Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Хитър Петърнови [re: npubem]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано27.06.10 00:52



Ако си имат регламент, след всяка простотия (разбирай - нарушение или престъпление) направена от брокер, въпросният ще изхвърча от организацията. После - следващият и така... И накрая останалите ще вземат, че ще работят като хората.

Говоря за регламент с ясни отговорности, дето при всяка жалба, подкрепена със съответните документи, поне от един брокер да хвърчи перушина. Па ако ще и да си е добил "правоспособността" по втория начин.

Щото сега всеки брокер добива правоспособност само срещу 7 лева за визитки.



Редактирано от Ha живo на 27.06.10 00:56.



Тема Re: Хитър Петърнови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано27.06.10 00:56



Кажи ти първо какви отговорности има БГ брокер по НИ, пък аз ще те допълня.



Тема Re: Хитър Петърнови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано27.06.10 01:03



Пусни нова тема... какви трябва да са отговорностите на брокера.. и аз ще те допълня..
Но моля те.. нека да няма дразги и лични нападки...




Аз виждам всичко....

Тема Re: Хитър Петърнови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано27.06.10 01:18



Дисциплинарна, гражданска/професионална, имуществена...
Тоже и наказателна.

Коя от тях имате сега???



Тема Re: Хитър Петърнови [re: npubem]  
Автор moreol ()
Публикувано27.06.10 01:21



Мисля че на запад има такава специалност в университетите, тук не знам, но мисля, че няма или е разводнена. Иначе в цял свят брокерите са така. Което е нож с 2 устиета, защото, дет се вика не му трябва на човек више да се занимава с това, което му иде от ръки, лошо става когато се навъдят тарикатите. Но това не важи специално за тази професия, а за 99%. И при моята професия доста хора се пробват, но най-често тарикатите не успяват, пък на тези които им се отдава, няма лошо.

Относно съсловните организации. Това съвпада ли с понятието общност-community? Ако е така, защо да е лошо нещо? То не е задължително едно комюнити да има шефове, такси, вноски и т.н.



Тема Re: Хитър Петърнови [re: Ha живo]  
Автор moreol ()
Публикувано27.06.10 01:25



Споко бе, щом погнаха фризьорските салони, които предлагат естетични услуги значи всичко ще погнат





Тема Re: Хитър Петърнови [re: moreol]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано27.06.10 01:42



Те тия в салоните минават през Занаятчийската камара и си имат кетапи.
Кой няма - да го таковат. Така е по регламент.



ПП
Личният ми фризьор, дет ми взима по 8 лева на две седмици, си турил на стената тапията с парафите и щемпелите, а личният брокер, дет работи с десетки хиляди ЧУЖДИ ПАРИ, само с визитка се представя. А де?!

Редактирано от Ha живo на 27.06.10 01:46.



Тема Re: Хитър Петърнови [re: moreol]  
Автор CиcиO9 (нищо лично)
Публикувано27.06.10 09:33



За много хора това е наистина бизнес, но за други е просто необходима покупка.- като кола или вила - и според мен е неправилно да бъдат наказвани - фигуративно казано- само защото не им е присъщ ориенталският манталитет. Пък и мислех, че брокер не се наема за да попълва празнините на клиента си в майсторлъците на пазарлъка, а за съвсем други неща.

"Защо да е лесно, като може да е трудно...MADE IN BG"



Тема Re: Нищо лично,нови [re: jamie]  
Автор CиcиO9 (нищо лично)
Публикувано27.06.10 09:42



За съжаление трябва да ти обърна внимание да четеш по-старателно това, на което отговаряш. Щом го публикуваш като отговор. Нищо от това, което си написал, не дава отговори на моето мнение. Това са си просто твои разсъждения по темата, някои-правилни, някои-не чак толкова, но в никакъв случай не касаят написаното от мен, освен съвсем бегло. Относно ограмотяването - наистина човек се ограмотява докато е жив, но не ми се вярва да смяташ, че точно ти самият може да ме ограмотиш в нещо, имайки предвид твоите мнения, които съм чела бегло в този клуб .

"Защо да е лесно, като може да е трудно...MADE IN BG"

Редактирано от CиcиO9 на 27.06.10 09:54.



Тема Re: Нищо лично,нови [re: CиcиO9]  
Автор moreol ()
Публикувано27.06.10 10:20



Не си прави труда, ще останеш неразбрана и/или наругана.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.