Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 21.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Fashion-скинови [re: Fashion]  
Автор Oбceбeн (малко само)
Публикувано07.08.02 00:56



"ХА!" (многозначително)...за друга реакция не се сещам в момента. Но щом сте били така добри с Мацката, да предоставите на "драгите зрители" черно на бяло ( и тук-таме картинки) вашето забавление, то поне остави "публиката" да има мнение по въпроса и да се посмее:))... Точно и за това са измислени и там "Грами", "Еми", "Златна палма", "Златна кофа", "Златна джапанка" - това е японската награда за кино изкуство-... и т.н.... АС нали не съм взел нечия страна във вашите си дразги...:)) А това ,че има залагания за победителка, и че освен да ви насърчавам с медалчета, друга работа си нямам...HIHI...но това е една друга тема:)) КАЗВАШ, ЧЕ НА Мацката медалчето било по-лъскаво?!?!...Ооо, горкото, извинявай! Ето ти новичко:)))))

Който подготвя щастливия край, не участва в него.


Тема Писи, писи...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Oбceбeн (малко само)
Публикувано08.08.02 00:48



Ас пак така...случайно и без да си давам много зор, говорих с един батко Модератор и той сподели, че...
1. Модераторите имат права само за клуба, в който са избрани.
2. В един клуб може да има повече от един модератор. (Но не прекалено много, защото не се знае кой ще поеме отговорността:))
3. Модераторите се избират от админтите ИЛИ чрез гласуване от клуба. За да има гласуване обаче, трябва да са на мнение членовете, че наистина има нужда от модератор.
4. Гласуват тези, които взимат най-много участие и пишат най-много, т.е. Отличниците!

Знам, че звучи като приказка...
...но ТОЙ така ми сподели...... а ти, госпожице, от
Отличниците ли си?:)) (ето един радостен Отличник)!!

ЧАЛЛЛЛ:))


Който подготвя щастливия край, не участва в него.


Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: MarlenaVidal]  
АвторNoHTML (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 10:48



6te ti obqsnq za6to e dobre da ima takaw:
Da trie postingi koito mogat da nawredqt na nqkogo (kakwo mi pre4i ako nqkoi me e vbesil po nqkakaw na4in da mu publikuwam w posting tuk nqkakwi li4ni danni i da ostawq idiot4etata deto se gawrqt w 4ata da go prawqt i najiwo???)
O6te ima dupki w lafcheto, kakwo pre4i tuka da pusna 1 posting koito da opiswa kak da se wazpolzwat ot tqh???
i t.n. ...

PPS - Ne 4e bih naprawil ne6to podobno prosto priwejdam primeri :)



Тема Fashion-сканови [re: Oбceбeн]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано08.08.02 14:04



не ми говори така, ако обичаш !



Тема Re: Fashion-сканови [re: Fashion]  
Автор Oбceбeн (малко само)
Публикувано15.08.02 01:53



Че ти какво ще ми дадеш, ако не ти говоря така? Ммммм?


Който подготвя щастливия край, не участва в него.


Тема Re: Fashion-сканови [re: Oбceбeн]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано15.08.02 17:42



пет златни джапанки :)



Тема Re: Он-лайн изнудване...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Dalgia77 (непознат )
Публикувано03.05.06 18:50



http://clubs.dir.bg/newreply.php?Cat=1&Board=htmlchat&Number=1938062691&page=30&view=collapsed&what=showflat&sb=5&part=2&vc=1
клубове, фен клубове, хоби, развлечения, спорт, политика




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.