Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Горещи точки: войната в Южна Осетия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Въпрос към русофилчетатанови  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано29.08.08 15:03



Каква е причината за безрезервната ви любов към Русия?... Защото като изключим Руско-турската война, не се сещам за нищо положително, което да ни се е случило благодарение на Русия. Напротив - многократно са ни прецаквали, заради про-руската ни ориентация - Берлинския конгрес, откъсването на беломорска
Тракия (никой не е искал да допусне руско пристанище в Бяло море), и т.н. и т.н. Цели поколения са принуждавани да изучават руски език като по този начин е осигурено те да възприемат истината от правилното място, като четат руски източници и т.н.

Изобщо, какво точно Русия направи за вас, че да обръщате гръб на европейските ценности като я подкрепяте при настоящите събития? Като българи ли разсъждавате или изхождате от любовта си към Кремъл?

Или пък просто мразите американците и злорадствате като малки деца, че някой е направил нещо на въпреки на американците?!



Everything louder than everything else...

Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: Dakota]  
Автор Maмaнтoc (топлолюбив)
Публикувано29.08.08 16:08



Излишно е да отговарям на тенденциозния ти, и при това, неинтелигентен въпрос. За твое успокоение, все пак, приеми, че обичаме Русия м и с т и ч н о. Ако изобщо разбираш смисъла на тази дума.

Имам сериозни съмнения, че ти, момченце, си ченгенце.

А какво ще правиш, когато актуалната клика се смени, и на власт дойде про-руски режим?

Ето тук нещо за про-западните ибрикчийчета:

"ЧФ может уничтожить корабли НАТО в Черном море за 20 минут"





Редактирано от Maмaнтoc на 29.08.08 16:10.



Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: Maмaнтoc]  
Автор AGLER ()
Публикувано29.08.08 16:47



Автор: Maмaнтoc
Тема: Re: Въпрос към русофилчетата

............ За твое успокоение, все пак, приеми, че обичаме Русия
м и с т и ч н о. Ако изобщо разбираш смисъла на тази дума...............



Нееееееееееееаам думи!
Църковника обича русия м и с т и ч н о!
Гимнастика от кръста и него го обича м и с т и ч н о!
Юда навярно и него, вече не мистично а защото си приличат!




Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: Maмaнтoc]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано29.08.08 16:59



А ти демонстрираш свръх-интелект, но не отговаряш по никакъв начин на наистина елементарния ми въпрос, а само затвърждаваш някои мои наблюдения за описаната от мен група.



По про-руски режим от настоящия едва ли мога да си представя в близко бъдеще, освен това аз вярвам в разни такива демократични понятия като свобода на убежденията, така че не виждам как една смяна на режима би могла да промени моите вътрешни убеждения. Това разбира се на теб сигурно ти е трудно да го проумееш, за теб сигурно са нещо нормално политическите затворници, лишаването от гражданство на неудобните хора, тровенето и преследването на журналисти, затварянето на цели издания... и в този ред на мисли ти е трудно да повярваш, че е въжможно да не си сменяш възгледите според това откъде духа вятърът.

А на изцепката на адмирал Балтин мога да отговоря, че прехваленият ракетен крайцер "Москва" може да бъде потопен за много по-малко от 20 минути. Смешен е.

Everything louder than everything else...

Редактирано от Dakota на 29.08.08 17:03.



Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: Dakota]  
Автор Black_Adder ()
Публикувано29.08.08 17:24



Наистина ли очакваш да ти отговорят? По-простите от тях не знаят защо я обичат. Това са промитите мозъци, на които им е набито първосигнално че трябва да я обичат. По-умните отлично знаят защо я обичат, но няма да ти отговорят.



Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: Dakota]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано29.08.08 20:48







Редактирано от TlNlT на 29.08.08 21:00.



Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: Dakota]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано29.08.08 21:19



Аз съм русофил.
Но е твърде силно да употребя думата "обичам" за руснаците.
Виж от Европа мога твърдо да употребя думата "обичам" за еврото.
Просто с руснаците мога да се разбера по-добре. Имам приятели руснаци. Приятелки също. Когато говоря те ме разбират и аз тях също.
Освен това въпреки недостатъците си , имат и голяма култура , изкуство /не че съм много по изкуството/.
Чувствам ги по-близки.
Западните ценности /отново изключвам еврото и доларите/ не ги обичам, защото ме мислят за олигофрен. Защото са се държали с мен като с роб преди време. Заклел съм се , че във Франция примерно отново ще отида само стъпил върху танк , като окупатор , ако доживея някой да нападне тази ебана държава.
Защото съсипаха родината ни , която въпреки че беше сателит на кумунистическия блок , хубава или лоша , все пак беше държава.
Защото ми е мъка , че децата ми не знаят българската история , че нямат родина , че са космополити.
Защото думи като "патриотизъм" и "национализъм" станаха мръсни.
Защото представянето ни на последната олимпиада е най-лошо от 56 години насам.
Защото армията ни може да се събере на стадион "Васил Левски" и да гледа мач и пак ще останат 2 сектора свободни.
Защото като се появи Ферхойген или Барозу , само ако си разкопчеят дюкяна и ще си ожулят колената кой първи да налапа бибитката.
Защото през 1998 г. когато бяха бомбандировките в Сърбия , бях възпрепятстван да се движа по републиканската пътна мрежа и 2 часа чаках на разклона за Бобов дол , да се източи колона от танкове натоварени на платформи , от които ми махаха чернокожи люде.
Защото територията на България , предвид на американските бази , е въведена в компютрите на бойните глави поне на 2 руски ракети , носещи ядрено оръжие.
Ба ли му мамата колега .... не ги обичам руснаците. Обичам свинско със зеле ... или пък боб с наденица ....
Но съм русофил.
Всъщност , независимо какви сме тука във форума и какви мислим че сме , дано не дойде ден наистина да правим избор. Мисля , че тогава ще е лошо и от двете страни , доколкото атовете като се ритат , магаретата теглят.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: ДyпнишkoтoПapвeнюнови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор AGLER ()
Публикувано30.08.08 01:21



