Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 03.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ТАВАНСКО ПОМЕЩЕНИЕ??  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано05.03.10 21:10



Е, каквото не знам - НЕ ЗНАМ!



Питат ме колко да искат за квадратен метър най-долен мръсен таван в центъра на София, който купувачът ще превръща в някво ателие, и аз не мога да отговоря... Срам и позор!

Някой да има идея?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: ТАВАНСКО ПОМЕЩЕНИЕ??нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано06.03.10 10:47



Що за тъп въпрос и то от брокер.
Как да ти се даде отговор като няма абсолютно никаква информация?!
Местоположение, квадратура, изглед, инфраструктура, състояние на сградата, има ли или няма WC+баня, възможност за изграждане на такава.
Щото на хубаво място един долен мръсен таван с малко въображение се превръща в прекрасно и уютно романтично гнезденце






Тема Re: ТАВАНСКО ПОМЕЩЕНИЕ??нови [re: Пaлaч®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано06.03.10 14:50



Що за тъп въпрос

Бъди така възпитан (ако изобщо ти е възможно) да не започваш поста си с квалификации. Запази ги за себе си. И имай предвид, че доста от пишещите тук често СИ СПЕСТЯВАТ квалификации относно твоите постове.

Говоря за приблизителна цена на квадратен метър, в съотношение с цените на жилище в квартала. И щом съм казала "долен мръсен таван" - се подразбира, че няма абсолютно никакви екстри, нито вода, нито санитарен възел, нито опции за такива, нито е ремонтиран. Квадратура не знам точно, но щом ЩЕ СЕ ПРАВИ НА АТЕЛИЕ - това също подсказва, че не е 2 кв.м, нали?

Сам предизвикваш конфуз и лош тон в собствения си клуб...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: ТАВАНСКО ПОМЕЩЕНИЕ??нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано06.03.10 15:16



Въпроса си е повече от тъпичък, все едно го е изпляскала леля Куна чистачката.

В отговор на:

И щом съм казала "долен мръсен таван" - се подразбира, че няма абсолютно никакви екстри, нито вода, нито санитарен възел, нито опции за такива, нито е ремонтиран. Квадратура не знам точно, но щом ЩЕ СЕ ПРАВИ НА АТЕЛИЕ - това също подсказва, че не е 2 кв.м, нали?



Как се подразбра?
Единственото което подразбрах, е че може да го изринеш и почистиш!
Пък и дори и да съм тъпичък и да не мога да прочета зашифрованото ти послание как тогава една дупка, дето освен да се складира старите шапки на изпадналата аристократка от втория етаж може да я съпостави с жилищна площ :
В отговор на:

Говоря за приблизителна цена на квадратен метър, в съотношение с цените на жилище в квартала.



Цялото ти питане прилича на обява продавам ателие в Центъра.
За контакти Уни.


Така структориран въпроса може да доведе само до ебавки и заяждания, просто защото крещи за такива. Още повече поставен от брокер. Ако е от какак Куна ясно ама

И за да не съм много гаден, ето моето мнение, ако на продавача не му трябва да-го продава където си стиснат ръцете с купувача. Едва ли има големи други мераклии



Редактирано от Пaлaч® на 08.03.10 09:03.



Тема Супер!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.03.10 15:27



Експерта по пазара няма идея ... нямам думи






Тема Re: Супер!нови [re: jamie]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано06.03.10 16:27



Ми да - за разлика от теб, когато не разбирам и не знам нещо - аз си признавам.

Освен флууд и спам - ще прочета ли от ваша страна и нещо конструктивно?

Надеждата умира последна...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Супер!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано06.03.10 16:29



Е как така не разбираш това което работиш? Признание ли е това ?






Тема Re: ТАВАНСКО ПОМЕЩЕНИЕ??нови [re: Пaлaч®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано06.03.10 16:31



Цялото ти питане прилича на обява продавам ателие в Центъра.
За контакти Уни.


Бля-бля.

Ако един имот не е наводнен или горял панел- аз не се занимавам с него.



И, за сведение (както очевидно не ти е ясно) - доста сложничко ще е да се продаде такъв таван, ако купувачът не живее в същия блок. Следователно - сигурно си мислиш, че през клуб НИ на дир-бг търся някой, живеещ в блока, в който е тавана, за да му го продам...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Супер!нови [re: Пaлaч®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано06.03.10 16:32



Може би не правиш разлика между оценител и посредник? Сложна материя за счетоводител е това, очевидно...



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: ТАВАНСКО ПОМЕЩЕНИЕ??нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано06.03.10 16:42



че няма абсолютно никакви екстри, нито вода, нито санитарен възел, нито опции за такива, нито е ремонтиран. нито опции щото купувача ли не иска? Защото опции за тоалетна и баня има.
Преди близо 5 години продадох таван в центъра за 9000 евро, в никво състояние, демек имаше само вехти неща, не беше пригоден за живеене или нещо друго. В същото време апартаманта струваше около и малко повече от 120 000 евро, 80 квадрата

Трудът избавя човека от трите най-големи злини: скуката, порока и нуждата.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.