като брокер...

За един ще загине, друг клиент ще дойде.
Тоя брокер от началото на темата, че и за другите случаи, мислиш ли че ще "загинат"? Ми не, клиенти нароил Господ, способи да ги изнудват също.




Знам, че пак няма да отговориш нищо.



Тема Re: Хитър Петърнови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано27.06.10 18:43



Спомни си например за изгарянето на мода с 500 евро заради брокер.
-----------------------------------------------
А така... мода е изгорял заради брокер, така ли?
И защо заради брокер... защото брокера му казал.. има и друг клиент...?
Ние затова проблема сме го решили така... стоп капаро за три дни.. в размер от 200-300Е и то в АНИ... ако нещо стане, нередовни документи или т.н... тези пари се връщат.. но ако клиента се откаже да купува по негови си причини.. той губи парите...
Ми не, клиенти нароил Господ, способи да ги изнудват също.
Грешиш... по принцип клиенти има.. но купувачи...непознати почти няма.. всички сделки са на база стари клиенти.. познати на стари клиенти... и т.н. Сега направи сметка дългогодишна работа... и оттам броя на познатите, от сделките..
За да работи някой само с теб.. се изискват препоръки...иначе ти би ли се доверил на случаен брокер.. или случаен адвокат.. или лекар.... няма нали?
На живо, аз не отговарям за действията на колегите, хиляди пъти съм го казвала, че харесвам много от техните похвати иприоми да придърпат клиент... но затова АНИ-та бол, клиента има право на избор...


Аз виждам всичко....

Тема Re: Хитър Петърнови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано27.06.10 18:51



Кви стари клиенти бре? Баба Пека от с. Уйново, сина и Цоко и внучето-студентин "на Софията" кви стари клиенти са?

Те ти го и примера на мода:

Оглед на къща c брокерка .
Разиграва се следната сценка :
Ей сега едни искаха да я купят, ама нямаха пари за стоп капаро.
Вадим като баровец 1000 е.
После се оказва :
-Къщата не била къща а вила
-Незаконен дувар
-Част от постройката построена полулегално и неозаконена
-Няма вода лятото в района
-Около къщата прекрасен дувар, но във вилна зона плътен дувар не се разрешава
-Имота няма изрядни документи
-Имота е с незаконен водопровод от съседната къща

В разписката за стоп-капаро е записано, че ако на еди-коя си дата не сключа предварителен договор губя стоп-капарото
В резултат на това губя 500 е, защото толкова прецени собственика да ми върне.
Изхода беше 500 е назд или да се съдиме по условията на фръчащото листе носещо гордо наименование "стоп-капаро"




Тема Re: Хитър Петърнови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано27.06.10 21:58



Вадим като баровец 1000 е
----------------------------
Виж сега, който иска да е баровец.. няма да се оплаква.. модератора е интелигентен човек.. пък я виж какви глупости прави...
Пари се оставят, след като тези неща са изяснени.. и ти наистина искаш да купиш имота...
Виж, когато искаш да намериш недостатъци на даден имот..това винаги може да стане... но мен пак нещо не ми е ясно... къде е дал парите.. в офиса на колегите ли/защото там е трябвало да му предоставят документи за собственост и той е щял да види, че това е вила..и че има записана по-малка площ/ или на самият оглед...
Кви стари клиенти бре? Баба Пека от с. Уйново, сина и Цоко и внучето-студентин "на Софията" кви стари клиенти са?
Баба Пена не я познавам, но баба Вили от София ми е стар клиент с доста сделки.. пример /забележи само от един човек/: продадохме етаж от къща в център, купихме апартамент, почти всяка година даваме с нея едно помещение под наем, отделно с дъщеря и купихме апартамен, отделно тя ми изпрати една клиентка, с която също купихме апартамент.. та.. какво се получи с една жена 6 сделки.. до сега...а ще има и още.. защото сега идва ред на внука и за апратамент... Тази жена такова доверие ми има, че въобще не чете договорите, за което винаги се караме с нея, защото това се превръща в лош навик..
Втори клиент.. продадохме купихме, доведе още 4 клиенти...
Това е най-голямата реклама за една АНИ.. когато клиента остане доволен...и ти доведе други клиенти... другото е бля бля...
Виж, На живо, няма как да ме разбереш, защото си много далеч от работата на една АНИ, ти си сложил черните очила и от единични случай с некоректни колеги, си вадиш изводи и нападаш всички останали... затова са ни дразгите с теб.. защото ти обобщаваш за всички АНИ или брокери...
ПП забравих да ПОЗДРАВЯ ВСИЧКИ БЪЛГАРИ С ПОБЕДАТА още съм под влияние на волейбола...



Аз виждам всичко....

Редактирано от apви на 27.06.10 22:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.