Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Съвсем ОФФ!  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано12.07.09 08:21



От 0:2 - 3:2 гейма и победа на България срещу Куба
DarikNews - 11 Юли 23:09

Мъжкият национален отбор по волейбол на България направи страхотен обрат и победи Куба с 3-2 гейма (13:25, 23:25, 25:23, 26:24, 15:10) в среща от Група «C” на Световната лига, играна в Двореца на Културата и спорта във Варна. Срещата бе наблюдавана от президента на България Георги Първанов, както и неговия гост - президентът на Чехия Вацлав Клаус. В официалната ложа присъства и бъдещият премиер на България Бойко Борисов, както и президентът на FIVB Дзижонг Вей.




Тези двамата сега ще се надцакват до края на мандата на Гоце!!

Само не се сещам кого ББ ще посочи за бъдещ президент... дано не е ЦЦ!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Съвсем ОФФ!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано12.07.09 11:13



До края на мандата на Първанов има време да се сменят три правителства.Каква е идеята на тая тема?Изобщо не е сигурно че новото правителство ще се справи с кризата,та да се правят дългосрочни прогнози.Политиката "тия лошите,ми пречат" е добра за печелене на избори.Ако продължи след това-лошо.Да се лекува власт с повече власт е типично милиционерска глупост,която води до властови балон.Накрая имаме структури с чудовищни по обем правомощия,свръхконцентрация на власт...и коня пак е у рЯката...без никакви изгледи да излезе от там в близко бъдеще.



Тема Re: Съвсем ОФФ!нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано12.07.09 12:16



До края на мандата на Първанов има време да се сменят три правителства...
Да се лекува власт с повече власт е типично милиционерска глупост"


Не съм герберка. Но ще ти кажа, че да се плюе по нещо, което още не е започнало да работи, за да се види КАК работи, е доста...глупаво.

Аз лично съм доста обнадеждена, поне от това:
12 юли 2009 / News.dir.bg
"Ще разговарям и ще видя какви са и възможностите за отзоваване за един от депутатите си."
Или това: "добре комисията за СРС, за контрола на контрола на ДАНС, по еврофондовете да бъде даден на ротационен принцип и да се ръководи от опозицията , убеден е лидерът на ГЕРБ".


И ще изчакам, за да започна да плюя. Когато има ЗА КАКВО. А не просто ей така - за спорта. И от злоба.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Съвсем ОФФ!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано12.07.09 13:48



И аз не ги плюя все още,но това не пречи да имам усещането,че поне част от тоя филм...вече сме го гледали.



Тема Re: Съвсем ОФФ!нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано12.07.09 17:17



май сме били в едно кино






Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.