Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 21.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: За Монти Робъртснови [re: Gepina]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано19.02.09 13:00



И аз мисля, че клуб коне трябва да се изулира от обидите. Нормално е всеки да има мнение по различните теми.
Нека не се обиждаме и ако някой се засегне да не продължава да отговаря. Ние не сме на бойното поле за да водим словесни войни. Истински желая всеки член в нашето виртуално общество да се чувства комфортно и да знае, че може да разчита на другите. Само така всеки би имал полза....!



Тема Re: Стига моля Ви!!!нови [re: freerider]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано19.02.09 13:11



Най-лесно е да кажеш чао и да обърнеш гръб! Направи нещо, за да покажеш на другите как се прави и искай същото добро от тях. После не спирай да го правиш и да доказваш че това си ти, горд, строг, справедлив. Не си тръгвай приятелю...! Не случайно човека е homo sapiens- разумен човек. Всеки един от нас има нужда от теб, както и ти от нас.....
Досттъчно хора си тръгнаха само защото не си дадоха сметка за това което току що написах. Аз лично от години четях и започнах да пиша само за да се запази клуба. Вярвам, че любителите на коне имат нужда от него.
Все пак решението е в твоите ръце...!




П.П. Забравих да изкажа мнение, че има хора които пишейки лични бележки настройват отрицателно членовете на клуба един към друг. Това разбива нашия виртуален конски свят и пренася омразата и в действителния ни живот. Чак се изкушавам да предложа временно да се ограничи сайта от лични бележки.
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от silver_stallion на 19.02.09 13:14.</EM></FONT></P>

Редактирано от silver_stallion на 19.02.09 13:16.



Тема Re: За Монти Робъртснови [re: DustDevil]  
Автор grey_rider (новак)
Публикувано19.02.09 13:34



П.С.: Моля, придържайте се към темата Монти Робъртс и този метод на трениране. Без персонални джафкания.

Интересно ми е защо не направи нито веднъж подобна забележка на Олга Прайд, която в цялата тема се ДЖАФКА с този и онзи без причина и свен това около 90 % от изказванията й нямат нищо общо с Монти Робъртс, което е заглавието на темата?
Също така ми е все по-интересно защо Зайче в чашка не получи бан за постинга си в темата за Издател, който преди да редактираш беше изпълнен с най-долни каруцарски псувни, каквито честно казано не мислех, че може да измисли и най-отвратителния мангал на света, а ето че тя най-спокойно продължава да си пише тука и даже си отваря нови теми как искала да си има кон... Не дай си боже да си й кон и да ти се ядоса... какво ли те чака...

Сега не бих се учудила АЗ да получа някой бан, ама пък прекалено ми писна вече липсата на каквато и да е обективност по отношение на членовете на форума и изказванията им и очевадната избирателна пропускливост.
Ти, Ния си по-обективна и безпристрастна, но Олга Прайд държи да си наложи мнението на всяка цена над всички и това стана прекалено досадно вече.



Тема Re: За Монти Робъртснови [re: freerider]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано19.02.09 13:42



Като говорехме за злоба - виж в две изречения колко много си излял - ми не знам, като говориш за МОЯ мъж - ти или си на сухо, илри жена вече те е кастрирала...


Само един толконва злобен кон съм нвиждла - и той е кастрат...



Тема Re: Стига моля Ви!!!нови [re: silver_stallion]  
Автор grey_rider (новак)
Публикувано19.02.09 13:43



Не знам какви са тея лични бележки дето толкова много обсъждате, обаче да ти кажа честно от постингите на Олга Прайд от последните няколко дни и на мен ми стана байгън, така че напълно го разбирам фрийрайдър-а. То бива, бива, ама човек би трябвало да има някаква мярка все пак. Щом й е толкова кисело настроението пък да поизчака да й размине и тогава да влиза тука, на никой не му е приятно да чете някви предменструални изблици.



Тема Re: За Монти Робъртснови [re: reiner]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано19.02.09 13:43



Ами няма а ровя назад година - има я някъде в архива, еднва ли е изчмезнала - ако ти е интересно, потърси я ! Превеждах я от руски - нея, за седемте игри на Паребли - и още няколко неща...



Тема Re: Стига моля Ви!!!нови [re: silver_stallion]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано19.02.09 13:45



Ще настроят тези, дето не се познаваме - не повече. Останалите ще сме си на същото мнение за подобни интриганти...

Пък ако някой е чак толкоз податлив натакива неща, какво да се прави...



Тема Re: За Монти Робъртснови [re: grey_rider]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано19.02.09 13:47



grey_rider, забележката беше отправена към ВСИЧКИ!





Тема Re: За Монти Робъртснови [re: grey_rider]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано19.02.09 13:48



Знам МНОГО добре в подробности - защото една година чакам да се промени, да почне да си гледа кобилата и т.н. абе всички дивотии, дето тук ги изписа, като си нарани кобилата - не ъм казвала нищо до тук, до момента в който не се включи в темата за издател - е, не може твоя си кон да не гледаш като свят, пък да коментираш други такива, негледани !
Вие, ако вярвате колко ама много си я обичка - добре ! И аз може да кажа, че съм скочила с парашут - вярвайте си...Макар, че аз като кажа нещо, не лъжа - малката разлика...





Тема Re: За Монти Робъртснови [re: piper_haliwell]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано19.02.09 13:52



Дано хората са разбрали какъв хамелеон си, и да спрат да вярват просто...Докато се кефеше на родеото, после като ти казаха колко е лошо, ти веднага, о, да бе, наистина лошо...Сеига - няма да скача - а, ще скача бе - и тако и вако, дето е казал народът...Аз на това веикам фурнаджийска лопата...
Просто мви е жал за животното и за всичко, което го сполетя последната година - раната, която стоеше замърсена с дни, когато ти не се сещаш, че имаш кон, коликите, глада, и всички други глупости...Впрочем, ако не беше гузна, нямаше да скриеш снимката с оня смачкан поглед...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.