Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Пурконови [re: Любoпитeн]  
Автор ro6avia (усер френдли)
Публикувано08.08.05 10:12



Тц, аз такива неща като дизайн не правя. Ама той си знае що ще му я късам ;-)

root@ro6avia#echo rm -rf * > /bin/seek_and_destroy
root@ro6avia#/bin/seek_and_destroy


Тема Re: Дали се опитват да ми пробутат template?нови [re: ghs]  
Авторjiv (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 23:39



Момчета МОЛЯ ВИ, стига с тая template параноя. Сякаш тези template-и не са правени от хора и сякаш голяма част от тях не са пълноценни сайтове (в смисъл идея и реализация). И на мен са ми казвали - тоя сайт прилича на template и направо побеснявам. Какво значи един сайт да прилича на template, добре виждал съм и аз разни мижави LAN доставичици хванали първия темплейт изпречил се пред очите им и си налепали ценовите листи, това на всеки ще извади очите но да видиш някой сайт и да кажеш - да това е темплейт щото ми прилича на такъв ама и аз не знам защо.....глупаво е не мислите ли ? В България е пълно с бездарни дизайнери и чужденците ни го казват даже. При положение, че голяма част от сайтовете са скучни и еднообразни всичко по-шарено се обявява за template.



Тема Re: Дали се опитват да ми пробутат template?нови [re: jiv]  
Автор ghs (познат)
Публикувано09.08.05 08:10



Ако беше прочел текстовете който са написани по страницата на screen shot-а който е дал тоя, щеше да разбереш защо е нещо готово...



Тема Re: Дали се опитват да ми пробутат template?нови [re: ghs]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано10.08.05 16:24



jiv говори за вълната темплейт. не са скреена от темата.
наистина тази подобни вълнения са вредни

Малък лист, ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.