Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Горещи точки: войната в Южна Осетия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: БoянlYl]  
Автор abradabra ()
Публикувано30.08.08 12:11



e, признавам, че ако си на 10-12, за теб съм дърта чанта, но наистина не виждам голямо бъдеще в теб

Стига с тоя комунизъм, Русия си действа по един и същи начин от векове



Тема Re: Въпрос към abradabraнови [re: abradabra]  
Автор AGLER ()
Публикувано30.08.08 13:59




Ти случайно да не пишеш
сценарио за някое шоу с работно
заглавие:
СУТРЕШНИ РАЗГОВОРИ С ЕДИН ШИЗОФРЕНИК!

Ако е така - УСПЕХ!
НАМЕРИЛ СИ ТОЧЕН ПРОТОТИП!




Тема Така е Аглере , .......нови [re: AGLER]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано30.08.08 14:46



Няма какво да кажа. Прав си.
Но какво променя това , дали съм русофил или не съм.
Утре Китай ще стане световна сила и ще има интереси на Балканите и същия диалог ще го водиш с някой Китайофил.
Тука по нашия край всички сме някакви Фили. /с изключение на българофили/
Дано тази свобода не ни излезе през носа.
Ето днес чета във "Взгляд" , руският генерален щаб разиграва теоритичен сблъсак между натовската морска групировка и ЧФ на русия.
В сички кораби и сили са изредени поименно и в списъка на "вероятния противник" на РФ , чета името "Смели" и порт Варна като вероятна логистична база на натовската ескадра.
Е , да ти имам и свободата Аглере , халал да ти е и на теб и на другите , ако това е цената която трябва да се плати.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: БoянlYl]  
Автор Black_Adder ()
Публикувано30.08.08 17:15



89-та бях в казармата, смятай дали съм пенсийка. А от кОмУнизма е пострадала цялата държава не само аз. Дисидент не съм бил, но винаги съм се бунтувал срещу простотиите на комунистите. Не съм бил агент на МОСАД и на който и да било друг. А защо мразя Русия - списъкът е твърде дълъг. Повече от Русия обаче мразя русофилите.



Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: Dakota]  
Автор morrigan1 (непознат )
Публикувано30.08.08 17:37



Тук не става въпрос какво е направила Русия за България, А какво ще направи САЩ на световно ниво ако Русия им играе по свирката. Независимо, че сме съюзници САЩ преследват само своите интереси и няма да се учудя ако признаят независимост на Родопите да кажем Тогава ми Русия със сигурност ще подкрепи нас и винаги ще е така. Сащ е далече и тях не ги интересуват нашите интереси.



Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: Black_Adder]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано31.08.08 21:49



Аха значи просто си зациклил в периода около 89г


Нормално тогава ти е бил върха на младоста



Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: abradabra]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано31.08.08 21:52



И как действа русия завладява света


Теб май на сън те гони червената армия



Тема Re: Въпрос към abradabraнови [re: AGLER]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано31.08.08 21:54



Ако пишеше такъв сценарий трябваше само двамата да си бъбрите





Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: Dakota]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано31.08.08 22:44



Поела е дълга на източна румелиа към Турция. Освен това през онези 45 години съюза ни с Русия беше доста взаимоизгоден.
Пък и има някои неща, които считам за източно-православни добродетели и които сякаш виждам повече в Русия, поне исторически.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Чyryниц на 31.08.08 22:44.</EM></FONT></P>

Редактирано от Чyryниц на 31.08.08 22:46.



Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: БoянlYl]  
Автор Black_Adder ()
Публикувано01.09.08 01:45



Абе то май ти си зациклил някъде






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.