Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 29.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: до Амаралнови [re: dnaunseq]  
Автор amaral5 (минаващ)
Публикувано17.02.14 15:12



Не бе виждам тука един идиот и това си ти, тя майка ми е била на ти с фотошопа през 80-те и ме е изрусила и на снимките па и моите деца не са светли, цигани като тебе са

Боклук с боклук одроден

Редактирано от amaral5 на 17.02.14 15:13.



Тема Re: до Амаралнови [re: dnaunseq]  
Автор amaral5 (минаващ)
Публикувано17.02.14 15:47



А сега ето ти едни истински средиземноморци -гърците:


А сравни ги с българчетата и иди си прегледай дзъркелите и още по-добре мозъка:

Последно ти за гърчетата ли ми говориш или за българчетата?

Редактирано от amaral5 на 17.02.14 15:51.



Тема няколко жокеранови [re: amaral5]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано17.02.14 17:08



сиганелите по античните вази


изображения от тракийските гробници най-вече момъка държащ кон за юздите
има една картина как българи колят византийци

разглеждането на тези картинки ще даде отговор кой е рус или русоляв и кой е дошъл от Етиопия



Тема Re: няколко жокеранови [re: ramlid]  
Автор amaral5 (минаващ)
Публикувано17.02.14 17:39



Ма ти можеш да идеш при Хорхе във Фиром един дол дренки сте -антички, траките говорели на славянски като македонците въобще лика прилика сте си





Тема Re: до Амаралнови [re: amaral5]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано17.02.14 21:40



Ей северозападен алкохолизиран изпадняк, спри да сипеш обиди, че ще ти затрия целия профил.



Тема Re: до Амаралнови [re: koмитa]  
Автор amaral5 (минаващ)
Публикувано17.02.14 22:29



Антична гнусна гъркоманска майно освен да ми оближеш българският хуй на чист български от славянската група друго не можеш да направищ. Добре си славянизиран нали фиромско тракоманско говедо? Дори езика на славните си гейски неграмотни предци не знаеш

Докато аз дори във Филибето си хортувам на нашенски Сттолица ще ми бъдат тия одродници, трачка история ще ми измислят, нов идентитет, а? Море не само фиданките тиквите требеше да ви изрежеме едно време Само курвите требеше да пощадим. Иначе сега щехме да сме и без Пайнер непреходната култура на тракийските курви. Архонтус Котьос щял да ми затрие пикливия профил и кво са трее се уплаша от подобно безродно недоразумение? Много ни уплашиха тракийските баджаци едно време камък върху камък не остана

Редактирано от amaral5 на 17.02.14 23:09.



Тема Re: до Амаралнови [re: amaral5]  
Автор dean dimov (gioni)
Публикувано17.02.14 23:09



Тия да не са потомци на езерци, милинги, вихити, сагудати,ваюнити, велегезити, ринхини, а?



Тема Re: до Амаралнови [re: dean dimov]  
Автор amaral5 (минаващ)
Публикувано17.02.14 23:13



Това е ключът към славянизацията. Аз по нормално нещо от славяни да говорят на славянски не мога да измисля. Но фиромоидната ни историография явно има проблеми и за това гони михаля в Памир, Хиндокуш или отдавна пресъхналите макари на Котис


П.с.Употребявай сборното понятие славяни да не пропуснеш някое племе явно бая са били като бройка и количество

Редактирано от amaral5 на 17.02.14 23:20.



Тема Re: до Амаралнови [re: amaral5]  
Автор dean dimov (gioni)
Публикувано17.02.14 23:16



Я се дръж по културно. Не се знае кой е славянизиран и кой е късно и повърхностно славянизиран влахо-печенег със миришещ гъз, подмишници и п.... /каквито са повечето северняшки курви/, далечни на всякаква цивилизация и хигиенни навици. Сдържай си нервите.



Тема Re: до Амаралнови [re: dean dimov]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано17.02.14 23:28



Не се знае кой е славянизиран и кой е късно и повърхностно славянизиран влахо-печенег със миришещ гъз, подмишници и п.... /каквито са повечето северняшки курви/, далечни на всякаква цивилизация и хигиенни навици.

Джонни, Джони - вола като рие (по торището на историята) си фърга по гърба. Оцелелите след погрома печенеги са били за селени точно около Мъглен, близо до белите власи, от които е част от родата ти. Нищо чудно тези печенези да са се претопили или слели с подобните на тях номадстващи неурбанизирани влахи и ти да носиш част от кръвта на тези, по които плюеш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.