Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 17.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: ВИЕ СТЕ ДОБЪР КОНЯР, АКО...нови [re: lionesss]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 19:00



На някои неща се смях до сълзи, имах чувството, че са писани точно за мен...
Ето го онова, с кучето


дето видите ли подходяща оградка - и го насочвате да я скочи...
Е, аз с козата бях стигнала много по - далеч !



Тема Re: ВИЕ СТЕ ДОБЪР КОНЯР, АКО...нови [re: i]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 19:02



Аз затова и го пуснах, сигурна съм, че всеки ще намери нещичко точно за себе си !





Тема Re: ВИЕ СТЕ ДОБЪР КОНЯР, АКО...нови [re: Mystic_River]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 19:04



Ще намеря, то и на мен ми е интересно...След малко ще наглася още една партида...Дано успея да я пусна по - късно !



Тема ЧАСТ 3нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано12.12.07 05:37



ВИЕ СТЕ ДОБЪР КОНЯР, АКО...

Вашите котка, куце, хамстер някак си прескачат препятствия

Като дете сте се опитвали да впрегнете котката в играчка - каручка

Когато вашето куче ви пречи да минете, го потупвате по хълбока и казвате "Премини".

Единственото, което не ви устройва у любимия човек е, че не е кон.

Ако от това, че сте груби, повече ви е срам от коня ви, отколкото от хората.

Ако приятелите от конюшнята записват в мобилните си телефони вместо твоето име, името на лбюбимия ти кон.

Ако вие не се появите на тренировка, значи са ви счупени двете ръце и двата крака.

Ако мечтаеш за своя коняшня, не по малка от за 10 коня. Понеже е голямо число !

Ако ти, като наркоманка, не можеш да живееш без мириса на конскща пот, конска тор и талаш.

Ако, разхождайки се из зоопарка, вшие мислите на гърба на което животно можете да се качите, за да го пояздите.

Ако вече сте престанали да се учудвате на въпросите на непросветените "А къде си държиш коня ?"- в смисъл не в коя конюшня, а изобщо къде, и отговаряш "На балкона !" - при което хората ти вярват.


Наблюдавайки пияния, вървящ по улицата на зиг - заг, вие го наричате серпантина, при това упорито се опитвате да оцените првилността на изпълнението по въображаемите букви.

Ако на въпроса "Ще ходите ли някъде на 14 - и февруари ?", се опитваш да си спомниш къде и какви състезания имаше тогава.

И още, ако новородените котата наричаш Водевил, Венесуела, Витакер и Виренея ( понеже майка им е Василиска )

Ако мъжът ти звъни от магазина и пита ще му трябват ли вна нашето момиче моркови за утре.

Когато приятелите и роднините все по - рядко звънят с предложение да се видите и поприказвате, защото знаят, че все едно ще сте в конюшнята и няма да имате време.А после почвгт да идват в конюшнята да те видят. Защото там със сигурност ще те открият.

Когато даже деловите партньори започват разговора с "как са вашите коне" и завършват с фразата "поздрлавете вашите кончета".

Когато ви звънят на мобилншия телефон и никой не ви пита "къде си", а питат " в конюшнята ли си".

Словосъчетанието "приятел на човека" ви напомня не само за кучето.

В тефтерчето ви, редом със снимката на любимия седи и снимката на любимата ви кобила.

Ако най - добрия тост на рождения ви ден е "за здравето на твоя кон".

-------------
Между другото това, за кучетата, котките и хамстерите е писано за мен - аз на хамстерите им организирах гладко бягане, надпрепускване с четириколки
/ двуколките се обръщаха - затова - кибрит с 4 колелца, и нагръдник, шит на ръка /и стипълчейз...Най - бързия ми хамстер за целия период беше Бернардито - от Бенджи...
А най добрия хамстер за стипълчейз беше Панда - от Питър Пан и Дубна...
Между другото, бях завъдила хамстерите до към 90 и нещо, и примерно ангорските бяха само за впряг, че бяха по - бавни...





Тема Re: ЧАСТ 3нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор lionesss (голяма котка)
Публикувано12.12.07 09:04



Хаха, единия ми заек в тая връзка трябва да го пускам на надскачане! Както е мръвка с дължина по-малко от две педи и височина десетина сантиметра, така скача метър-метър и нещо. А и на гладко бягане стига да има стимул взима розетка от воле!





Тема Re: ЧАСТ 3нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано12.12.07 10:44



Хахаха...Много е готино!





Тема Re: ЧАСТ 3нови [re: Mystic_River]  
Автор Haблюдaтeл1 (вече познат)
Публикувано12.12.07 15:39



Благодаря!






Тема Re: ЧАСТ 3нови [re: lionesss]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано12.12.07 18:59



По времето, когато почнах да яздя, вече нямахме зайци - те само затова и се отърваха !





Тема Re: ЧАСТ 3нови [re: Mystic_River]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано12.12.07 19:00



То има още даста, отсявам най - цветните, че всичките са дълги за превод, някои се повтарят или са много подобни...



Тема Re: ЧАСТ 3 [re: Oлra Пpaйд]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано12.12.07 19:56



"Когато приятелите и роднините все по - рядко звънят с предложение да се видите и поприказвате, защото знаят, че все едно ще сте в конюшнята и няма да имате време.А после почвгт да идват в конюшнята да те видят. Защото там със сигурност ще те открият. "
И това как ти звънят по телефона и питат " В конюшнята ли си?"

Тия двете 100% важат за Петя.Пък що купони стават в конюшнята...Конете вече са свикнали на китарен звън,шумни наздравици и пиянски песни!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.