Не съм променил много но все пак го прочети!

Защото съсипаха родината ни , окупирайки я през 44 и връщайки ни 50 години назад , хубава или лоша , все пак беше държава и имаше свобода.
Защото ми е мъка , че децата ми не знаят българската история , че нямат родина , че в химна ни пеят и възхваляват чужда държава окупатор .
Защото думи като "патриотизъм" и "национализъм" станаха мръсни.
Защото представянето ни на последната олимпиада е най-лошо от 56 години насам но пък свободата на гражданите е най голямата от 56 години насам.
Защото армията ни може да се събере на стадион "Васил Левски" и да гледа мач и пак ще останат 2 сектора свободнино за сметка на това не се кълнат във вярност на чужда партия и държава .
Защото като се появеше някой от СССР , само ако си разкопчеят дюкяна и ще си ожулят колената кой първи да налапа бибитката.
Защото през 1968 г. когато бяха събитията в Чехия , бях възпрепятстван да се движа по републиканската пътна мрежа и 2 часа чаках на разклона за ................. , да се източи колона от танкове натоварени на платформи , от които ми махаха русняшки люде.
Защото територията на България , предвид на русняшките остановки , е въведена в компютрите на бойните глави поне на 22 натовски ракети , носещи ядрено оръжие.


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от AGLER на 30.08.08 01:23.</EM></FONT></P>

Редактирано от AGLER на 30.08.08 01:24.



Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: Dakota]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано30.08.08 09:58



Безрезервна любов не


Обаче като си направя аналогия с многобройните кланета които предизвика САЩ
Като се сетя за това как Сакашвили смаза опозицията си 97 в Тибилиси
За това как започна тази война с обстрел над цивилен град
Като се сетя и кой седи зад тази атака с какви безкористни подбуди
Естествено е русия да си пази териториите така би реагирала всяка нормална страна
Да не говорим че в крайна сметка тя наистина защитава друг народ не е като да правим аналоги с косово или ирак или някоя друга миротворческа мисия на господарите на земята

Удар тук разбира се беше друг голямата мечка показа зъби и САЩ и Израел взеха да се притесняват че света вече не е еднополюсен
До скоро им трябваше виртуален враг войната с тероризма за да вилнеят безнаказано
Сега се оказа че си имат съвсем реална конкуренция и това за тях е потресаващо


Иначе аз бих задал анологичния въпрос какво вас русофоби ви притеснява Русия
Добре ти си ясен имаш гадже грузинка родителите и са привърженици на Сакашвили не са част от смазаната там опозиция
Ама тука има поне още няколко човека дето ги гонят кошмари за СССР не е трудно да им се постави диягноза, даже не е трудно и да предположа че са поне на над 40г
Такива трайни психически увреждания могат да се получат само ако още си живеят в миналото
Само че силно ме съмнява някой от тях да е дисидент те и преди са били плъхове и сега са си плъхове


Та да коментирам европейските цености от 15г сме се преорентирали тука не само че не идва демокрацията не само че не се оправяме но и геноцида над обикновеното заселение се засилва
Скоро в българия ще останат само неграмотните мангали и мафията това нещо и кумонизма не е направил
А какво е европа сега
Ами бялото население в нея замира горе долу със същите темпове след 30г 90% от европейците ще са араби, негри, пакистанци и турци
За какви европейски цености си говорим

Заради проруската ориентация ни откъснали беломорска тракия аха не сме си взели урока ако сме за русия геноцида явно е предвидено да продължи
Е урок няма да си вземем ама руско гражданство може и да вземем, русия поне се грижи за своите за разлика от българия и еврейския съюз



Тема Re: Въпрос към русофилчетата [re: Black_Adder]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано30.08.08 10:04



А ти защо я мразиш защото я свързваш с кумонизма и си пенсиика която е пострадала от него ли


А бил ли си дисидент и какъв
Навремето много от дисидентите са били двойни агенти знаеш ли колко шпиони на мусад са ловяли тука




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.