Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 07.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: към Метлатанови [re: KOHAH PA3PУШИTEЛЯ]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано10.03.09 18:54



К'ъв беше тоя цирк? Дори и да не сте един и същи човек - един дол дренки сте, което ме оправдава.



Тема Re: За потомчето на ЗКПЧ ....нови [re: Rex Mysorvm]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано10.03.09 21:56



Знаеш мушмурок, много добре знаеш ,що е ЗКПЧ ,нали ?



Макар и да се маскираш като дъновист и малце преводачо-историко-автохтонист (особено последното ще рече куку на N- та степен )

Лично аз на Божо му ебавам.......простотиите ,още преди ти да се усетиш да си бараш пишката ,келешино

И то ефективно !

Заради мен преди 6-7 години ,същото диване,в желанието си да избегне евентуални неудобни въпроси във връзка с моя реакция на поредната му идиотщина ,до там се обърка в желанието си ,възможно най-скоро да съкрати предаването си,та сбърка стрелите на часовника- 11 :40 часа уж били 12 : 00 часа.

Не вярвам да си толкоз тъп(макар, че показваш съответните дадености ),та да не се съгласиш с мен ,че подобна грешка е НЕВЪЗМОЖНА !

Ти кажи какво имаш насреща ?

Невежия превод ( с помоща на БУЛТРА ) на идиотщината на Георги Сотиров ? Муаха ха ха хаха ха

Любовта на ЕДИН сбърканяк ? (ах хубавия Йоаникий,ах умничкия ми Йоаникий ) ....Да ти припомня псевдонимчето ?

Временното съдружие с психо-ПАТКАТА Мелиса ? ....с която вилнеехте из клуба ?.....разобличена именно като психо-ПАТКА ....и разобличена именно от Конъна (за което искрено му благодаря-защото и аз доказвах,че е такава,но все си е друго, като има и факти изнесени от трети )

За сега толкова !

Оставам с неуважение ( и винаги готов както редовно се е случвало до сега ,да ти запушвам голямата празнословна устица)

Старинар



Тема Re: За домораслата ченгесарница и Божко Димитровнови [re: Rex Mysorvm]  
Автор deLake (sir)
Публикувано10.03.09 22:33



Че Божо е за пенсия, за пенсия е. Ама на Людмило-Лиловистите не им ли стига Танакра, та искат и Божовото шоу да вземат. Не че виждам Росен Петров като водещ де. В шоута на Слави е друго, защото то вече почти няма зрители, тъй че не е от голямо значение кой го води.



________________________




Тема Росен подари на Азис ист. книгинови [re: Rex Mysorvm]  
Автор deLake (sir)
Публикувано10.03.09 22:59



Надареният очакваше нещо еротично и макар книгите да бяха много и големи определено не се зарадва на тъй неприложимите за него придобивки. Още едно доказателство, че ефира определено се е чалгизирал.

______________________________




Тема Re: За потомчето на ЗКПЧ ....нови [re: Cтapинap]  
Автор Rex Mysorvm (Чудотворец)
Публикувано10.03.09 23:07



Временното съдружие с психо-ПАТКАТА Мелиса ?

Ха ха ха! Аз и Мелиса?! Май си имал някакви психоделични видения от низшите нива на астралното поле. Пий си лекарството, натупай жена си и легай да нанкаш, като първо си сложи памперса за старчоци, че дюшек се пере трудно.

А че тотално си изперкал, си личи и от самонадеяната ти заблуда, че имаш патент за народната "любов" към Божко. Преди да се плюнчиш вземи се изясни - не харесваш другаря Димитров или още те е страх, че КРАДЕ ТВОИТЕ ПИСАНИЯ ОТ ФОРУМИТЕ. Сиреч от устите ви излиза едно и също. По отношение на шльоцерианщината си едно към едно с Меблиза, така че и за нея недей ми се плюнчи. Много се плюнчиш, така че с памперса слагай и лигавник.

Редактирано от Rex Mysorvm на 10.03.09 23:11.



Тема Re: Росен подари на Азис ист. книгинови [re: deLake]  
Автор Rex Mysorvm (Чудотворец)
Публикувано10.03.09 23:18



Ако книгите са били на Божко, Пешко Добрев или Жорко Бакалов, може да се окаже, че чалгарчето Азис никак не се радва на историческата чалга.



Тема Re: Росен подари на Азис ист. книгинови [re: Rex Mysorvm]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано10.03.09 23:39



Да, Азиз е автохтонец!



Тема Ей, шимпанзета...нови [re: Rex Mysorvm]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано10.03.09 23:40



Не обиждайте Мелиса, не петнете честта й. Тя днес има рожден ден. Егати българите - сган сте!



Тема Re: Ей, шимпанзета...нови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано10.03.09 23:42



Ми ти къф си, бре?



... tota creatura
revertis a ssa natura.

Тема Re: Ей, шимпанзета...нови [re: инцидeнтeн]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано10.03.09 23:43



Почитател на Мелиса и отгоре на всичко честен човек, който не би си позволил да псува някого на рождения ме ден най-малкото. Аз съм от добрите българи - ти от сганта ли си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.