Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 17.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Он-лайн изнудване...нови [re: linkinlady]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано01.08.02 09:33





Ти... не мога да повярвам...
Чиста форма на он-лайн изнудване...
И защо точно шоколад?

Хайде стига глупости!!!

Мацката

________________
Човешката ограниченост е безгранична!!!


Тема Re: Верно липсва...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано01.08.02 18:29



и аз имам желание да стана
Fashion




Тема lipstfa ni samo neznam i as kfo :)))нови [re: Fashion]  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано01.08.02 22:19



neeee niama takiva xtri :)))

Nikoi ne moge da ti dade tova, koeto az moga da ti obe6taia


Тема Виж...нови [re: Fashion]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано01.08.02 23:04






Аз искам... Ти искаш... И те искат... Ние всички искаме... Винаги... Всичко


Мацката

P.S. О, щях да забравя, Fashion... Радвам се, че ти служа за пример, но все пак не ми е приятно да ми вървиш след задника и да ме копираш

________________
Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема Re: Виж...нови [re: Maцkaтa]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано01.08.02 23:13



Юпиииииии, аз не искам:)))

Редактирано от SEAofNlGHTMARES на 01.08.02 23:14.



Тема Re: Виж...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано02.08.02 11:21



аз ти вървя след задника?ти за каква се мислиш? или те е яд че и аз мога да правя това?
Fashion
не бъди толкова надута, Мацката, ставаш смешна... и аз вече не искам да съм модератор. умните винаги отстъпват.
хайде чао и със здраве!




Редактирано от Fashion на 02.08.02 11:28.



Тема Fashion, Fashion...нови [re: Fashion]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано02.08.02 14:27



Скъпа Fashion, наистина ли мислиш, че си в състояние да ме ядосаш? Не, не си! За това, че копираш действията ми, не бих могла да се ядосам, дори и да искам. Напротив, мога да се полаская, че явно са ти харесали, щом ги повтаряш! Как може да ме е яд, че ти си научила нещо, което аз съм научила преди теб? Не, ти наистина ме разсмиваш! Все едно някой учен да се ядосва, че има последователи на идеите му и други, които прилагат откритията му. Смешно е, нали?

А иначе ще се надувам колкото си искам, имам покритие на самочувствието си и, когато е нужно, го доказвам! Ти, ако искаш, се смей... твоя воля...

Ако не си ме разбрала, нека да ти го кажа с думи прости: Fashion, копирай ме колкото искаш, всеки може да го прави. Eлементарно е! Само не ми натрапвай копирането си, моля! Видях, че можеш! Браво!

И за да не превръщам темата в личен спор, няма да ти споменавам теорията си за отказването ти.


Мацката с либералните разбирания...



________________
Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема Мацката, мацкатанови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано02.08.02 15:24



мила моя, точно пък твоите действия не бих копирала. ако изобщо исках да ги копирам, бих го направила в някой друг клуб, не мислиш ли? пък и освен това не са твои открития. това го може почти всеки трети човек в клубовете, така да знаеш!не искам да споря с теб.




Тема Ха-ха-ха...нови [re: Fashion]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано02.08.02 20:03



Ами че аз казах същото... Явно нищо не си разбрала... Излишно е да ти обяснявам каквото и да било.

Мацката



________________
Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано02.08.02 20:32



миличка, направи си сметката. аз пиша от няколко месеца в клубовете, само дето си сменям името и ключа от време на време. лично съм питала в клуб "Въпроси и помощ" за някои такива трикове. докато ти си регистрарана от няколко дни и ми казваш, че знаеш повече от мен. нямам нищо против това знаеш повече, но да ми казваш, че ти подражавам, при положение, че пиша тук, от доста повече време от теб...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.