Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 17.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Някъде да съм намекнала, че е?:)нови [re: Maцkaтa]  
Автор MarlenaVidal (misterious)
Публикувано05.08.02 11:42



За някои неща си много права, за други - не чак толкова, но нали няма да изпадаме в спорове на дребно.

Едно от задълженията на модератора е да не допуска публикуването на конфиденциална информация за който и да е от пишещите тук, пък какво остава самия той да пуска такава. Под конфиденциална информация се разбира: име, телефон, лични данни, инфо, получено от лични разговори и т.н. Даже ако успея да намеря задълженията (бяха публикувани преди време в някой от клубовете) специално ще ти ги пейстна тук.

Тук мислех само да ти намекна, но не... направо ще ти го кажа директно - модераторът трябва да трие постинги като твоя за Теодор - онзи постинг, в който ти публично изнесе лично инфо за него. Ако и занапред ще имаш такова поведение (а ти със сигурност ще го имаш, защото това е начин на мислене) то аз определено не желая да си модератор. Каква ще ми е гаранцията на мене, че няма да започнеш да изнасяш IP-та (ако не си наясно - модераторът може да вижда IP-тата на пишещите) и изобщо всякаква информация, до която ще имаш достъп като модератор.



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: MarlenaVidal]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано05.08.02 12:30



Ммммммм, мечтата на живота ми е да съм модератор....



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: !S]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано05.08.02 12:31



Брех, че сме остроумни...трябваше ли да се смеем???



Тема Re: Разясни ми, моля те...нови [re: Maцkaтa]  
Автор !S (непознат )
Публикувано05.08.02 14:02



Лакът е вид покритие...в случая на самочувствието.
Достатъчно ли бях изчерпателен?



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор !S (непознат )
Публикувано05.08.02 14:04



СмейТЕ се! Смехът е здраве. Щастлив съм че Ви го давам :))))))



Тема :)))нови [re: !S]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано05.08.02 14:19



ДА!

Мацката






-------------------


Тема Такааа...нови [re: MarlenaVidal]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано05.08.02 14:35



Благодаря ти, Марлена, че ще ми спестиш дребните спорове, защото и аз не ги харесвам (за съжаление ги водя често, но това е друга тема).

По отношение на останалото, имам няколко думи само. За каква конфиденциална информация ми говориш в случая с Тео. Когато нещата, които казвам, той не ги крие, а ги изтъква. Това конфиденциалност ли се нарича? Не считам, че съм нарушила личното му пространство, когато му показах фактите такива, каквито са в очите на отрещния. И мисля, че Тео беше достатъчно умен и го разбра. Разбрах го и аз него. Спомни си, Марлена, какво съм казала за него, което другите не знаят, освен личния си коментар на поведението му. Не мисля, че да изкажеш мнение за нечие поведение означава, че изнасяш лична информация за него. Това е.

За IP-тата - въпрос на доверие. Ако се притесняваш, че модераторът ще вижда IP-то, искай му и ти неговото, за да си спокойна. Лично моето си е постоянно, не се променя и, ако стана модератор, ще ти го дам официално. А и ако някой реши да ти прави мръсно, да изнася данни за теб, едва ли ще иска да стане модератор и тогава да го прави. Има много други начини, които ти добре познаваш, сигурна съм.

Мацката



-------------------


Тема Мммм ни нам!?нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Oбceбeн (малко само)
Публикувано06.08.02 00:04



Ас пак така, както винаги, си се шматках...и в "Кой е тук" съзрях измежду 98-те online поне 5 Модератора...във "Статус" тва! Мммм ни нам, оправяйте се!:)) Ето и медал за постижения и заплетени разговори, та и за хапливи забележки на Мацката и на Fashion...!!

Който подготвя щастливия край, не участва в него.


Тема Ако случайно пак...нови [re: Oбceбeн]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано06.08.02 09:56



Ако случайно пак тръгнеш да се шматкаш из клубовете, моля те да си така добър и да ми отговориш на следното: Какво общо има броят на модераторите, излизащ на Кой е тук, с липсата на модератор в този клуб? Не зная дали с това си искал да намекнеш за онова, което чух преди време, а именно, че модератор от един клуб има модераторски функции във всеки един клуб. Не зная и затова те питам. Просто си подметнал нещо, без да го обясниш и обосновеш.

Онова за медала - хм, дали да го коментирам, за да се посмееш малко, докато го четеш после. Ммм, не, не мисля.

Мацката



-------------------


Тема Обсебен,нови [re: Oбceбeн]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано06.08.02 17:14



не мислиш ли, че търканията между мен и Мацката засягат само нас двете?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.