Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дали се опитват да ми пробутат template?нови  
АвторPurko (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 11:22



Здравейте,

едни познати си поръчаха направа на website от агенция. Поискаха му солена сумичка, но както и да е. За изключително кратък период бяха готови с дизайна на първата страница.
Това, което ме съмнява е да не би да са откраднали от някой сайт готов темплейт и само да са наложили контента. А си е срамно да ти е идентичен сайта с този на друга фирма (особено от същия бранш). Та молбата ми е да погледнете screenshot'а и да се опитате да го разпознаете.





Тема Re: Дали се опитват да ми пробутат template?нови [re: Purko]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано03.08.05 11:45



ми може и да е темплейтен, ма и да не е, наистина се прави за половин час тва...

Just a genius



Тема Re: Дали се опитват да ми пробутат template?нови [re: Blake]  
Авторmita4eto (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 17:40



Po otnoshenie na tova dali e template-ski, emi vijdal sum tezi linii, no to4no kato tozi layout ne mi e popadal dosega. A po otnoshenie na tova, 4e se pravi za polovin 4as, kato tehni4eska realizaciq moje i za 15 min da go napravish, no ako za polovin 4as generirash ideqta, Blake, moje bi ve4e si po-bogat ot Bill Gates... takuv generator na idei edva li skoro shte umre ot glad......

Vse pak, za da se realizira tazi grafika ti trqbva ideq, koqto obli4a samata ti grafika, a tq ve4e si iska dni, za da se rodi.....



Тема Re: Дали се опитват да ми пробутат template?нови [re: mita4eto]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано03.08.05 17:48



ми то това е функция на много неща едновременно - случвало ми се е за 5 часа от нулата да пусна цял сайт (от започването на дизайна до завършването на съдържанието и мейл-формата за контакт), друг път се случва по една седмица да не мога да отлепя...
Това което е показано обаче, в никакъв случай не е блестящата идея, и съответно не струва толкова пари... И в заключение - точно такива "идеи" май наистина ми са в категорията "половин час"...

Just a genius



Тема Re: Дали се опитват да ми пробутат template?нови [re: Purko]  
Автор ghs (познат)
Публикувано03.08.05 21:37



Това на screen-a е със сигурност готов template, а дали и друг сайт го има зависи от фирмата която ти го е обработила. Ако дадеш име или сайт на таз агенция може да излезне нещо повече.



Тема Re: Дали се опитват да ми пробутат template?нови [re: Blake]  
АвторSEAL (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 22:35



точно такива "идеи" май наистина ми са в категорията "половин час"...

добре казано



Тема Re: Дали се опитват да ми пробутат template?нови [re: ghs]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано03.08.05 23:30



ми долу на скрийншота се мъдри некво лого, което поразително прилича на


Ма да си поръчаш уеб в Ливан/Саудитска Арабия/ОАЕ... хмм... интересно хрумване...
Другия вариант е пичовете освен темплейта, да са свили и логото и прочее атрибути на въпросната фирма - тогава вече ше е мега нагло...

Just a genius



Тема Re: Дали се опитват да ми пробутат template?нови [re: Blake]  
Автор ghs (познат)
Публикувано04.08.05 07:36



това го видях но страницата на netways няма нищо подобно на т'ва неговото. Остава както ти казваш да са го набарали някаде из нета и да са го свалили всичко...



Тема Пурко [re: Purko]  
Автор ro6avia (усер френдли)
Публикувано05.08.05 18:41



ще ти скъсам главата момче. и ДВЕТЕ !!!!!

и няма да ти обяснявам защо - ти си знаеш

root@ro6avia#echo rm -rf * > /bin/seek_and_destroy
root@ro6avia#/bin/seek_and_destroy


Тема Re: Пурконови [re: ro6avia]  
АвторЛюбoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 21:05



Що бе Рошав? Да не си го правил ти?
Не че съм любопитен ама щом и до късане на глави се стигна...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.