Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 17.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Траки в Англия?нови [re: koмитa]  
Автор amaral5 (член)
Публикувано11.09.13 09:30



Не споделям тия твои недоказани с нищо предположения. Споделям, че българите са нещо като казаци говорещи български т.е. славянски език с разни сармато,ирански и тюркски елементи в аристокрацията, опукали са гърците на Константин сред които е имало и много асимилирани траки, след това са се омешали с вече заселилите се тука свои едноезични славянски побратими (някои от тях повторно асимилирани от славяните траки) и са разкатали мамата пак на гърците няколко пъти докато си извоюват жизнено пространство за сметка именно на елинизираните и влашизирани траки и разните там други народности и народчета. Траките не са говорили български -това е най-големия проблем на твоята теория.И съвсем не единствения.Вземи религията -нищо общо между траки и българи.Аз възприемам траките само като кръводарител на част от сегашния български народ и то предимно в Южна България и съвсем не навсякъде. Нищо тракийско няма в родопчаните наследници на смоляните.



Тема Re: Траки в Англия?нови [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор amaral5 (член)
Публикувано11.09.13 09:35



Ако ти е зора че не сме като западняците, споко - днешните французи са предимно римски колонистии + германи
Яко, ако имаше отдел бисери там трябваше да пишеш постоянно





Тема Re: Траки в Англия?нови [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор amaral5 (член)
Публикувано11.09.13 09:40



Ми чуждо ми е, и тия могили и тия шибащи се помежду си жреци и имената им и племената им и митологията им и жалката им история -мачкат ги гърци и македони, римляни, готи, келти и който си иска. Докато българите са друга работа и за това са и оцелели -щото не дойдоха да ни освободят траките от остров Лесбос, а братчедите от Русия





Тема Re: Траки в Англия?нови [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор amaral5 (член)
Публикувано11.09.13 09:58



За какво ти е да се надяваш -направо си го кажи и излъжи. е можеш да кажеш и "предполагам" за да омекотиш липсата на връзка с реалността.На вас не ви ли е ясно, че няма никаква културно-историческа връзка и в самосъзнанието между българи и траки?Нито именна. Нито езикова. Или ви трябва Зиези да обясни как едоните се казвали така щото ядяли много, а одрисите били такива щото много дрискали





Тема Re: Траки в Англия?нови [re: koмитa]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано11.09.13 12:08



Не разбра ли , че тъмния балкански субект се мъчи да докаже французкия си произход ?





Тема Re: Траки в Англия?нови [re: hadjiyata]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано11.09.13 13:08



Не разбра ли , че тъмния балкански субект се мъчи да докаже французкия си произход ?

Аз съм се тествал и съм си Балкански субект.





Тема Re: Траки в Англия?нови [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор amaral5 (член)
Публикувано11.09.13 13:45



А, сега разбирам, че имало и такова понятие балканска раса.Последно грък ли си, албанец румънец ,турчин или сърбин? Щото аз без тест съм си българин, язък дето си се изръсил





Тема Re: Траки в Англия?нови [re: amaral5]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано12.09.13 12:03



Забрави да споменеш македонците ... Току виж - Балканския се оказал пра-пра-пра внук на Санди Филипски , Александър Македонски , де ...





Тема Re: Траки в Англия?нови [re: hadjiyata]  
Автор amaral5 (член)
Публикувано12.09.13 21:28



Е той Санде е предпочитал Хефестион та едва ли ще му се сбъднат мераците на "балканеца".



Тема Re: Траки в Англия?нови [re: amaral5]  
Автор potr (пристрастен)
Публикувано17.09.13 22:11



Тоя амарал ще да е някой турчин или помак щом му се иска да е така.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.