Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Горещи точки: войната в Южна Осетия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: АЗИЯ!!!нови [re: AGLER]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано06.09.08 18:56



+ А тЕка те сакамъ - Да рипашъ съ коньо отъ Континентъ на континентъ!!!








Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: AGLER]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано06.09.08 18:59



+ Заселватъ руски пенсионери въ България!?








Тема Re: БoянlYlнови [re: БoянlYl]  
Автор Darth†Vader™ (power)
Публикувано06.09.08 23:27



Ако още не си разбрал, че Русия иска да държи Европа в зависимост посредством петрола, а петроллопровода през Грузия е сериозна алтернатива, която пречи на тези амбици, то всуе се мориш да пишеш по форумите!
Основната цел на Русия беше не Абхазия и Ю. Осетия, а смяна на правителството в Грузия и назначаване ан марионетно такова!
Руснаците бяха толкова нагли, че и Путин и Медведкин си го казаха направо в началото, а коато видяха реакцията на света се усетиха, че подобна наглост е нетърпима за цивилизования свят.
Но то руснаците никога не са били цивилизована държава, а под дипломация разбират само когато танковете говорят вместо тях! Колкото и да се пънат, освен да си признаят, че искат да изнудват Европа, друго не могат да кажат. Изненадващо е, че Путин и той нещо се смахна след като му свърши мандата и почна да говори направо като казак на 18 водки:
"„Ние говорим за петрол, газ, метали. Можем да си спомним и за някои други традиционни наши експортни стоки. Химически торове, дървен материал“, отбеляза той. „Космическите услуги. Та нали Международната космическа станция не може да съществува днес без нашите ракети-носители. Има много неща, с които разполагаме и без които нашите партньори просто не могат да съществуват или ще им бъде много трудно“, отбеляза премиерът Путин."
Ето това е Русия - истината е, че Руския политически елит разчита на изнудването в търговския монопол, който има за сега, а идиотизмите, че Руския черноморски флот можел да унищожи 5-те кораба, които са в Черно море за планирано отдавна учение освен, че са идиотизми за вътрешна руска употреба, са и точно обратното на истината!

Истината е, че само тези 5 кораба са в състояние да потопят целия руски флот в Черно море, и то без да броим ВМС и ВВС на черноморските натовски държави! Такива смешки може да имат някакво вътрешно влияние в Русия, но в цивилизована Европа на всички е ясно, какво се крие зад тях - Страх, че губят монопола на ресурсите, а в нормална конкурента среда мафиоттските подходи са губещи!



Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: Dakota]  
Автор abriev (минаващ)
Публикувано07.09.08 14:32



а ти като какъв задаваш-тази тема...като българин или като информиран американски гражданин!?





Тема информиран американски гражданиннови [re: abriev]  
Автор Tyлca ()
Публикувано07.09.08 14:38



Какви са тези ....оксиморони?


По този повод си спомням и подметнатото преди няколко години
от бивш министър от НДСВ
"който знае-мълчи".



Тема Re: БoянlYlнови [re: Darth†Vader™]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано07.09.08 15:17



Ами нека европа сама да си спре гаста и да натиснат за Набуко


Защо америка няма ли същото намерение, да контролира европа
Тя иска европа да и е двойник едни бели малцинствени групи и огромни мултинационални гета от предимно африканци
Е в африка имат успех
Скоро и българия ще е само индийски маймуни

Основната цел на американците междо другото вече съм 100% сигурен каква е била , предизборната кампания на макейн
преди време гледах едно филмче което си пуснах пак вчера за оранжевите революции
Или по точно за това как се демократизират страни
Филма е френски и е сниман точно като е ставала революцията на розите в грузия
Единия от хората който е седял плътно зад тази кампания е имено макейн
Имаше снимки с американския възпитаник сакашвили и един чичка дето му казваше по време на партито след свалянето на шевернадзе какво да дрънка

Имаше поне 10 страни в които тези неща бяха направени точно както станаха и тук през 97 включително с участието на СОРОС
Знаеш ли във филма имаше сръбската, киргизката, украинската, грузинската версия на соломон паси човека дето пищи за евроатлантическите цености
Във филмчето бяха показани и страните дето тепъва щяха да се демократизират

Русия им е най големия препъни камък
Защото масончетата ще изкарат 5 000 души на улицата против путин, а путин отговаря с митинг от 50 000 души в негова подкрепа
Путин просто им бърка в здравето човека пипа толкова професионално че ако ние имахме такъв лидер просто нямаше да сме една умирисана територия а истинска държава

Но за тия неща ще имаш възможност да разсъждаваш като те пратят на някоя мисия
Защото както я карат американците скоро в близкия изток ще се разсмърди и току виж си имал късмета точно тогава да си там
Струва ми се че често ще си задаваш въпроса какво правя там

Абе то ще се види кой кого в черно море да не се окаже само че пропагандата ви е повече от колкото трябва



Тема Re: комунизмът - заслужено наказание?нови [re: Dakota]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано08.09.08 01:46



Дакота айде да не мерим кой е по по по-най от Сталин или Хитлер ,просто нямаме това право,истината е,че много народ са затрили и са действали идентично.Тези които сега защитаваш междудругото използват точно на Гьобелс методите .А относно културата ни и религията тотално си е объркал по отношение на Грузия.Не се излагай



Тема религиятанови [re: Гaмбa]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано08.09.08 13:30



Ето приемането като държавна религия:

301 г. - Армения,
327 г. - Грузия,
380 г. - Римската империя,
864 г. - България,
988 г. - Киевска рус

Къде съм се объркал? Да не би да искаш да ми кажеш, че през 864 г. тук от степите са дошли руски мисионери и са ни донесли християнството?

Да не говорим, че самият Кубрат се е покръстил към 615 г. Да не говорим и че тук има църкви от 4-ти век. Какво е имало на мястото на Москва през 4-ти век? Безкрайни степи и блата.

А за Бачковския манастир нещо чувал ли си?

Хранителната ни култура - лозовите сърми например си ги има и в Грузия, но се наричат толма, и пак с кисело мляко...

Everything louder than everything else...


Тема айде пак Американови [re: abriev]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано08.09.08 14:16



Не мога да разбера, написал съм го толкова ясно, темата е за Русия, а пак ми се отговаря с Америка.

Колкото до мен, никога не бих си сменил българското гражданство.

Everything louder than everything else...


Тема Re: Въпрос към русофилчетатанови [re: Dakota]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано08.09.08 19:42



Кой ти е казал, че съм против Грузия? Не съм. Виж, против американският буратино Саакашвили - да, срещу него съм.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.