Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 26.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За домораслата ченгесарница и Божко Димитровнови  
Автор Rex Mysorvm (Чудотворец)
Публикувано10.03.09 13:53



Божко... Вече и децата му се смеят на простотиите по разните форуми. Време му е за пенсия... отдавна! Домораслата ченгесарница като че му спряга заместник от по-младата генерация. Това ще да е Росен Петров, който проявява завидното свойство да преповтаря скудоумията на ветераните - било то в чуждо, или лично предаване, или пък в това или онова интервю.

И нека не забравяме, че при едно от поредните си гостувания в "Шоуто на Слави", тогава с водещ Росен Петров, Божидар Димитров беше поласкан от водещия с определението "един от най-големите патриоти". Това вербално фелацио дойде, след като в рамките на двайсет минути големият патриот бе направил резюме на всичките си лични дебилщини и политпросветни клишета от ерата на Иречек и Златарски насам.

Яз мислим, дека ченгесарницата много ще сглупи с избора на Росен Петров. Наследникът на медийната звезда Божко трябва да е не само сладкодумен, но и поне малко лицеприятен. Другари, проверете що народ не понася черкезина само заради татарската му физиономия. Все ще се намери някое наивно и предоверчиво студентче с "ирански черти" да бъде обучено и пуснато в действие като новата марионетка, дето ще промива мозъците на невежите маси.

Не ми благодарете за съвета.
Аз благодаря, ако все пак си продължите работата с Петров!


Редактирано от Rex Mysorvm на 10.03.09 13:54.



Тема Re: За домораслата ченгесарница и Божко Димитровнови [re: Rex Mysorvm]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано10.03.09 14:01



Това вдъхновено от менюто за обяд на психиатричната клиника, в която пребиваваш ли е?



Тема Re: За домораслата ченгесарница и Божко Димитровнови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор KOHAH PA3PУШИTEЛЯ (на Шльоцерианци)
Публикувано10.03.09 14:07



-Смяташ ме за шизофреник с два ника ли? рекс Мизорум и Конан?





Редактирано от KOHAH PA3PУШИTEЛЯ на 10.03.09 14:12.



Тема Re: За домораслата ченгесарница и Божко Димитровнови [re: KOHAH PA3PУШИTEЛЯ]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано10.03.09 14:51



За тебе това има ли голямо значение?



Тема Re: За домораслата ченгесарница и Божко Димитровнови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор KOHAH PA3PУШИTEЛЯ (на Шльоцерианци)
Публикувано10.03.09 14:58



-Зависи кого имаш предвид под "тебе"? Моята Кимерийска или Мизийската ми личност?





Тема Re: За домораслата ченгесарница и Божко Димитровнови [re: KOHAH PA3PУШИTEЛЯ]  
Автор Rex Mysorvm (Чудотворец)
Публикувано10.03.09 16:40



А бе ти хубаво имаш мизийска самоличност, ама гледай да не я направиш и царска, че ще се караме. Яз съм самодържец и никак не тача конкуренция.



Тема Re: За домораслата ченгесарница и Божко Димитровнови [re: Rex Mysorvm]  
Автор KOHAH PA3PУШИTEЛЯ (на Шльоцерианци)
Публикувано10.03.09 17:01



Mайтапя се с него, защото както Старинаря и още някой друг, ме мисли за един и същ човек с тебе. Макар и мой ревностен последовател ти все пак не си мен, кажи им го и ти!



Тема Re: За домораслата ченгесарница и Божко Димитровнови [re: KOHAH PA3PУШИTEЛЯ]  
Автор Rex Mysorvm (Чудотворец)
Публикувано10.03.09 17:06



Аз ли съм твой последовател?

Що ми се струва, че в тоя клуб те предхождам с някакви си две-три години?

Както и да е, няма какво да им се обясняваме. Тия, двамцата, са затънали в толкова много заблуди, че още една отгоре за нашата тъждественост е без значение.



Тема Re: За домораслата ченгесарница и Божко Димитровнови [re: Rex Mysorvm]  
Автор KOHAH PA3PУШИTEЛЯ (на Шльоцерианци)
Публикувано10.03.09 17:09



-Кво да ги правиш?...Шльоцерианци...





Тема Re: към Метлатанови [re: KOHAH PA3PУШИTEЛЯ]  
Автор KOHAH PA3PУШИTEЛЯ (на Шльоцерианци)
Публикувано10.03.09 17:42



Хм, Метльо, поприказвах си със тебе, ...поприказвах и със себе си...-май с мен в крайна сметка ми беше по-интересно да си комуникирам!






Редактирано от KOHAH PA3PУШИTEЛЯ на 10.03.09 18:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.